Hana Vagnerová | Celebwiki.cz

Hana Vagnerová

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: Herečka, bývalá modelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ambiciozní, krásná, půvabna a inteligentní, taková je česká divadelní a filmová herečka Hana Vagnerová, která dříve působila jako modelka.

Hana Vagnerová je ambiciózní česká herečka. Nejenže jí do vínku byla dána krása a půvab, ale také inteligence, což je opravdu vražedná kombinace. Snad proto to byla právě Hana Vagnerová, kterou si režiséři vybrali, aby svou bystrostí dokázala odzbrojit nejen členy Berdychova gangu v seriálu Expozitura, ale též diváky v seriálech jako například On je žena!, Horákovi či ve známém retro seriálu Vyprávěj, za který si dokonce vysloužila cenu Televizní objev roku 2011.

Hana Vagnerová vyrůstala na pražském Chodově, po rodičích programátorech zdědila přirozenou inteligenci. Po úspěšných studiích na gymnáziu byla přijata na Matfyz, VŠE i DAMU. Nakonec zvolila kombinaci VŠE a DAMU, nicméně vzhledem k časové náročnosti nakonec VŠE opustila.

Do svého přijetí na školu se aktivně zabývala modelingem a fotomodelingem. Již při studiích na gymnáziu ji ovšem pohltila noční můra mladých dívek – anorexie. V této době při ní stál její anděl strážný, srbský režisér a v té době přítel Hany Vagnerové, Marko Simić, jehož okouzlila při natáčení studentského filmu Seance Fiction. Herečka se v tomto temném období dostala na hranici 37 kg, což je při výšce 170 cm hrůzostrašné. V Roce 2009 se s Markem Simićem rozešli – jak tvrdí herečka, v dobrém.

Působila v divadlech Extrém, Disk, ABC a Rokoko. Nyní hostuje v divadle ABC v roli Anny Kareniny. Ačkoli je jinak Hana Vagnerová především představitelkou seriálových rolí, jednou se již na velkém plátně objevila - a to po boku Anny Friel či Karla Rodena - ve filmu Bathory. Rok 2013 znamenal pro herečku příležitost zahrát si například po boku Jiřího Langmajera v jedné z povídek seriálového cyklu o Karlu Gottovi Škoda lásky.

 

Články o celebritě

Vystrkovala prsa! Hana Vagnerová se odvázala v nové komedii Případ mrtvého nebožtíka Vystrkovala prsa! Hana Vagnerová se odvázala v nové komedii Případ mrtvého nebožtíka Musela se svléknout do podprsenky a kopat do sebe jednoho panáka za druhým. Na natáčení detektivní… číst článek
Arnošt Goldflam v Případu mrtvého nebožtíka: Na mrtvolu mu najali dubléra! Arnošt Goldflam v Případu mrtvého nebožtíka: Na mrtvolu mu najali dubléra! Měl si lehnout na smetiště a hrát mrtvolu. Nakonec za sebe ale do Případu mrtvého nebožtíka Arnošt… číst článek
Odvážná těhulka Berenika Kohoutová: Akty nafotila i s břichem! Odvážná těhulka Berenika Kohoutová: Akty nafotila i s břichem! Nahá je krásná - a i s břichem! Ani v těhotenství se mladá herečka Berenika Kohoutová (28) nebojí… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Carmen Mayerová
Carmen Mayerová
zobrazit profil John Malkovich
John Malkovich
zobrazit profil Zuzana Šavrdová
Zuzana Šavrdová
zobrazit profil Melissa Rauch
Melissa Rauch
zobrazit profil Vladimír  Černohorský
Vladimír Černohorský
zobrazit profil Andrew Garfield
Andrew Garfield
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Jared  Padalecki
Jared Padalecki