Sara Sandeva

Datum narození: 25. 6. 1997
Místo narození: Skopje, Makedonie
Výška: 165 cm
Profese: herečka, tanečnice
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Sara Sandeva, kráska z Makedonie, debutovala v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Další hereckou příležitost dostala opět na TV Nova, a to v nekonečné Ulici.

V seriálu Gympl s (r)učením omezeným si mladičká Sara Sandeva zahrála autistickou dívku. Ani v Ulici neměla snadnou roli - ztvárnila přítelkyni jednoho z hlavních hrdinů, která je cizinka, takže její text byl celý v angličtině. S oběma postavami se vypořádala se ctí, takže není divů, že se brzy dostavila i první filmová role.

SARA SANDEVA - EXOTICKÁ KRÁSKA TRÉNOVALA POROD

Sandeva s Prachařem v Dvojce na zabití

V komedii Milana Cieslara Život je život (2015) si zahrála nejmladší z trojice povedených dcer filmového páru Ondřej Vetchý a Simona Stašová. Sestry Sary Sandevy ztvárnily Bára Poláková a Tereza Voříšková.

Půvabná Sara Sandeva není jen nadaná herečka, ale též tanečnice. Předvedla to v rodinné komedii Zdeňka Trošky Strašidla (2016). Zde si zahrála vílu, do níž se zamiloval úředník v podání Vladimíra Polívky.

Z dalších filmů a seriálů, v nichž si Sara Sandeva zahrála, jmenujme Věčně tvá nevěrná, Po čem muži touží, Zlaté pírko, Rapl nebo Dvojka na zabítí, kterou vytvořila s Jakubem Prachařem

Do Česka Sandeva přijela v roce 1998

Sara Sandeva pochází z hlavního města Skopje v Makedonii. Do České republiky se přistěhovala s rodinou v roce 1998. Herectví se věnuje od dětství, takže není divu, že se přihlásila na konzervatoř. „Já hraji už od svých šesti let. Když jsem byla malá, chodila jsem po bytě s kamerou, natáčela se a říkala jsem, že až vyrostu, budu herečkou. Na základě těchto vtipných videí mě rodiče přihlásili do dramaťáku a už to jelo... Já to miluju a jsem za to ráda,“ řekla v rozhovoru pro Blesk pro ženy v květnu 2015.

O SAŘE SANDEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Půvabná brunetka Sara Sandeva chodila s hercem a zpěvákem Adamem Mišíkem. Poté randila s fotbalistou Václavem Černým. Na premiéru filmu Zdeňka Trošky Čertoviny (2018) přišla v doprovodu nové lásky, fotbalového záložníka Jana Sýkory. Jejich vztah neměl dlouhého trvání.

V srpnu 2021 vyšlo najevo, že se dalším partnerem Sary Sandevy stal o třináct let staší herec Jakuba Prachař.

 

Články o celebritě

Vincent Navrátil o líbačce se Sandevou v Jedné rodině: Jako líbat sestru! Vincent Navrátil o líbačce se Sandevou v Jedné rodině: Jako líbat sestru! Při natáčení seriálu Jedna rodina musel herec Vincent Navrátil (26) podstoupit vášnivou líbačku s ko... číst článek
Nové postavy v seriálu Jedna rodina: Rychlý počítá spermie Nové postavy v seriálu Jedna rodina: Rychlý počítá spermie Známí oblíbenci i nové postavy. Seriál Jedna rodina se rozrůstá o další hrdiny a osudy. Z domova pro... číst článek
Premiéra komedie Jedeme na teambuilding: Odvážná Stárková v podprsence a Kotek s Prachařem vyvětrali své lásky Premiéra komedie Jedeme na teambuilding: Odvážná Stárková v podprsence a Kotek s Prachařem vyvětrali své lásky Celá řada známých tváří se sešla na červeném koberci, když kráčeli do multikina uvést premiéru česko... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Maryško
Jiří Maryško
zobrazit profil Svatopluk Matyáš
Svatopluk Matyáš
zobrazit profil Natasha Liu Bordizzo
Natasha Liu Bordizzo
zobrazit profil Jiří Štěpnička
Jiří Štěpnička
zobrazit profil Simona Kollárová
Simona Kollárová
zobrazit profil Pavel Neškudla
Pavel Neškudla
zobrazit profil Dagmar Teichmannová
Dagmar Teichmannová
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk