Jiří Langmajer | Celebwiki.cz

Jiří Langmajer

Datum narození: 3.6.1966
Místo narození: Plzeň
Profese: herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Oblíbený herec Jiří Langmajer je znám jako představitel milovníků a svůdníků. Stejné renomé má ovšem i v osobním životě. Jeho náručím prošla řada půvabných kolegyň.

Jiří Langmajer pochází z muzikantské rodiny. Jako pohledný a přitom zároveň nadaný mladík se u filmu uchytil brzy. Už v devatenácti letech ho režisér Karel Smyczek obsadil do televizního seriálu Třetí patro jako učně Slamáka.

JIŘÍ LANGMAJER - ZBAVIL SE MAJETKU PO SVÉ EX

O dva roky později se Jiří Langmajer objevil ve snímcích Proč? a Copak je to za vojáka (u děvčat bodoval coby vojín Kouba). Jeden z nejobsazovanějších českých herců prošel několika divadelními soubory: Divadlem pod Palmovkou, Divadlem na Vinohradech, hostoval v Národním divadle, Hudebním divadle v Karlíně, Černém divadle, Studiu Bouře, ve Viole, v divadle Kalich.

Je obsazován také na letních Shakespearovských slavnostech na Pražském hradě (ztvárnil Edgara v Králi Learovi a Hamleta). V roce 1999 obdržel Jiří Langmajer Cenu Thalie pro umělce do 33 let za roli Caliguly v Divadle pod Palmovkou.

Diváci ho znají z mnoha seriálů (Třetí patro, Dobrodružství kriminalistiky, Bylo nás pět, Zdivočelá země, Četnické humoresky, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Staré Město, Soukromé pasti) i filmů (Proč?, Copak je to za vojáka..., Kamarád do deště, Vlak dětství a naděje, Díky za každé nové ráno, Milenec lady Chatterleyové, Návrat idiota, Snowboarďáci, Milenci a vrazi, Hranaři, Líbáš jako ďábel). Jiří Langmajer také účinkoval v několik muzikálech.

O JIŘÍM LANGMAJEROVI ČTĚTE ZDE>>

Za sukničkáře platí Jiří Langmajer nejen na stříbrném plátně. Kvůli moderátorce Adéle Gondíkové se rozvedl s manželkou Kamilou, s níž má dcery Terezu a Julii. Ty ho málem zatratily.

Předtím Jiří Langmajer chodil také s půvabnou modelkou Petrou Faltýnovou či herečkou Mášou Málkovou, nebo randil s mladičkou kolegyní Eliškou Křenkovou.

Bratrem Jiřího Langmajera je o čtrnáct let mladší herec Lukáš Langmajer (známý z filmů Bobule, 2Bobule, Muži v naději, či seriálů Okresní přebor, Sanitka 2, Ordinace v růžové zahradě nebo Vinaři).

S Adélou Gondíkovou se Jiří Langmajer oženil 6. července 2019.

 

Články o celebritě

Tajnůstkář Jiří Langmajer: Mám vnuka a jsem nesmírně šťastnej! Tajnůstkář Jiří Langmajer: Mám vnuka a jsem nesmírně šťastnej! Málokdo tušil, že herec Jiří Langmajer (53) už je dědečkem. A rozhodně se nejedná o žádnou novinku.… číst článek
Ženatý Langmajer mezi dvěma ženami: Jak vyřeší manželskou nevěru?! Ženatý Langmajer mezi dvěma ženami: Jak vyřeší manželskou nevěru?! Komedie režiséra a scenáristy Petra Zahrádky (45) Chlap na střídačku, která do kin přichází 13. února… číst článek
Erotická scéna hvězdy Slunečné Báry Jánové: TRAUMA ZE SEXU! Erotická scéna hvězdy Slunečné Báry Jánové: TRAUMA ZE SEXU! S křížkem po funuse. Když Bára Jánová (30) vstupovala do seriálu Slunečná jako zlá sestra hlavní… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Monika Potokárová
Monika Potokárová
zobrazit profil Marek Daniel
Marek Daniel
zobrazit profil Miroslav Vladyka
Miroslav Vladyka
zobrazit profil Krista Allen
Krista Allen
zobrazit profil Rudolf Jelínek
Rudolf Jelínek
zobrazit profil Kristin Davis
Kristin Davis
zobrazit profil Jiří Laštovka
Jiří Laštovka
zobrazit profil Michal Čapka
Michal Čapka