Adam Mišík | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí široké veřejnosti hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Zpočátku šel Adam Mišík ve šlépějích svého otce Vladimíra Mišika, vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

ADAM MIŠÍK 

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi, jakými jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam Mišík se stal jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík byla zvolen Objevem roku 2013.

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka, postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Herec Adam Mišík nezahálí, ani co se lásky týče. Mezi krásky, které prošly jeho náručí, se zařadily hečečka Sara Sandeva, modelka Diana Kratochvílová (koncem roku 2018 se rozešli po tříletém vztahu) či Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová. Tu poprvé vyvedl na předávání Cen Anděl v březnu 2019.

 

Články o celebritě

Skyler z Ulice má chlapa! Expartnerka Mišíka Sandeva přiznala nový vztah Skyler z Ulice má chlapa! Expartnerka Mišíka Sandeva přiznala nový vztah Krásná představitelka Skyler z Ulice Sára Sandeva (21) ještě nedávno tvrdila, že je sama. Nyní… číst článek
Módní téma týdne: Exhibice na Mercedes-Benz Prague Fashion Week? Panoptikum bez hranic! Módní téma týdne: Exhibice na Mercedes-Benz Prague Fashion Week? Panoptikum bez hranic! V české metropoli jako každým začátkem jara proběhl se světem spojený týden módy Mercedes… číst článek
Mišíka podváděla prsatá ex s jeho bratrancem?! Je to zvrácené, krčí rameny Adam Mišíka podváděla prsatá ex s jeho bratrancem?! Je to zvrácené, krčí rameny Adam Na začátku roku Adam Mišík (21) prozradil, že s prsatou modelkou Dianou Kratochvílovou (20) již netvoří… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Chester Bennington
Chester Bennington
zobrazit profil Vlastimil Třešňák
Vlastimil Třešňák
zobrazit profil Petr Borkovec
Petr Borkovec
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil David  Gránský
David Gránský
zobrazit profil Keith Flint
Keith Flint
zobrazit profil Rihanna
Rihanna