Jaromír Nosek

Jaromír Nosek

Datum narození: 1. 2. 1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Nosek z Účastníků zájezdu: V opilosti ustříhal partnerce nehty a strhnul vlasy! Nosek z Účastníků zájezdu: V opilosti ustříhal partnerce nehty a strhnul vlasy! Dělá si legraci, nebo to opravdu udělal? Hvězda seriálu Vyprávěj či filmových Účastníků zájezdu Jaro... číst článek
Přiznání Jaromíra Noska: Opilý jsem uštípal partnerce nehty! Přiznání Jaromíra Noska: Opilý jsem uštípal partnerce nehty! Dělá si legraci, nebo to opravdu udělal? Hvězda seriálu Vyprávěj či filmových Účastníků zájezdu Jaro... číst článek
Jakub Prachař o dceři i natáčení Vyšehradu: Dceru nikdy neuhodím! Na striptýzu jsem byl jednou Jakub Prachař o dceři i natáčení Vyšehradu: Dceru nikdy neuhodím! Na striptýzu jsem byl jednou „Natočili jsme první porevoluční trezorový film,“ říká s nadsázkou Jakub Prachař (38), který v kontr... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lenka Vacvalová
Lenka Vacvalová
zobrazit profil John Malkovich
John Malkovich
zobrazit profil Sarah Haváčová
Sarah Haváčová
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger
zobrazit profil Marián Slovák
Marián Slovák
zobrazit profil Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
zobrazit profil Matyáš  Valenta
Matyáš Valenta
zobrazit profil Jenovéfa Boková
Jenovéfa Boková