Annamária d’Almeida | Celebwiki.cz

Annamária d’Almeida

Profese: zpěvačka, vítězka soutěže The Voice 2019

Související celebrity

Životopis

Exotická zpěvačka Annamária d’Almeida, svěřenkyně porotce Kaliho, se koncem května 2019 stala vítězkou soutěže The Voice Česko Slovensko.

Se zpěvem Annamária d’Almeida začala už jako malá, zpívala v kostele žalmy. Její matka Veronika pochází ze Slovenska. S manželem Francisem, který se narodil africkém Beninu, se seznámila na vysoké škole ekonomické, kde oba studovali. Když se jim narodila Anička, žili společně na koleji.

Už jako patnáctiletá se Annamária d’Almeida roku 2006 zúčastnila třetí řady pěvecké show TV Nova Česko hledá SuperStar. Do finále se neprobojovala.

Porota, kterou tvořili Ondřej Hejma, Ilona Csáková a Eduard Klezla, exotickou studentu arcibiskupského gymnázia Annamárii d’Almeidu přes její skvělé podání písně Power of Love od Celine Dion do dalších kol nepustila.

Po třinácti letech se Annamária d’Almeida na Novu vrátila zpět. Porota (Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Josef Vojtek, Kali, do jehož týmu patřila) ji poslala do finále. V něm se díky přízni diváků v květnu 2019 stala vítězkou pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko.

Do studia chodil Aničku podpořit její mladší bratr Jean-Tier s jejich maminkou, kteří se též radovali z výhry, jejíž součástí bylo 75 tisíc euro.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Vojta Nedvěd
Vojta Nedvěd
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková
zobrazit profil Šárka Rezková
Šárka Rezková
zobrazit profil Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Josef Vojtek
Josef Vojtek
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová