Adam Mišík | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí široké veřejnosti hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Zpočátku šel Adam Mišík ve šlépějích svého otce Vladimíra Mišika, vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

ADAM MIŠÍK 

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi, jakými jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam Mišík se stal jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík byla zvolen Objevem roku 2013.

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka, postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Herec Adam Mišík nezahálí, ani co se lásky týče. Mezi krásky, které prošly jeho náručí, se zařadily hečečka Sara Sandeva, modelka Diana Kratochvílová (koncem roku 2018 se rozešli po tříletém vztahu) či Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová. Tu poprvé vyvedl na předávání Cen Anděl v březnu 2019.

 

Články o celebritě

Tohle nikdo nečekal. Gott posmrtně prohrál Anděly, porazil ho Mišík Tohle nikdo nečekal. Gott posmrtně prohrál Anděly, porazil ho Mišík Ceny Anděl 2019 znají jména vítězů. Favorizovaný Vladimír Mišík (73) v netradičně pojatém předávání ... číst článek
Adam Mišík radikálně změnil image! Štíhlejší obličej a vlasy jako Draco Malfoy Adam Mišík radikálně změnil image! Štíhlejší obličej a vlasy jako Draco Malfoy To je ale změna k lepšímu! Muzikant Adam Mišík (23) si v karanténě naordinoval detox, což pomohlo k ... číst článek
Sexy bývalka Mišíka Denisa Spergerová: Přebrala chlapa popálené Týnuš Třešničkové! Sexy bývalka Mišíka Denisa Spergerová: Přebrala chlapa popálené Týnuš Třešničkové! Vztahové propletence jako v telenovele? Skoro to tak vypadá! Expartner popálené youtuberky Týnuš Tře... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová
zobrazit profil Glen Hansard
Glen Hansard
zobrazit profil Frank Sinatra
Frank Sinatra
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Petr Ryšavý
Petr Ryšavý
zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys