Adam Mišík | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí široké veřejnosti hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Zpočátku šel Adam Mišík ve šlépějích svého otce Vladimíra Mišika, vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

ADAM MIŠÍK 

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi, jakými jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam Mišík se stal jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík byla zvolen Objevem roku 2013.

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka, postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Herec Adam Mišík nezahálí, ani co se lásky týče. Mezi krásky, které prošly jeho náručí, se zařadily hečečka Sara Sandeva, modelka Diana Kratochvílová (koncem roku 2018 se rozešli po tříletém vztahu) či Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová. Tu poprvé vyvedl na předávání Cen Anděl v březnu 2019.

 

Články o celebritě

Adam Mišík nezahálí! Báře z Robinsonova ostrova dal vale a hned má jinou Adam Mišík nezahálí! Báře z Robinsonova ostrova dal vale a hned má jinou Na karlovarském festivalu se Adam Mišík (21) vodil ruku v ruce s finalistkou reality show Robinsonův… číst článek
Módní téma týdne: Zahradní a jiné slavnosti Módní téma týdne: Zahradní a jiné slavnosti Prázdniny jsou společensky plonkové. Vnímají se jako nenuceností předznamenaný čas dovolených,… číst článek
Párty plná úletů: Překvapila splasknutá Konvičková, ztrapnil se Podhůrský! Párty plná úletů: Překvapila splasknutá Konvičková, ztrapnil se Podhůrský! Další večírek plný překvapení. Adam Mišík (22) přišel s novým objevem. Zpěvačka Markéta Konvičková… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček