Vojtěch Vodochodský

Místo narození: Hradec Králové
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Vojtěch Vodochodský, syn kuchaře a moderátora Ivana Vodochodského, se do povědomí široké veřejnosti dostal rolí zpěváka Petra Sepéšiho v minisérii Iveta.

Milovníci prken, která znamenají svět, mohli Vojtěcha Vodochodského (*1994) vidět např. v Divadle J. K. Tyla Plzeň, v Divadle Letí, v Divadle v Řeznické, v Divadle Na Fidlovačce, v Divadle Na Jezerce nebo na Letních shakespearovských slavnostech. Věnuje se i muzikálovému herectví.

Vodochodský byl asistent v Roubalovi

Televizním divákům se Vojtěch Vodochodský předvedl v epizodních rolích v seriálech Kapitán Exner, Ochránce, Ohnivý kuře, Slunečná či Pan profesor. Větší hereckou příležitost dostal v třídílné krimi Případ Roubal, kde ztvárnil asistenta státní zástupkyně Romana.

Svou první hlavní roli Vojtěch Vodochodský dostal v minisérii Iveta, a to zpěváka Petra Sepéšiho (†25), první lásky Ivety Bartošové (†48), který tragicky zahynul na železničním přejezdu.

Na filmovém plátně Vojtěch Vodochodský debutoval v životopisném dramatu Jan Palach (2018), kde dostal roli spolužáka. Jednu z vedlejších postav si zahrál v dramatu BANGER. a v psychologickém snímku Arvéd (oba 2022).

O VOJTĚCHOVI VODOCHODSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Vojtěch Vodochodský je synem kuchaře, moderátora a herce Ivana Vodochodského.

Vojtěch Vodochodský nějaký čas tvořil pár s herečkou Sárou Rychlíkovou.

 

Další Herci

zobrazit profil Anastasia Hagen
Anastasia Hagen
zobrazit profil Alexej Kolva
Alexej Kolva
zobrazit profil Tereza Těžká
Tereza Těžká
zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon
zobrazit profil Josef Polášek
Josef Polášek
zobrazit profil Anna Šišková
Anna Šišková
zobrazit profil Milan Bahúl
Milan Bahúl
zobrazit profil Petr Batěk
Petr Batěk