Eliška Křenková

Datum narození: 31. 1. 1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera, Všechno bude či seriál Borgia.

Za svůj výkon ve vedlejší roli ve filmu Všechno bude (2018) dostala Eliška Křenková Českého lva. Na další sošky byla nominována za hlavní role v thrilleru Tiché doteky (2019) a romantickém dramatu Maťanské lodě (2021) a též za ztvárnění vedlejší postavy v dramatu Atlas ptáků (2021).

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

Premiéra Princezny zakleté v čase 2: »Zakřeněná« Křenková, akční duo, Kotek v klobouku Premiéra Princezny zakleté v čase 2: »Zakřeněná« Křenková, akční duo, Kotek v klobouku Diváci se opět podívají do tajů kouzelné moci alchymistky Amélie v podání Elišky Křenkové (32). Prot... číst článek
Petra Nesvačilová poprvé otevřeně o partnerovi a miminku: Bude to holka, nebo kluk? Petra Nesvačilová poprvé otevřeně o partnerovi a miminku: Bude to holka, nebo kluk? Ještě v letošním roce očekává Petra Nesvačilová (36) přírůstek do rodiny. Přesný termín, kdy se stan... číst článek
Natáčení pokračování pohádky Princezna zakletá v čase: Zjizvený Kotek balí alchymistku! Natáčení pokračování pohádky Princezna zakletá v čase: Zjizvený Kotek balí alchymistku! Více kouzel a alchymie! Pokračování výpravné pohádky Princezna zakletá v čase 2 už je takřka hotové,... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Natálie Halouzková
Natálie Halouzková
zobrazit profil Eva Josefíková
Eva Josefíková
zobrazit profil Vladimír Marek
Vladimír Marek
zobrazit profil Kateřina Kornová
Kateřina Kornová
zobrazit profil Michal Weigel
Michal Weigel