Eliška Křenková

Datum narození: 31. 1. 1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera, Všechno bude či seriál Borgia.

Za svůj výkon ve vedlejší roli ve filmu Všechno bude (2018) dostala Eliška Křenková Českého lva. Na další sošky byla nominována za hlavní role v thrilleru Tiché doteky (2019) a romantickém dramatu Maťanské lodě (2021) a též za ztvárnění vedlejší postavy v dramatu Atlas ptáků (2021).

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

10 nej z premiéry minisérie Iveta: Dojemné setkání Artura s tetou Ivanou! A rázná slova syna Petra Sepéšiho 10 nej z premiéry minisérie Iveta: Dojemné setkání Artura s tetou Ivanou! A rázná slova syna Petra Sepéšiho V pražské Lucerně se odehrála slavnostní premiéra minisérie Iveta, která vypráví o začátcích kariéry... číst článek
Módní kritička Ina T. o modelech Českých lvic: Nevkusná Lounová, hollywoodská Plodková a přeplácaná Vránová! Módní kritička Ina T. o modelech Českých lvic: Nevkusná Lounová, hollywoodská Plodková a přeplácaná Vránová! Pražské Rudolfinum bylo i letos dějištěm devětadvacátého udílení cen Českého lva, významné společens... číst článek
Tajná party po Lvech: Líbačka Bokové, gentleman Bartoška a rozjuchaný Polívka! Tajná party po Lvech: Líbačka Bokové, gentleman Bartoška a rozjuchaný Polívka! Pořadatelé Českého lva kvůli válce na Ukrajině zrušili tradiční party po slavnostním předávání, a ta... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vuk Čelebić
Vuk Čelebić
zobrazit profil Zdena Studenková
Zdena Studenková
zobrazit profil Helena Dytrtová
Helena Dytrtová
zobrazit profil Josef Polášek
Josef Polášek
zobrazit profil Josef Laufer
Josef Laufer
zobrazit profil Norman Reedus
Norman Reedus
zobrazit profil Simona Postlerová
Simona Postlerová