Nicole Scherzinger

Datum narození: 29. 6. 1978
Místo narození: Honolulu, Havaj
Váha: 54 kg
Míry: 89-61-91
Výška: 165 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nicole Scherzinger je americká zpěvačka, tanečnice a někdejší frontmanka dívčí skupiny The Pussycat Dolls. Je také příležitostnou herečkou a modelkou.

Nicole Scherzinger, rodným jménem Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger, je především americkou zpěvačkou s havajsko-rusko-filipínskými kořeny. Narodila se a vyrůstala v rodině, která se živila v zábavním průmyslu. Měli vlastní televizní program, kde její matka byla hlavní tanečnicí. Když bylo Nicole šest let, rodina se přestěhovala do Louisville.

Odmala se chtěla Nicole Scherzinger prosadit v hudebním průmyslu. Nejdříve zpívala ve skupině Days of the New, poté v Popstars a nakonec se v roce 2005 stala vůdčí osobností populární dívčí kapely The Pussycat Dolls, se kterou vydala dvě úspěšná alba. V roce 2008 vydala tři sólové singly, které si ale nevedly dobře a celé album Killer Love tak dotočila až v roce 2011.

Nicole Scherzinger je také herečkou. Objevila se v epizodách seriálů, Jak jsem poznal vaši matku a Sabrina – mladá čarodějnice. Na stříbrném plátně si střihla vedlejší role ve snímcích, jako Buď v klidu (2005) s Johnem Travoltou nebo Muži v černém 3 (2012) po boku Willa Smithe.  

Nicole Scherzinger se objevila jako porotkyně v americké mutaci pěvecké soutěže X Factor a v populárním tanečním pořadu Dancing with the Stars. V roce 2012 se přiznala ke své 8 let trvající bulimii, když ještě vystupovala s The Pussycat Dolls. Je známa svým několikaletým vztahem s pilotem F1 Lewisem Hamiltonem, se kterým byla i zasnoubená, ale ze svatby sešlo. Dvojice definitivně ukončila svůj vztah v roce 2013. 

 

Články o celebritě

Voda kočkám nevadí. Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls se naložila v bikinách do ledové vany! Voda kočkám nevadí. Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls se naložila v bikinách do ledové vany! Zpěvačka havajského původu Nicole Scherzingerová (44) dala na instagram další foto, po kterém se nej... číst článek
Někdejší hvězda Pussycat Dolls Nicole dráždí! Průhledný top toho moc nezakryl Někdejší hvězda Pussycat Dolls Nicole dráždí! Průhledný top toho moc nezakryl Někdejší hvězda kapely Pussycat Dolls, Nicole Scherzingerová (43), pořádně zrychlila tep svým fanouš... číst článek
Tohle jsou ty nejžhavější krásky letošního Instagramu: Pozor, ledy tají! Tohle jsou ty nejžhavější krásky letošního Instagramu: Pozor, ledy tají! Instagram je rozhodně místo, kde o polonahé krásky není nouze. Řada žen i mužů si na tom dokonce pos... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Radim Schwab
Radim Schwab
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová