Martin Chodúr

Datum narození: 24. 11. 1989
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák a vítěz první Česko Slovenské SuperStar
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Martin Chodúr je známý český zpěvák a vítěz první řady Česko Slovenské SuperStar. Diváky a porotu ohromil svým hlasem i nezvyklou choreografií.

Martin Chodúr se narodil do hudebně založené rodiny. Už od tří let navštěvoval Dětskou múzickou školu v Ostravě, se kterou absolvoval i svá první veřejná vystoupení. V jedenácti začal hrát na klarinet. S ním přišel i na Janáčkovu konzervatoř. Hrál také na kytaru a zpíval ve své první kapele. V roce 2003 upoutal Martin Chodúr zraky prvních fanoušků v ostravské skupině Robson. Podílel se na jejím albu Who is Martin a vystoupl s ní i v pořadu České televize Noc s Andělem.

VŠE O MARTINU CHODÚROVI

Martin Chodúr se poté v roce 2009 zúčastnil první řady Česko Slovenské SuperStar. Písní Little Less Conversation od amerického krále Elvise Presleyho dostal všechny do varu. Navíc pobavil porotu i diváky tancem a soutěž vyhrál, když ve finále porazil Miroslava Šmajdu. Následně získal Českého slavíka v kategorii Objev roku a vydal své první album Let’s Celebrate.

Martin Chodúr nelenil a v roce 2013 nahrál druhé album Manifest a v roce 2014 začal pracovat na třetím albu. Natočil také duet se zpěvačkou Elis, videoklip ke skladbě Tanči dál z alba Manifest a koncertoval mimo jiné i s Alexandrovci, kultovním ruským sborem. Momentálně se Martin Chodúr věnuje jak popu, tak jazzovým a šansonovým koncertům. Jeho pěvecké kvality ocenili takové hvězdy, jako Karel Gott či Lucie Bílá.

Po vítězství v SuperStar se Martin Chodúr seznámil s o 15 let starší Ivonou Selníkovou. Svatbu neplánují, ale i po letech jim vztah evidentně svědčí. Kvůli Selníkové se přestal bavit s rodiči. V září 2015 se Chodúr pochlubil, že bude otcem. Syn Martin se jim narodil na Nový rok, 1. ledna 2016. 

IVONA SELNÍKOVÁ - VŠE O PŘÍTELKYNI MARTINA CHODÚRA

 

Články o celebritě

Dominika Stará na první dovolené s rodinou: Předvedla štíhlé tělíčko i kojení na pláži! Dominika Stará na první dovolené s rodinou: Předvedla štíhlé tělíčko i kojení na pláži! Přestože se mladá zpěvačka Dominika Stará (29) stala maminkou teprve letos v únoru, nějaká poporodní... číst článek
Zpěvačka Janečková (23) sebrala odvahu: Ukázala snímek bez paruky a božský zadek v plavkách! Zpěvačka Janečková (23) sebrala odvahu: Ukázala snímek bez paruky a božský zadek v plavkách! Operní zpěvačka Patrícia Janečková (23), někdejší vítězka Talentmanie, která zpívala i s Karlem Gott... číst článek
Flaštička není smrt! Blond hvězda SuperStar má problémy s kojením: Laktační krize a záněty Flaštička není smrt! Blond hvězda SuperStar má problémy s kojením: Laktační krize a záněty Kojení! To je téma, které je i v dnešní době stále zbytečně tabuizováno. Mnohé ženy se přitom potýka... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ondřej Ruml
Ondřej Ruml
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Petra Pudová
Petra Pudová
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Lipo (Tomáš Červinka)
Lipo (Tomáš Červinka)
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný