Jaromír Nosek | Celebwiki.cz

Jaromír Nosek

Datum narození: 1.2.1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Simona Stašová se postavila za práva homosexuálů: Bojuje za manželství pro všechny Simona Stašová se postavila za práva homosexuálů: Bojuje za manželství pro všechny Manželství i pro homosexuální páry! Toto krédo otevřeně razí Simona Stašová (64). Výzvu spolu s dalšími… číst článek
Problémy Simony Stašové s manželstvím: Chce bojovat! Problémy Simony Stašové s manželstvím: Chce bojovat! Nejen muž a žena mohou uzavřít manželství! To otevřeně hlásá Simona Stašová (64). Výzvu poslala až… číst článek
Míra Nosek: Proč začal stepovat? Míra Nosek: Proč začal stepovat? V komedii Špindl 2 režiséra Radka Balaše (53) si zahraje a zatančí i Míra Nosek (41)! Do parády si… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
zobrazit profil Jaroslava Brousková
Jaroslava Brousková
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk
zobrazit profil Denisa Pfauserová
Denisa Pfauserová
zobrazit profil Dana Morávková
Dana Morávková
zobrazit profil Zuzana Porubjaková
Zuzana Porubjaková
zobrazit profil Jan Kolařík
Jan Kolařík