Eliška Křenková | Celebwiki.cz

Eliška Křenková

Datum narození: 31. 1. 1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera, Všechno bude či seriál Borgia.

Za svůj výkon ve vedlejší roli ve filmu Všechno bude (2018) dostala Eliška Křenková Českého lva. Na další sošku byla nominována za hlavní roli v thrilleru Tiché doteky (2019) Michala Hogenaura, režiséra a spoluscenáristy tohoto snímku.

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

Český lev ONLINE: Pohořely Havlová i Janžurová, pak je podpírali, králem je Nabarvené ptáče Český lev ONLINE: Pohořely Havlová i Janžurová, pak je podpírali, králem je Nabarvené ptáče V pražském Rudolfinu se rozdávaly výroční ceny České filmové a televizní akademie Český lev. Kdo na ... číst článek
Předávání Českých lvů: Dycky Most!? Předávání Českých lvů: Dycky Most!? Rudolfinum v centru metropole bude dnes večer hostit předávání Českých lvů za rok 2019! Sošku může z... číst článek
Producenti thrilleru Tiché doteky nedostali Českého lva. Oukropec bodoval s Dálavou! Producenti thrilleru Tiché doteky nedostali Českého lva. Oukropec bodoval s Dálavou! Producentské duo Petr Oukropec a Pavel Strnad si z Českého lva 2020 neodnesli krále zvířat za nejlep... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zdeněk Hruška
Zdeněk Hruška
zobrazit profil Jaroslava Hanušová
Jaroslava Hanušová
zobrazit profil Kateřina Langerová
Kateřina Langerová
zobrazit profil Brigita Cmuntová
Brigita Cmuntová
zobrazit profil Jan Hrušínský
Jan Hrušínský
zobrazit profil René Přibil
René Přibil
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek
zobrazit profil Yvetta Blanarovičová
Yvetta Blanarovičová