Bohuš Matuš | Celebwiki.cz

Bohuš Matuš

Datum narození: 17.8.1973
Místo narození: Písek
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Bohuš Matuš je český zpěvák, který účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

BOHUŠ MATUŠ - LUCINKA SKONČILA V NEMOCNICI

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Album s názvem Bohuš Matuš bylo jeho první zlatou deskou. Úspěch Bohuš Matuš zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil třetí místo v anketě TýTý a byl nominován v anketě Český Slavík na zpěváka roku.

O BOHUŠI MATUŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, aby se vrátil na výsluní.

Bohuš Matuš byl spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně byli milenci. Posléze měl vztah s blonďatou kráskou Nikolou. Upozornil na sebe také v srpnu 2018, kdy se provalilo, že sbalil o 30 let mladší dívku. Jak zpěvák s radostí v červnu 2019 médiím řekl, rodiče mladinké Lucky nejsou proti jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Machálková se dojímala, Hůlka hlídal dcerku! Muzikál potěšil děti s rakovinou Machálková se dojímala, Hůlka hlídal dcerku! Muzikál potěšil děti s rakovinou Známý zpěvák Daniel Hůlka (51) s manželkou Barborou (28) a dcerkou Rozárkou (1,5) podpořili charitativní… číst článek
Matušova (46) mazlivka (16) se chlubila prstýnkem! Proběhly už zásnuby?! Matušova (46) mazlivka (16) se chlubila prstýnkem! Proběhly už zásnuby?! Velké změny hlásí muzikálový zpěvák Bohuš Matuš (46), který randí s o 30 let mladší přítelkyní Lucinkou… číst článek
Matuš s nezletilou přítelkyní: SVATBA? Matuš s nezletilou přítelkyní: SVATBA? Svým vztahem s mladičkou přítelkyní se … číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston
zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Pavel Vítek
Pavel Vítek
zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová