Elizabeth Kopecká

Přezdívka: Zaelbeth
Profese: zpěvačka

Související celebrity

Životopis

Elizabeth Kopecká se do centra pozornosti médií dostala po boku hokejisty Jaromíra Jágra. Posléze zabodovala v SuperStar.

V letech 2010 až 2014 Elizabeth Kopecká studovala Gymnázium Praha 6 Arabská 14 a v roce 2018 začala navštěvovat Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.

ELIZABETH KOPECKÁ - SEXY KRÁSKA Z VYSOČINY

Elizabeth Kopecká si říká Zaelbeth

Víc než svým muzicírováním (provozuje hudební žánr elektro/popse) se zpěvačka Elizabeth Kopecká, která si říká Zaelbeth, do povědomí veřejnosti dostala po boku o 23 let staršího hokejisty Jaromíra Jágra. Fotkou s ním se koncem roku 2019 pochlubila na svém Facebooku, kde napsala, že si s ní zahrál na ledě.

Tím se kdysi pyšnila i někdejší přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová. Po rozchodu s ní byl hokejista fotografy zachycen na večeři se slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou. Posléze se po jeho boku objevila právě Elizabeth Kopecká, což v médiích vyvolalo spekulace, zda neutvořili pár.

O ELIZABETH KOPECKÉ ČTĚTE ZDE>>

Na mediální scénu se Elizabeth Kopecká opět dostala, když se se sklalbou Lady Gaga Always Remember Us This Way prozpívala do finálové desítky soutěže TV Nova Česko Slovenská SuperStar 2021.

Posléze stříbná SuperStar Elizabeth Kopecká přiznala vztah s fotbalistou Václavem Černým.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil
zobrazit profil Jay-Z (Shawn Corey Carter)
Jay-Z (Shawn Corey Carter)
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Marian Vojtko
Marian Vojtko
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová