Anna Fialová

Datum narození: 9. 2. 1996
Místo narození: Havlíčkův Brod
Výška: 163 cm
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Fialová, vnučka Limonádového Joea, ztvárnila sestru Lídy Baarové. Zazářila ve Vinařích a v televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

Talentovaná Anna Fialová pohází z divadelní rodiny. Její děda Karel Fiala, hrál slavného Limonádového Joea. Matka Alexandra Malínská tančila ve skupině UNO a otec zpíval v muzikálech. „Odmalinka se díky profesi maminky pohybuju v divadelním zákulisí a ve zkušebnách. Tatínek zase zpíval v muzikálech. Nedovedla jsem si představit, že bych dělala něco jiného než herectví,“ svěřila se médiím půvabná herečka.

ANNA FIALOVÁ – SEX NA VINOHRADU

Před kamerou se Anna Fialová poprvé mihla v osmi letech. Bylo to ve filmu Filipa Renče Román pro ženy (2004) natočeném podle románu Michala Viewegha. Snímek si režisér obsadil hvězdně: Marek Vašut, Simona Stašová, Stella Zázvorková, Miroslav Donutil, David Švehlík, Jaromír Nosek, Saša Rašilov a další. Dětskou roli dostala i v muzikálu Golem. Objevila se ve filmech Kouzla králů, Osudové peníze, Bella Mia, v režijním debutu Vojtěcha Kotka Padesátka či v muzikálu Cesty ke štěstí, kde zní písničky ze Starců na chmelu (1964). Ve filmu hrají Vica Kerekes, Roman Vojtek, Martin Písařík, Adam Mišík, Vladimír Polívka, Jiří Korn, Václav Kopta, Jaroslava Obermaierová.

V seriálu TV Prima Vinaři Anna Fialová dostala jednu z hlavních rolí, a to Julii, do které se zblázní všichni kluci. Filip Renč ji obsadil do svého životopisného dramatu Lída Baarová. Ztvárnila její mladší sestru, herečku Zorku Janů, která jako čtyřiadvacetiletá ukončila svůj život skokem z okna v jejich vile na Hanspaulce. Jejího otce ve filmu hraje Martin Huba, maminku Simona Stašová, sestru Lídu Táňa Pauhofová.

V show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas Anna Fialová uplatnila též své pohybové nadání. O přízeň poroty si zasoupeřila s Ivanou Chýlkovou, Petrem Rychlým, Ivou Pazderkovou, Petrem Vondráčkem, Hanou Holišovou, Davidem Krausem a Adamem Mišíkem.

Po absolvování výtvarné základní školy se Anna Fialová rozhodla pro pražskou konzervatoř, konkrétně pro hudebně-dramatický obor.

ANNA FIALOVÁ A DALŠÍ KRÁSKY

 

Články o celebritě

Nejobsazovanější princové a princezny! Šafránková ani Trávníček by nevyhráli... Nejobsazovanější princové a princezny! Šafránková ani Trávníček by nevyhráli... K nejoblíbenějším pohádkovým postavám kromě vodníků, čertů a čarodějů patří hlavně princové a prince... číst článek
Nová štědrovečerní princezna Anna Fialová: Sex na vinohradu! Ukázala i prsa v Lídě Baarové Nová štědrovečerní princezna Anna Fialová: Sex na vinohradu! Ukázala i prsa v Lídě Baarové Letos se představí coby princezna ve štědrovečerní pohádce Jak si nevzít princeznu, ovšem na kontě m... číst článek
Nevšední pohádka Jak si nevzít princeznu: Natáčení svedlo dohromady tátu se synem! Nevšední pohádka Jak si nevzít princeznu: Natáčení svedlo dohromady tátu se synem! Většina pohádek skončí tak, že si odvážný mladík vybojuje dívku svých snů. Často jde přitom o krásno... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jitka Kocurová
Jitka Kocurová
zobrazit profil Kamila Magálová
Kamila Magálová
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil Barbora Poláková
Barbora Poláková
zobrazit profil Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil
zobrazit profil Andrej  Chalimon
Andrej Chalimon
zobrazit profil Václav Neužil
Václav Neužil
zobrazit profil Julie Gayet
Julie Gayet