Barbora Piešová | Celebwiki.cz

Barbora Piešová

Místo narození: Prievidza, Slovensko
Profese: československá SuperStar 2020

Související celebrity

Životopis

Z obsluhy v pizzerii se Barbora Piešová proměnila ve zpěvačku a ve svých devatenácti letech se stala vítězkou soutěže Česko Slovenská SuperStar 2020.

Zpěvu se Barbora Piešová věnovala již léta. Dokonce napsala několik písní a natočila k nim videoklipy. Jednu z nich zazpívala se svou sestrou Lenkou, která se v roce 2010 probojovala v první řadě soutěže Česko Slovensko má talent TV Prima a TV JOJ do semifinále.

BARBORA PIŠOVÁ PROŠLA NESKUTEČNOU PROMĚNOU

Do šesté řady show TV Nova a TV Markíza Česko Slovenská SuperStar 2020 Barbora Piešová přišla jako nenápadná dívka s rovnátky v šedé mikině a vlasy utaženými do culíku.

Porotu ve složení Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Monika Bagárová, Pavol Habera a Marián Čekovský okouzlil její hlas jako zvon již při prvním vystoupení, kdy se Barbora Piešová předvedla písně Next To Me skupiny Image Dragons.

Touto skladbou se Barbora Piešová 31. května 2020 se soutěží rozloučila, a to jako její vítězka. Odnesla si pohádkovou odměnu 75 000 eur (2 miliony korun). Její poslední vystoupení bylo velmi emotivní. Málem píseň nedozpívala a rozplakala část poroty.

"Nemám nic nacvičené, ale asi všem poděkuju, co se tu o mě starali a udělali ze mě ženu. Všichni jsou na mě strašně hodní a perfektně se mi s nimi spolupracovalo. Byla to úžasná párty. Je to wow!“ reagovala Barbora Piešová na své vítězství.

O BARBOŘE PIEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na druhém místě skončila v té době patnáctiletá studentka z Fuengiroly Diana Kovaľová, na třetím dvaadvacecetiletý muzikálový zpěvák Martin Schreiner z Prahy.

 

Články o celebritě

SuperStar Barbora Piešová sundala rovnátka: Mám zuby jako lopaty! zděsila se SuperStar Barbora Piešová sundala rovnátka: Mám zuby jako lopaty! zděsila se Vítězka posledního ročníku pěvecké soutěže SuperStar Barbora Piešová oslavila kulaté dvacáté narozen... číst článek
Bronzový Martin Schreiner (22) ze SuperStar: Kšefty se mu jen hrnou! Bronzový Martin Schreiner (22) ze SuperStar: Kšefty se mu jen hrnou! Před SuperStar si hned tak někde »nevrznul«, teď bronzový zpěvák Martin Schreiner (22) nestačí vůbec... číst článek
Pravda o finále SuperStar: Vítězka Piešová zpívala v bolestech! Ústa plná krve Pravda o finále SuperStar: Vítězka Piešová zpívala v bolestech! Ústa plná krve Letošní vítězka SuperStar Barbora Piešová (19) vyvolala po svém finálovém výstupu rozporuplné reakce... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Jessica Simpson
Jessica Simpson
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý