Sara Sandeva | Celebwiki.cz

Sara Sandeva

Datum narození: 25. 6. 1997
Místo narození: Skopje, Makedonie
Výška: 165 cm
Profese: herečka, tanečnice
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka Sara Sandeva, kráska z Makedonie, debutovala v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Další hereckou příležitost dostala opět na TV Nova, a to v nekonečné Ulici.

V seriálu Gympl s (r)učením omezeným si mladičká Sara Sandeva zahrála autistickou dívku. Ani v Ulici neměla snadnou roli – ztvárnila přítelkyni jednoho z hlavních hrdinů, která je cizinka, takže její text byl celý v angličtině. S oběma postavami se vypořádala se ctí, takže není divů, že se brzy dostavila i první filmová role. V komedii Milana Cieslara Život je život (2015) si zahrála nejmladší z trojice povedených dcer filmového páru Ondřej Vetchý a Simona Stašová. Sestry Sary Sandevy ztvárnily Bára Poláková a Tereza Voříšková.

SARA SANDEVA – EXOTICKÁ KRÁSKA TRÉNOVALA POROD

Půvabná Sara Sandeva není jen nadaná herečka, ale též tanečnice. Předvedla to v rodinné komedii Zdeňka Trošky Strašidla (2016). Zde si zahrála vílu, do níž se zamiloval úředník v podání Vladimíra Polívky. Rodinu víly Jitřenky tvořila čarodějnice Patricie Tereza Kostková či vodník Bubla (Jiří Dvořák), jehož pro změnu okouzlila Tereza Bebarová alias majitelka prádelny, jíž utopil otravného manžela-alkoholika. Nijak časově náročnou roli, zato velmi vtipnou, od Zdeňka Trošky dostal Aleš Háma. S humorem sobě vlastním si střihl policistu Bednu, kterého čarodějka v podání Carmen Mayerové proměnila v kocoura.

Sara Sandeva pochází z hlavního města Skopje v Makedonii. Do České republiky se přistěhovala s rodinou v roce 1998. Herectví se věnuje od dětství, takže není divu, že se přihlásila na konzervatoř. „Já hraji už od svých šesti let. Když jsem byla malá, chodila jsem po bytě s kamerou, natáčela se a říkala jsem, že až vyrostu, budu herečkou. Na základě těchto vtipných videí mě rodiče přihlásili do dramaťáku a už to jelo... Já to miluju a jsem za to ráda,“ řekla v rozhovoru pro Blesk pro ženy v květnu 2015.

O SAŘE SANDEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Půvabná brunetka Sara Sandeva chodila s hercem a zpěvákem Adamem Mišíkem. Poté randila s fotbalistou Václavem Černým. Na premiéru filmu Zdeňka Trošky Čertoviny (2018) přišla v doprovodu nové lásky, fotbalového záložníka Jana Sýkory. Jejich vztah neměl dlouhého trvání.

 

Články o celebritě

Sara Sandeva v nové Troškově pohádce: Sexy čarodějnice! Sara Sandeva v nové Troškově pohádce: Sexy čarodějnice! Černá paruka, kudrliny a korunka na hlavě. Sara Sandeva (22) se v právě dotočené pohádce Zdeňka Troš... číst článek
Stará láska nerezaví: Fotbalista Černý znovu randí s krásnou herečkou z Ulice Stará láska nerezaví: Fotbalista Černý znovu randí s krásnou herečkou z Ulice Na hřišti to Václavu Černému (21) dvakrát nekope, ale doma to je jiná liga! Fotbalista Ajaxu randí s... číst článek
Skyler z Ulice má chlapa! Expartnerka Mišíka Sandeva přiznala nový vztah Skyler z Ulice má chlapa! Expartnerka Mišíka Sandeva přiznala nový vztah Krásná představitelka Skyler z Ulice Sára Sandeva (21) ještě nedávno tvrdila, že je sama. Nyní sice ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jana Nagyová-Pulm
Jana Nagyová-Pulm
zobrazit profil Tomáš Mrvík
Tomáš Mrvík
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson
zobrazit profil Zuzana Vejvodová
Zuzana Vejvodová
zobrazit profil Veronika Senciová
Veronika Senciová
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
zobrazit profil Bruna Marquezine
Bruna Marquezine