Vojtěch Vodochodský

Datum narození: 18. 2. 1994
Místo narození: Hradec Králové
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Vojtěch Vodochodský, syn kuchaře a moderátora Ivana Vodochodského, se do povědomí široké veřejnosti dostal rolí zpěváka Petra Sepéšiho v sériích TV Nova Iveta.

Milovníci prken, která znamenají svět, mohli Vojtěcha Vodochodského vidět např. v Divadle J. K. Tyla Plzeň, v Divadle Letí, v Divadle v Řeznické, v Divadle Na Fidlovačce, v Divadle Na Jezerce nebo na Letních shakespearovských slavnostech. Věnuje se i muzikálovému herectví.

Vodochodský byl asistent v Roubalovi

Televizním divákům se Vojtěch Vodochodský předvedl v epizodních rolích v seriálech Kapitán Exner, Ochránce, Ohnivý kuře, Slunečná či Pan profesor. Větší hereckou příležitost dostal v třídílné krimi Případ Roubal, kde ztvárnil asistenta státní zástupkyně Romana.

Svou první hlavní roli Vojtěch Vodochodský dostal v sériích TV Nova Iveta, a to zpěváka Petra Sepéšiho (†25), první lásky Ivety Bartošové (†48), který tragicky zahynul na železničním přejezdu.

Na filmovém plátně Vojtěch Vodochodský debutoval v životopisném dramatu Jan Palach (2018), kde dostal roli spolužáka. Jednu z vedlejších postav si zahrál v dramatu BANGER. a v psychologickém snímku Arvéd (oba 2022).

O VOJTĚCHOVI VODOCHODSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Vojtěch Vodochodský je synem kuchaře, moderátora a herce Ivana Vodochodského.

Vojtěch Vodochodský nějaký čas tvořil pár s herečkou Sárou Rychlíkovou. Na předávání Českých lvů v březnu 2023 se pochlubil novou přítelkyní.

 

Články o celebritě

Festival ve Zlíně vrcholí: Tančící Ramba s Cinou  a »domina« Pizingerová! Festival ve Zlíně vrcholí: Tančící Ramba s Cinou a »domina« Pizingerová! Zlínský filmový festival je v plném proudu a české celebrity se tam střídají jako ponožky. Vendula P... číst článek
Rozjetý mejdan po premiéře Ivety: Sprostá tanečnice a spiklenci na schodech! Rozjetý mejdan po premiéře Ivety: Sprostá tanečnice a spiklenci na schodech! Na večírku po premiéře druhé řady seriálu Iveta to pěkně žilo! Slavné tváře upustily páru a zase jed... číst článek
Otec Ivan a syn Vojtěch Vodochodští: Dojde na  testy DNA? Otec Ivan a syn Vojtěch Vodochodští: Dojde na testy DNA? Někdy jablko nepadne daleko od stromu. V případě Ivana Vodochodského (59) a jeho syna Vojtěcha (29) ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lenka Termerová
Lenka Termerová
zobrazit profil Vasil Fridrich
Vasil Fridrich
zobrazit profil Anna Stropnická
Anna Stropnická
zobrazit profil Michael Keaton
Michael Keaton
zobrazit profil Jitka Sedláčková
Jitka Sedláčková
zobrazit profil Jan Maxián
Jan Maxián
zobrazit profil Matěj Havelka
Matěj Havelka
zobrazit profil Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová