Martin Chodúr

Datum narození: 24. 11. 1989
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák a vítěz první Česko Slovenské SuperStar
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Martin Chodúr je známý český zpěvák a vítěz první řady Česko Slovenské SuperStar. Diváky a porotu ohromil svým hlasem i nezvyklou choreografií.

Martin Chodúr se narodil do hudebně založené rodiny. Už od tří let navštěvoval Dětskou múzickou školu v Ostravě, se kterou absolvoval i svá první veřejná vystoupení. V jedenácti začal hrát na klarinet. S ním přišel i na Janáčkovu konzervatoř. Hrál také na kytaru a zpíval ve své první kapele. V roce 2003 upoutal Martin Chodúr zraky prvních fanoušků v ostravské skupině Robson. Podílel se na jejím albu Who is Martin a vystoupl s ní i v pořadu České televize Noc s Andělem.

VŠE O MARTINU CHODÚROVI

Martin Chodúr se poté v roce 2009 zúčastnil první řady Česko Slovenské SuperStar. Písní Little Less Conversation od amerického krále Elvise Presleyho dostal všechny do varu. Navíc pobavil porotu i diváky tancem a soutěž vyhrál, když ve finále porazil Miroslava Šmajdu. Následně získal Českého slavíka v kategorii Objev roku a vydal své první album Let’s Celebrate.

Martin Chodúr nelenil a v roce 2013 nahrál druhé album Manifest a v roce 2014 začal pracovat na třetím albu. Natočil také duet se zpěvačkou Elis, videoklip ke skladbě Tanči dál z alba Manifest a koncertoval mimo jiné i s Alexandrovci, kultovním ruským sborem. Momentálně se Martin Chodúr věnuje jak popu, tak jazzovým a šansonovým koncertům. Jeho pěvecké kvality ocenili takové hvězdy, jako Karel Gott či Lucie Bílá.

Po vítězství v SuperStar se Martin Chodúr seznámil s o 15 let starší Ivonou Selníkovou. Svatbu neplánují, ale i po letech jim vztah evidentně svědčí. Kvůli Selníkové se přestal bavit s rodiči. V září 2015 se Chodúr pochlubil, že bude otcem. Syn Martin se jim narodil na Nový rok, 1. ledna 2016. 

IVONA SELNÍKOVÁ - VŠE O PŘÍTELKYNI MARTINA CHODÚRA

 

Články o celebritě

Blond hvězda SuperStar se drží křesťanských hodnot: Na sex došlo až po svatbě! Jaké to pro ni bylo? Blond hvězda SuperStar se drží křesťanských hodnot: Na sex došlo až po svatbě! Jaké to pro ni bylo? Plavovlasá kráska Dominika Stará (27) je vzdor svému nízkému věku silně věřící a ze svých hodnot neu... číst článek
Blondýnku ze SuperStar potkal svatební trapas: Nevěsta ukázala více, než chtěla! Blondýnku ze SuperStar potkal svatební trapas: Nevěsta ukázala více, než chtěla! Mladá zpěvačka Dominika Stará (27), která se minulý týden stala vdanou paní, na koronavirovou situac... číst článek
Carpe Diem, Haničko! Na Maucichovou (†75) zavzpomínala Bebarová, Frejová či Krejčíková, kterou Hana elegantně urazila Carpe Diem, Haničko! Na Maucichovou (†75) zavzpomínala Bebarová, Frejová či Krejčíková, kterou Hana elegantně urazila Zpráva o nečekaném skonu herečky Hany Maciuchové (†75), která podlehla těžké nemoci, byla pro všechn... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
zobrazit profil Ondřej Ruml
Ondřej Ruml
zobrazit profil Hana Ulrychová
Hana Ulrychová