Jaromír Nosek | Celebwiki.cz

Jaromír Nosek

Datum narození: 1.2.1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Vyprsená Svátková s Kostkovou: Prvenství jim ukradla vnadná dvojnice Báry Polákové! Vyprsená Svátková s Kostkovou: Prvenství jim ukradla vnadná dvojnice Báry Polákové! Herečka Vlastina Kounická Svátková (37) měla na premiéru snímku Můj příběh, kde hraje hlavní roli,… číst článek
Moderátora Zástěru si ve Varech pořád pletou se slavným »gayem«! Moderátora Zástěru si ve Varech pořád pletou se slavným »gayem«! Několikrát denně probíhá na festivalu v Karlových Varech v Mall.cz parku soutěž Vyhraj to, kterou… číst článek
Pecha míří z Varů rovnou na Kypr: Poslední mejdan před svatbou! Pecha míří z Varů rovnou na Kypr: Poslední mejdan před svatbou! Na divokém večírku v Karlových Varech se držel raději zpátky a jenom si hrál na barmana. Není divu,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Markéta Martiníková
Markéta Martiníková
zobrazit profil Erika Stárková
Erika Stárková
zobrazit profil Rory Cochrane
Rory Cochrane
zobrazit profil Valérie Zawadská
Valérie Zawadská
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Filip Čapka
Filip Čapka
zobrazit profil Al Pacino
Al Pacino
zobrazit profil Sandra Nováková
Sandra Nováková