Jaromír Nosek | Celebwiki.cz

Jaromír Nosek

Datum narození: 1.2.1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Herec Jaromír Nosek: Z gaye je za sexuální mašinu Herec Jaromír Nosek: Z gaye je za sexuální mašinu Před kamerou se zapsal jako citlivý gay z Účastníků zájezdu. V seriálu Specialisté ale Jaromír Nosek… číst článek
Premiéra Kvítku mandragory: Travesti show Etzlera, Noska a Hámy v dámských punčochách! Premiéra Kvítku mandragory: Travesti show Etzlera, Noska a Hámy v dámských punčochách! Když si diváci kupovali lístky na premiéru muzikálu Kvítek mandragory s hity Heleny Vondráčkové,… číst článek
Nosek v Modrém kódu: Nejdéle byl v maskérně Nosek v Modrém kódu: Nejdéle byl v maskérně Pacienta Vránu po vážné autonehodě hraje v seriálu Modrý kód Jaromír Nosek (41). „Člověk si uvědomí… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslav Šimůnek
Miroslav Šimůnek
zobrazit profil Zdeněk Hruška
Zdeněk Hruška
zobrazit profil Glenne Headly
Glenne Headly
zobrazit profil Eva Horská
Eva Horská
zobrazit profil Naďa Konvalinková
Naďa Konvalinková
zobrazit profil Jiří Wohanka
Jiří Wohanka
zobrazit profil Jean-Paul Belmondo
Jean-Paul Belmondo
zobrazit profil Romana Goščíková
Romana Goščíková