Bohuš Matuš | Celebwiki.cz

Bohuš Matuš

Datum narození: 17.8.1973
Místo narození: Písek
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Bohuš Matuš je český zpěvák, který účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

BOHUŠ MATUŠ - LUCINKA SKONČILA V NEMOCNICI

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Album s názvem Bohuš Matuš bylo jeho první zlatou deskou. Úspěch Bohuš Matuš zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil třetí místo v anketě TýTý a byl nominován v anketě Český Slavík na zpěváka roku.

O BOHUŠI MATUŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, aby se vrátil na výsluní.

Bohuš Matuš byl spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně byli milenci. Posléze měl vztah s blonďatou kráskou Nikolou. Upozornil na sebe také v srpnu 2018, kdy se provalilo, že sbalil o 30 let mladší dívku.

 

Články o celebritě

Bohuš Matuš (45) s mazlivkou Lucinkou (15): Miminka jako dárek?! Bohuš Matuš (45) s mazlivkou Lucinkou (15): Miminka jako dárek?! Zákazy a prosby rodičů nestačily, aby šla tahle kontroverzní dvojice od sebe. Zpěvák Bohuš Matuš… číst článek
Matuš si kupuje lásku mladičké Lucinky (15)? Dárek od zpěváka dívenku ohromil Matuš si kupuje lásku mladičké Lucinky (15)? Dárek od zpěváka dívenku ohromil Jeho vztah s o třicet let mladší dívkou Lucií (15) vzbudil velké překvapení. Přestože rodiče mladé… číst článek
Matušova (45) mazlivka Lucinka (15) chce být Miss! Bohuš pro ni shání hlasy! Matušova (45) mazlivka Lucinka (15) chce být Miss! Bohuš pro ni shání hlasy! Patnáctiletá přítelkyně Bohuše Matuše (45) Lucinka chce být královnou krásy! Přihlásila se totiž… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Jana Kratochvílová
Jana Kratochvílová
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Helena Zeťová
Helena Zeťová