Gwen Stefani

Datum narození: 3. 10. 1969
Místo narození: Fullerton, Kalifornie, USA
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka, hudební skladatelka, módní návrhářka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Gwen Renée Stefani, známá jako Gwen Stefani, která se proslavila s kapelou No Doubt, je též hudební skladatelka, módní návrhářka a příležitostná herečka.

Na hudební scéně Gwen Stefani debutovala coby frontmanka kalifornské ska-rockové kapely No Doubt, kterou na vrchol vyneslo album Tragic Kingdom (1995). Dále kapela natočila mj. CD Return of Saturn nebo Rock Steady.

GWEN STEFANI VYDĚSILA FANOUŠKY

V roce 2004 Gwen Stefani vydala své první sólové album Love. Angel. Music. Baby., které mělo velký úspěch - prodalo se ho na sedm milionů kopií. Z jejích dalších sólových desek jmenujme např. The Sweet Escape nebo You Make It Feel Like Christmas.

Ve světě je Gwen Stefani známá též jako módní návrhářka, která propaguje nové styly. Úspěch měla třeba její značka Harajuku Lover, v níž se inspirovala japonskou módou a kulturou.

O GWEN STEFANI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2002 se Gwen Stefani provdala za britského muzikanta Gavina Rossdala. Jejich manželství skončilo rozvodem roku 2016, kdy již chodila se zpěvákem Blakem Sheltonem.

Zpěvačka, hudební skladatelka, módní návrhářka a příležitostná herečka Gwen Stefani má tři děti.

 

Články o celebritě

Mladá láska, to je ráj! Ale Gwen Stefaniová byla jen za křena synovi Mladá láska, to je ráj! Ale Gwen Stefaniová byla jen za křena synovi Přestože hudební hvězda let devadesátých, tedy zpěvačka Gwen Stefaniová (53), na svůj věk ještě nevy... číst článek
Udílení cen AFI za celoživotní dílo: Dr. Quinnová a další nestárnoucí krásky! Udílení cen AFI za celoživotní dílo: Dr. Quinnová a další nestárnoucí krásky! Hollywood má za sebou 48. ročník udílení ceny Amerického filmového institutu za celoživotní dílo. Te... číst článek
Novomanželé roku 2021! Ženili se Plekanec i hvězda Ulice Svoboda, vdávaly se Štíbrová i Paris Novomanželé roku 2021! Ženili se Plekanec i hvězda Ulice Svoboda, vdávaly se Štíbrová i Paris I letos si ANO řeklo mnoho českých i zahraničních osobností. Proto vám nyní přinášíme přehled všech ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Tena Elefteriadu
Tena Elefteriadu
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Lipo (Tomáš Červinka)
Lipo (Tomáš Červinka)
zobrazit profil Kamila Nývltová
Kamila Nývltová
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík