Bohuš Matuš | Celebwiki.cz

Bohuš Matuš

Datum narození: 17.8.1973
Místo narození: Písek
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Bohuš Matuš je český zpěvák, který účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

BOHUŠ MATUŠ - LUCINKA SKONČILA V NEMOCNICI

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Album s názvem Bohuš Matuš bylo jeho první zlatou deskou. Úspěch Bohuš Matuš zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil třetí místo v anketě TýTý a byl nominován v anketě Český Slavík na zpěváka roku.

O BOHUŠI MATUŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, aby se vrátil na výsluní.

Bohuš Matuš byl spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně byli milenci. Posléze měl vztah s blonďatou kráskou Nikolou. Upozornil na sebe také v srpnu 2018, kdy se provalilo, že sbalil o 30 let mladší dívku. Jak zpěvák s radostí v červnu 2019 médiím řekl, rodiče mladinké Lucky nejsou proti jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Bohuš Matuš přiznal konec s mazlivkou: Svatba nebude! A miminko? Bohuš Matuš přiznal konec s mazlivkou: Svatba nebude! A miminko? Ještě donedávna se jeden z nejkurioznějších párů českého šoubyznysu měl k sobě, teď však Bohuš Matuš… číst článek
Zeman bude na Hradě slavit. Mají zaznít Gottovy hity, rodina mistra o tom neví Zeman bude na Hradě slavit. Mají zaznít Gottovy hity, rodina mistra o tom neví Prezident Miloš Zeman oslaví sedmý rok od své inaugurace. Výročí si opět v neděli připomene slavnostním… číst článek
Koronavirus v divadle? Srandista Vojtko v roušce a instruktor sexu Matuš se nebojí! Koronavirus v divadle? Srandista Vojtko v roušce a instruktor sexu Matuš se nebojí! Hrozba koronaviru přiměla i tři hvězdy muzikálového nebe navléct si ochranné roušky a zkoušet zpívat… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ivo  Jahelka
Ivo Jahelka
zobrazit profil Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Martina Balogová
Martina Balogová
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Hana Křížková
Hana Křížková
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová