Související celebrity

Životopis

Zpěvák Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

BOHUŠ MATUŠ - LUCINKA SKONČILA V NEMOCNICI

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Album s názvem Bohuš Matuš bylo jeho první zlatou deskou. Úspěch Bohuš Matuš zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil třetí místo v anketě TýTý a byl nominován v anketě Český Slavík na zpěváka roku.

O BOHUŠI MATUŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, aby se vrátil na výsluní.

Bohuš Matuš byl spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně byli milenci. Posléze měl vztah s blonďatou kráskou Nikolou.

Upozornil na sebe také v srpnu 2018, kdy se provalilo, že sbalil o 30 let mladší dívku. Jak Bohuš Matuš v červnu 2019 médiím řekl, rodiče mladinké Lucky nejsou proti jejich vztahu. V prosinci 2020 se páru narodila dcera Natálka. V květnu 2021 se vzali.

 

Články o celebritě

Exmilenka Waldemara Matušky (†76) mu nepřišla vzdát hold: Kvůli strachu ze sokyně v lásce! Exmilenka Waldemara Matušky (†76) mu nepřišla vzdát hold: Kvůli strachu ze sokyně v lásce! Těšila se, dokonce měla i lístky na vzpomínkový koncert na svého exmilence Waldemara Matušku (†76). ... číst článek
Vzpomínkový koncert na Waldu (†76): Matušková s Vondráčkovou rozvášnily publikum! Vzpomínkový koncert na Waldu (†76): Matušková s Vondráčkovou rozvášnily publikum! V Divadle Broadwayi se dnes odehrál vzpomínkový koncert k nedožitým 90. narozeninám legendárního zpě... číst článek
Olga Matušková přiletěla představit druhého manžela! Spolu půjdou uctít Waldu Olga Matušková přiletěla představit druhého manžela! Spolu půjdou uctít Waldu Po třech letech v covidovém vězení v pondělí přistála Olina Matušková (73) konečně opět v Praze. A p... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lukáš Adamec
Lukáš Adamec
zobrazit profil Lipo (Tomáš Červinka)
Lipo (Tomáš Červinka)
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár
zobrazit profil Gwen Stefani
Gwen Stefani
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Radka Fišarová
Radka Fišarová
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus