Eliška Křenková | Celebwiki.cz

Eliška Křenková

Datum narození: 31. 1. 1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera, Všechno bude či seriál Borgia.

Za svůj výkon ve vedlejší roli ve filmu Všechno bude (2018) dostala Eliška Křenková Českého lva. Na další sošku byla nominována za hlavní roli v thrilleru Tiché doteky (2019) Michala Hogenaura, režiséra a spoluscenáristy tohoto snímku.

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

Předávání Českých lvů: Dycky Most!? Předávání Českých lvů: Dycky Most!? Rudolfinum v centru metropole bude dnes večer hostit předávání Českých lvů za rok 2019! Sošku může z... číst článek
Producenti thrilleru Tiché doteky nedostali Českého lva. Oukropec bodoval s Dálavou! Producenti thrilleru Tiché doteky nedostali Českého lva. Oukropec bodoval s Dálavou! Producentské duo Petr Oukropec a Pavel Strnad si z Českého lva 2020 neodnesli krále zvířat za nejlep... číst článek
Michal Hogenauer s debutem Tiché doteky prorazil na České lvy, ale neuspěl Michal Hogenauer s debutem Tiché doteky prorazil na České lvy, ale neuspěl Režisér Michal Hogenauer, bývalý umělecký ředitel Febiofestu, se svým thrillerem Tiché doteky dostal... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon
zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer
zobrazit profil Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi
zobrazit profil Máša  Málková
Máša Málková
zobrazit profil Vlastimil Zavřel
Vlastimil Zavřel