Nicole Scherzinger | Celebwiki.cz

Nicole Scherzinger

Datum narození: 29. 6. 1978
Místo narození: Honolulu, Havaj
Váha: 54 kg
Míry: 89-61-91
Výška: 165 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nicole Scherzinger je americká zpěvačka, tanečnice a někdejší frontmanka dívčí skupiny The Pussycat Dolls. Je také příležitostnou herečkou a modelkou.

Nicole Scherzinger, rodným jménem Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger, je především americkou zpěvačkou s havajsko-rusko-filipínskými kořeny. Narodila se a vyrůstala v rodině, která se živila v zábavním průmyslu. Měli vlastní televizní program, kde její matka byla hlavní tanečnicí. Když bylo Nicole šest let, rodina se přestěhovala do Louisville.

Odmala se chtěla Nicole Scherzinger prosadit v hudebním průmyslu. Nejdříve zpívala ve skupině Days of the New, poté v Popstars a nakonec se v roce 2005 stala vůdčí osobností populární dívčí kapely The Pussycat Dolls, se kterou vydala dvě úspěšná alba. V roce 2008 vydala tři sólové singly, které si ale nevedly dobře a celé album Killer Love tak dotočila až v roce 2011.

Nicole Scherzinger je také herečkou. Objevila se v epizodách seriálů, Jak jsem poznal vaši matku a Sabrina – mladá čarodějnice. Na stříbrném plátně si střihla vedlejší role ve snímcích, jako Buď v klidu (2005) s Johnem Travoltou nebo Muži v černém 3 (2012) po boku Willa Smithe.  

Nicole Scherzinger se objevila jako porotkyně v americké mutaci pěvecké soutěže X Factor a v populárním tanečním pořadu Dancing with the Stars. V roce 2012 se přiznala ke své 8 let trvající bulimii, když ještě vystupovala s The Pussycat Dolls. Je známa svým několikaletým vztahem s pilotem F1 Lewisem Hamiltonem, se kterým byla i zasnoubená, ale ze svatby sešlo. Dvojice definitivně ukončila svůj vztah v roce 2013. 

 

Články o celebritě

Rajcovala prsy! Neuvěříte, kolik let je sexy múze mladších slavných sportovců Rajcovala prsy! Neuvěříte, kolik let je sexy múze mladších slavných sportovců Její ložnicí prošli nejen slavní umělci, ale i sportovci. Americká zpěvačka Nicole Scherzingerová lé... číst článek
Slovenská semifinalistka Wimbledonu: Sekla s tenisem a fotí nahoře bez! Slovenská semifinalistka Wimbledonu: Sekla s tenisem a fotí nahoře bez! Tahle holka měla našlápnuto k největším tenisovým metám, ale sny rozdrtilo zraněné koleno a borelióz... číst článek
Šikanovali ji kvůli vzhledu. Dnes ji sleduje i princ William a je hvězdou internetu! Šikanovali ji kvůli vzhledu. Dnes ji sleduje i princ William a je hvězdou internetu! Nikki chtěla být jen normální holka, která dělá věci jako každá jiná. Zákeřná nemoc to ale nedovolil... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil David Koller
David Koller
zobrazit profil Elvis Presley
Elvis Presley
zobrazit profil Jaromír Nohavica
Jaromír Nohavica
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Michal Straka
Michal Straka
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza