Jiří Langmajer

Datum narození: 3. 6. 1966
Místo narození: Plzeň
Profese: herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Jiří Langmajer proslul jako představitel milovníků a svůdníků. Stejné renomé má herec i v osobním životě. Jeho náručím prošla řada půvabných kolegyň.

Jiří Langmajer pochází z muzikantské rodiny. Jako pohledný a přitom zároveň nadaný mladík se u filmu uchytil brzy. Už v devatenácti letech ho režisér Karel Smyczek obsadil do televizního seriálu Třetí patro jako učně Slamáka.

JIŘÍ LANGMAJER - ZBAVIL SE MAJETKU PO SVÉ EX

O dva roky později se Jiří Langmajer objevil ve snímcích Proč? a Copak je to za vojáka (u děvčat bodoval coby vojín Kouba). Jeden z nejobsazovanějších českých herců prošel několika divadelními soubory: Divadlem pod Palmovkou, Divadlem na Vinohradech, hostoval v Národním divadle, Hudebním divadle v Karlíně, Černém divadle, Studiu Bouře, ve Viole, v divadle Kalich.

Zazářil v divadle, ve filmech i v seriálech

Je obsazován také na letních Shakespearovských slavnostech na Pražském hradě (ztvárnil Edgara v Králi Learovi a Hamleta). V roce 1999 obdržel Jiří Langmajer Cenu Thalie pro umělce do 33 let za roli Caliguly v Divadle pod Palmovkou.

Diváci ho znají z mnoha seriálů (Třetí patro, Dobrodružství kriminalistiky, Bylo nás pět, Zdivočelá země, Četnické humoresky, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Staré Město, Soukromé pasti) i filmů (Proč?, Copak je to za vojáka..., Kamarád do deště, Vlak dětství a naděje, Díky za každé nové ráno, Milenec lady Chatterleyové, Návrat idiota, Snowboarďáci, Milenci a vrazi, Hranaři, Líbáš jako ďábel). Jiří Langmajer také účinkoval v několika muzikálech.

O JIŘÍM LANGMAJEROVI ČTĚTE ZDE>>

Za sukničkáře platí Jiří Langmajer nejen na stříbrném plátně. Kvůli moderátorce Adéle Gondíkové se rozvedl s manželkou Kamilou, s níž má dcery Terezu a Julii. Ty ho málem zatratily.

Předtím Jiří Langmajer chodil také s půvabnou modelkou Petrou Faltýnovou či herečkou Mášou Málkovou, nebo randil s mladičkou kolegyní Eliškou Křenkovou.

Vzal si krásnou Godníkovou

Bratrem Jiřího Langmajera je o čtrnáct let mladší herec Lukáš Langmajer (známý z filmů Bobule, 2Bobule, Muži v naději, či seriálů Okresní přebor, Sanitka 2, Ordinace v růžové zahradě nebo Vinaři).

S Adélou Gondíkovou se Jiří Langmajer oženil 6. července 2019.

 

Články o celebritě

Langmajer v obležení žen: Tulil se k Plodkové, pak ji vyměnil za Gondíkovou s dcerou Langmajer v obležení žen: Tulil se k Plodkové, pak ji vyměnil za Gondíkovou s dcerou Odpočatý a v dobré náladě zazářil Jiří Langmajer (56) na premiéře dobrodružné komedie Ostrov. O ženy... číst článek
Střípky týdne: Dagmar Havlová - Rozplývala se nad miminkem!  Střípky týdne: Dagmar Havlová - Rozplývala se nad miminkem! Držet v náručí tolik štěstí se nepodaří každý den. A tak se Dagmar Havlová (69), při chování malinké... číst článek
Kriminálka Anděl: Točí se nová řada! Švehlík představí dceru Kriminálka Anděl: Točí se nová řada! Švehlík představí dceru Legendární parta smíchovských kriminalistů v čele s Markem Taclíkem (49) a Davidem Švehlíkem (50) se... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eva Hudečková
Eva Hudečková
zobrazit profil Valérie Zawadská
Valérie Zawadská
zobrazit profil Jeremy Renner
Jeremy Renner
zobrazit profil Vincent Kartheiser
Vincent Kartheiser
zobrazit profil Dana Syslová
Dana Syslová
zobrazit profil Hanns Zischler
Hanns Zischler
zobrazit profil Miroslav Saic
Miroslav Saic
zobrazit profil Genadij Rumlena
Genadij Rumlena