Nicole Scherzinger

Datum narození: 29. 6. 1978
Místo narození: Honolulu, Havaj
Váha: 54 kg
Míry: 89-61-91
Výška: 165 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nicole Scherzinger je americká zpěvačka, tanečnice a někdejší frontmanka dívčí skupiny The Pussycat Dolls. Je také příležitostnou herečkou a modelkou.

Nicole Scherzinger, rodným jménem Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger, je především americkou zpěvačkou s havajsko-rusko-filipínskými kořeny. Narodila se a vyrůstala v rodině, která se živila v zábavním průmyslu. Měli vlastní televizní program, kde její matka byla hlavní tanečnicí. Když bylo Nicole šest let, rodina se přestěhovala do Louisville.

Odmala se chtěla Nicole Scherzinger prosadit v hudebním průmyslu. Nejdříve zpívala ve skupině Days of the New, poté v Popstars a nakonec se v roce 2005 stala vůdčí osobností populární dívčí kapely The Pussycat Dolls, se kterou vydala dvě úspěšná alba. V roce 2008 vydala tři sólové singly, které si ale nevedly dobře a celé album Killer Love tak dotočila až v roce 2011.

Nicole Scherzinger je také herečkou. Objevila se v epizodách seriálů, Jak jsem poznal vaši matku a Sabrina – mladá čarodějnice. Na stříbrném plátně si střihla vedlejší role ve snímcích, jako Buď v klidu (2005) s Johnem Travoltou nebo Muži v černém 3 (2012) po boku Willa Smithe.  

Nicole Scherzinger se objevila jako porotkyně v americké mutaci pěvecké soutěže X Factor a v populárním tanečním pořadu Dancing with the Stars. V roce 2012 se přiznala ke své 8 let trvající bulimii, když ještě vystupovala s The Pussycat Dolls. Je známa svým několikaletým vztahem s pilotem F1 Lewisem Hamiltonem, se kterým byla i zasnoubená, ale ze svatby sešlo. Dvojice definitivně ukončila svůj vztah v roce 2013. 

 

Články o celebritě

Pompézní korunovační koncert pro Karla III.: Které hvězdy přijaly pozvání a které mu daly košem?! Pompézní korunovační koncert pro Karla III.: Které hvězdy přijaly pozvání a které mu daly košem?! Korunovace nového panovníka, tak to už je pořádný důvod k oslavě. V Británii, kde k tomu již brzy do... číst článek
Nicol Scherzingerová má ráda změnu: Z okouzlující brunetky je sexy blondýnka! Nicol Scherzingerová má ráda změnu: Z okouzlující brunetky je sexy blondýnka! Havajská rodačka a zpěvačka z Pussycat Dolls opět ukázala, že na ni věk nemá žádný vliv. Rozhodla se... číst článek
To je výhled! Kráska z Pussycat Dolls dráždí božskými křivkami i během túry po horách To je výhled! Kráska z Pussycat Dolls dráždí božskými křivkami i během túry po horách Tak tohle je sakra sexy výhled! Zpěvačka Nicole Scherzingerová (44), bývalá členka dívčí skupiny Pus... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Martin Schreiner
Martin Schreiner
zobrazit profil Michaela Nosková
Michaela Nosková
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Iva Bittová
Iva Bittová
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Reago (Ladislav Pham)
Reago (Ladislav Pham)
zobrazit profil Dasha (Dagmar Sobková)
Dasha (Dagmar Sobková)