Jan Révai

Datum narození: 11. 2. 1974
Profese: herec, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Jan Révai, který působil v proslulé taneční skupině UNO vedené Richardem Hesem, se stal jedním z porotců úspěšné show ČT StarDance.

Už od mládí Jan Révai tancoval se skupinou Děti swingu v Hudebním divadle Karlín. Měl s nimi vystupovat i v Německu, místo toho ale nastoupil do vězení. Odseděl si dva a půl roku za krádeže a vloupání. Posílen tvrdou zkušeností prošel Jan Révai konkurzem na temný muzikál Dracula. Sen vystudovaného automechanika se tak stal opět hmatatelným. 

Po Draculovi následovala Pomáda, Carmen nebo Johanka z Arku. V Divadle pod Palmovkou se Jan Révai předvedl v Cyranovi z Bergeracu, Gazdině robě nebo v Shakespearově Bouři. Zahrál si i ve filmových Rebelech od režiséra Filipa Renče, v seriálu Velmi křehké vztahy nebo v americkém krváku Blade 2 či v novácké sérii Gympl s ručením (ne)omezeným, kde hlavní role ztvárnili Ondřej Brzobohatý GregorKristýna Leichtová, Libuše Šafránková či Karel Heřmánek.

Jan Révai, někdejší hvězda taneční formace UNO, se stal jedním z čtveřice porotců úspěšné show České televize StarDance.

VŠE O HERCI, TANEČNÍKOVI A POROTCI NAJDETE ZDE

V létě roku 2007 se Jan Révai oženil s reportérkou a moderátorkou Danielou, rozenou Urbánkovou. Po třech letech se ale manželství rozpadlo. Randil i s Českou slavicí Lucií Bílou. Posléze se dal dohromady se slovenskou herečkou Zuzanou Šulajovou, s níž se seznámil v Divadle Radka Brzobohatého. V roce 2011 se hereckému páru narodil syn Jakub.

 

Články o celebritě

Slavní vyvedli své děti! Kohák se syny, Révai s dvojčaty a Muzikářová s dcerou Slavní vyvedli své děti! Kohák se syny, Révai s dvojčaty a Muzikářová s dcerou Do českých kin konečně zavítala oblíbená komedie Asterix a Obelix: Říše středu. Pražské multikino na... číst článek
Hvězdná premiéra filmu Civilizace: Dušek s manželkou i Menzelová v náručí režiséra Hvězdná premiéra filmu Civilizace: Dušek s manželkou i Menzelová v náručí režiséra Takový jev se už tak často nestává. Herec a improvizátor Jaroslav Dušek (61) vylezl ze své ulity a v... číst článek
Lucie Vondráčková (42) dokončuje dům a má novou roli!  Lucie Vondráčková (42) dokončuje dům a má novou roli!  Daří se jí jako nikdy před tím. Partnera sice po svém boku nemá, přesto si Lucie Vondráčková (42) n... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anastasia Hagen
Anastasia Hagen
zobrazit profil Alexej Kolva
Alexej Kolva
zobrazit profil Tereza Těžká
Tereza Těžká
zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon
zobrazit profil Josef Polášek
Josef Polášek
zobrazit profil Anna Šišková
Anna Šišková
zobrazit profil Milan Bahúl
Milan Bahúl
zobrazit profil Petr Batěk
Petr Batěk