Jiří Langmajer

Datum narození: 3. 6. 1966
Místo narození: Plzeň
Profese: herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Oblíbený herec Jiří Langmajer je znám jako představitel milovníků a svůdníků. Stejné renomé má ovšem i v osobním životě. Jeho náručím prošla řada půvabných kolegyň.

Jiří Langmajer pochází z muzikantské rodiny. Jako pohledný a přitom zároveň nadaný mladík se u filmu uchytil brzy. Už v devatenácti letech ho režisér Karel Smyczek obsadil do televizního seriálu Třetí patro jako učně Slamáka.

JIŘÍ LANGMAJER - ZBAVIL SE MAJETKU PO SVÉ EX

O dva roky později se Jiří Langmajer objevil ve snímcích Proč? a Copak je to za vojáka (u děvčat bodoval coby vojín Kouba). Jeden z nejobsazovanějších českých herců prošel několika divadelními soubory: Divadlem pod Palmovkou, Divadlem na Vinohradech, hostoval v Národním divadle, Hudebním divadle v Karlíně, Černém divadle, Studiu Bouře, ve Viole, v divadle Kalich.

Je obsazován také na letních Shakespearovských slavnostech na Pražském hradě (ztvárnil Edgara v Králi Learovi a Hamleta). V roce 1999 obdržel Jiří Langmajer Cenu Thalie pro umělce do 33 let za roli Caliguly v Divadle pod Palmovkou.

Diváci ho znají z mnoha seriálů (Třetí patro, Dobrodružství kriminalistiky, Bylo nás pět, Zdivočelá země, Četnické humoresky, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Staré Město, Soukromé pasti) i filmů (Proč?, Copak je to za vojáka..., Kamarád do deště, Vlak dětství a naděje, Díky za každé nové ráno, Milenec lady Chatterleyové, Návrat idiota, Snowboarďáci, Milenci a vrazi, Hranaři, Líbáš jako ďábel). Jiří Langmajer také účinkoval v několik muzikálech.

O JIŘÍM LANGMAJEROVI ČTĚTE ZDE>>

Za sukničkáře platí Jiří Langmajer nejen na stříbrném plátně. Kvůli moderátorce Adéle Gondíkové se rozvedl s manželkou Kamilou, s níž má dcery Terezu a Julii. Ty ho málem zatratily.

Předtím Jiří Langmajer chodil také s půvabnou modelkou Petrou Faltýnovou či herečkou Mášou Málkovou, nebo randil s mladičkou kolegyní Eliškou Křenkovou.

Bratrem Jiřího Langmajera je o čtrnáct let mladší herec Lukáš Langmajer (známý z filmů Bobule, 2Bobule, Muži v naději, či seriálů Okresní přebor, Sanitka 2, Ordinace v růžové zahradě nebo Vinaři).

S Adélou Gondíkovou se Jiří Langmajer oženil 6. července 2019.

 

Články o celebritě

Langmajer měl namále! Volali lidé, zasáhla dcera Gondíkové Langmajer měl namále! Volali lidé, zasáhla dcera Gondíkové Sedmačtyřicetiletá herečka prozradila na manžela věc, kterou si mohl zadělat na pořádný průšvih! Mož... číst článek
ČT představila nálož nových projektů: Další díly Peče celá země i nový film Poslední závod! ČT představila nálož nových projektů: Další díly Peče celá země i nový film Poslední závod! Diváci České televize se i v nadcházejících televizích sezonách mají na co těšit. V přípravě je nový... číst článek
Andreo, na to pozor! Tohle může Verešové pěkně ublížit  Andreo, na to pozor! Tohle může Verešové pěkně ublížit Ne nadarmo se říká, že pro krásu se musí trpět. Pro modelky toto heslo platí dvojnásob. Aby vypadaly... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tatiana Vilhelmová
Tatiana Vilhelmová
zobrazit profil Jiří Vala
Jiří Vala
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Ivo Niederle
Ivo Niederle
zobrazit profil Miroslav Hrabě
Miroslav Hrabě
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil David Novotný
David Novotný