Eliška Křenková | Celebwiki.cz

Eliška Křenková

Datum narození: 31.1.1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera, Všechno bude či seriál Borgia.

Za svůj výkon ve vedlejší roli ve filmu Všechno bude (2018) dostala Eliška Křenková Českého lva. Na další sošku byla nominována za hlavní roli v thrilleru Tiché doteky (2019) Michala Hogenaura, režiséra a spoluscenáristy tohoto snímku.

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

Policie Modrava válcuje konkurenci: ČT s Primou si skoro ani neškrtly Policie Modrava válcuje konkurenci: ČT s Primou si skoro ani neškrtly I tuhle neděli se zopakoval úspěch kriminálního seriálu Policie Modrava! Napínavý příběh z prostředí… číst článek
Jiří Mádl se nezdá: To jsou jeho nejžhavější erotické scény! Jiří Mádl se nezdá: To jsou jeho nejžhavější erotické scény! Kdo by to byl řekl, že z panice Jáchyma ze Snowboarďáků vyroste během 15 let jeden z největších svůdníků… číst článek
Film Tiché doteky: Křenková v zajetí sekty a vlastních citů Film Tiché doteky: Křenková v zajetí sekty a vlastních citů Mia začíná pracovat v zahraničí jako au-pair pro rodinu z vyšší vrstvy. Musí se starat nejen o honosný… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Colton Haynes
Colton Haynes
zobrazit profil Vlastina Svátková
Vlastina Svátková
zobrazit profil Veronika Macková
Veronika Macková
zobrazit profil Tatiana Vilhelmová
Tatiana Vilhelmová
zobrazit profil Anna  Bendová
Anna Bendová
zobrazit profil Věra Galatíková
Věra Galatíková
zobrazit profil Olga Scheinpflugová
Olga Scheinpflugová
zobrazit profil Uršula Kluková
Uršula Kluková