Adam Mišík | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí široké veřejnosti hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Zpočátku šel Adam Mišík ve šlépějích svého otce Vladimíra Mišika, vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

ADAM MIŠÍK 

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi, jakými jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam Mišík se stal jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík byla zvolen Objevem roku 2013.

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka, postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Herec Adam Mišík nezahálí, ani co se lásky týče. Mezi krásky, které prošly jeho náručí, se zařadily hečečka Sara Sandeva, modelka Diana Kratochvílová (koncem roku 2018 se rozešli po tříletém vztahu) či Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová. Tu poprvé vyvedl na předávání Cen Anděl v březnu 2019.

 

Články o celebritě

Mišík je hrdý na nové album: Bude se líbit tátovi? Mišík je hrdý na nové album: Bude se líbit tátovi? Už za pár dnů spatří světlo světa nové album Adama Mišíka (22) nazvané prostě 2.0. číst článek
Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první… číst článek
Adam Mišík nezahálí! Báře z Robinsonova ostrova dal vale a hned má jinou Adam Mišík nezahálí! Báře z Robinsonova ostrova dal vale a hned má jinou Na karlovarském festivalu se Adam Mišík (21) vodil ruku v ruce s finalistkou reality show Robinsonův… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Aleš  Brichta
Aleš Brichta
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová