Nicole Scherzinger

Datum narození: 29. 6. 1978
Místo narození: Honolulu, Havaj
Váha: 54 kg
Míry: 89-61-91
Výška: 165 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nicole Scherzinger je americká zpěvačka, tanečnice a někdejší frontmanka dívčí skupiny The Pussycat Dolls. Je také příležitostnou herečkou a modelkou.

Nicole Scherzinger, rodným jménem Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger, je především americkou zpěvačkou s havajsko-rusko-filipínskými kořeny. Narodila se a vyrůstala v rodině, která se živila v zábavním průmyslu. Měli vlastní televizní program, kde její matka byla hlavní tanečnicí. Když bylo Nicole šest let, rodina se přestěhovala do Louisville.

Odmala se chtěla Nicole Scherzinger prosadit v hudebním průmyslu. Nejdříve zpívala ve skupině Days of the New, poté v Popstars a nakonec se v roce 2005 stala vůdčí osobností populární dívčí kapely The Pussycat Dolls, se kterou vydala dvě úspěšná alba. V roce 2008 vydala tři sólové singly, které si ale nevedly dobře a celé album Killer Love tak dotočila až v roce 2011.

Nicole Scherzinger je také herečkou. Objevila se v epizodách seriálů, Jak jsem poznal vaši matku a Sabrina – mladá čarodějnice. Na stříbrném plátně si střihla vedlejší role ve snímcích, jako Buď v klidu (2005) s Johnem Travoltou nebo Muži v černém 3 (2012) po boku Willa Smithe.  

Nicole Scherzinger se objevila jako porotkyně v americké mutaci pěvecké soutěže X Factor a v populárním tanečním pořadu Dancing with the Stars. V roce 2012 se přiznala ke své 8 let trvající bulimii, když ještě vystupovala s The Pussycat Dolls. Je známa svým několikaletým vztahem s pilotem F1 Lewisem Hamiltonem, se kterým byla i zasnoubená, ale ze svatby sešlo. Dvojice definitivně ukončila svůj vztah v roce 2013. 

 

Články o celebritě

Korunovační koncert Karla III.: Plejáda hvězd i nespokojení fanoušci! Korunovační koncert Karla III.: Plejáda hvězd i nespokojení fanoušci! Tisíce lidí již od nedělního rána čekaly na monumentální závěr korunovace Karla III. - koncert, na p... číst článek
Pompézní korunovační koncert pro Karla III.: Které hvězdy přijaly pozvání a které mu daly košem?! Pompézní korunovační koncert pro Karla III.: Které hvězdy přijaly pozvání a které mu daly košem?! Korunovace nového panovníka, tak to už je pořádný důvod k oslavě. V Británii, kde k tomu již brzy do... číst článek
Nicol Scherzingerová má ráda změnu: Z okouzlující brunetky je sexy blondýnka! Nicol Scherzingerová má ráda změnu: Z okouzlující brunetky je sexy blondýnka! Havajská rodačka a zpěvačka z Pussycat Dolls opět ukázala, že na ni věk nemá žádný vliv. Rozhodla se... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil Dorota Barová
Dorota Barová
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn