Bohuš Matuš | Celebwiki.cz

Bohuš Matuš

Datum narození: 17. 8. 1973
Místo narození: Písek
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Bohuš Matuš je český zpěvák, který účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

BOHUŠ MATUŠ - LUCINKA SKONČILA V NEMOCNICI

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Album s názvem Bohuš Matuš bylo jeho první zlatou deskou. Úspěch Bohuš Matuš zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil třetí místo v anketě TýTý a byl nominován v anketě Český Slavík na zpěváka roku.

O BOHUŠI MATUŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, aby se vrátil na výsluní.

Bohuš Matuš byl spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně byli milenci. Posléze měl vztah s blonďatou kráskou Nikolou. Upozornil na sebe také v srpnu 2018, kdy se provalilo, že sbalil o 30 let mladší dívku. Jak zpěvák s radostí v červnu 2019 médiím řekl, rodiče mladinké Lucky nejsou proti jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Drsná zpověď Bohuše Matuše: Gott mě tahal z drog! Zachránil mi život Drsná zpověď Bohuše Matuše: Gott mě tahal z drog! Zachránil mi život Bohuš Matuš (46) bude jedním z těch, kdo na podzim vzdají hold zesnulému Slavíkovi (†80) na koncertu... číst článek
Bohuš Matuš (46) přišel o 300 tisíc! Lucinka to ale jistí (17) Bohuš Matuš (46) přišel o 300 tisíc! Lucinka to ale jistí (17) Koronakrize připravila spoustu umělců o životně důležité příjmy, a ačkoliv se svět vrací pomalu do n... číst článek
Partnerka Bohuše Matuše (46) slavila 17. narozeniny: Rychlý dar a tvrdý pád! Partnerka Bohuše Matuše (46) slavila 17. narozeniny: Rychlý dar a tvrdý pád! Jak o sobě zpěvák Bohuš Matuš (46) sám často prohlašuje, když je do někoho zamilovaný, snesl by mu m... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Elizabeth Kopecká
Elizabeth Kopecká
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Athina Langoska
Athina Langoska
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez
zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků