Štěpánka Fingerhutová

Datum narození: 1. 7. 1996
Místo narození: Příbram
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka Štěpánka Fingerhutová, která se televizním diváků vryla do paměti rolí Šárky Šedivé v novácké Ordinaci v růžové zahradě 2, si touží zahrát s Leonardem DiCapriem.

Na prknech, která znamenají svět, se Štěpánka Fingerhutová začala objevovat již jako studenta herectví. Diváci ji mohli vidět v pražském divadle Činoherní klub, a to v inscenaci hry Martina McDonagha Kati v režii Ondřeje Sokola, či v Divadle Na Rejdišti v představeních Kazimír a Karolína, Arkádie nebo V Římě na place byla legrace aneb Chudák Pseudolus.

ŠTĚPÁNKA FINGERHUTOVÁ O ŠÁRCE

Talentovaná Štěpánka Fingerhutová hlavní roli před kamerou ztvárnila v krátkém studentském snímku Téměř my (2014) a hned o rok později v dramatu Daniela Zezuly Barbelo o hledání dokonalosti.

Ještě jako teenagerka se Štěpánka Fingerhutová na stříbrném plátně objevila ve filmech Rozkoš, Šťastná, Kameňák 4, Hany, Vánoční kameňák a seriálech Cesty domu, Atentát, V.I.P. vraždy, Mordparta. V historickém televizním snímku režiséra Václava Křístka Hlas pro římského krále (2016), kde Karla IV. zpodobnil Kryštof Hádek, si Štěpánka Fingerhutová zahrála Markétu Korutanskou.

Ve vedlejší roli se předvedla v komedii Jiřího Chlumského Dvojníci (2016), kde si střihla dceru hlavního hrdiny v podání Ondřeje Sokola a na place se potkala s Jakubem Kohákem, Jitkou Schneiderovou či Petrem Nárožným. Televizním divákům se Štěpánka Fingerhutová vryla do paměti rolí v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnila Šárku Šedivou, nejprve pacientku a posléze sestřičku na kamenické chirurgii.

O ŠTĚPÁNCE FINGEFHUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V médiích se Štěpánka Fingerhutová nechala slyšet, že by si ráda zahrála s Leonardem DiCapriem.

 

Články o celebritě

Prostitutka z Devadesátek Štepánka Fingerhutová: Nahotu před kamerou nedávám! Prostitutka z Devadesátek Štepánka Fingerhutová: Nahotu před kamerou nedávám! Herečka Štepánka Fingerhutová v divácky sledovaném seriálu Devadesátky hrála prostitutku. Naštěst... číst článek
Štěpánka Fingerhutová z Devadesátek: Svlékání ve filmu se nebráním Štěpánka Fingerhutová z Devadesátek: Svlékání ve filmu se nebráním Štěpánka Fingerhutová (25) je herečka, která je už docela ostřílená, ale možná jste ji nejvíce zazna... číst článek
Konec Ordinace: Zemře další z postav? Za 15 let jich seriál zabil 17! PŘEHLED Konec Ordinace: Zemře další z postav? Za 15 let jich seriál zabil 17! PŘEHLED Ve skutečnosti bohužel lékaři přicházejí o některé pacienty, seriálová Ordinace nikdy nebyla výjimko... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Čenský
Jan Čenský
zobrazit profil Dominika Býmová
Dominika Býmová
zobrazit profil Jan Antonín Duchoslav
Jan Antonín Duchoslav
zobrazit profil Vita Smačeljuk
Vita Smačeljuk
zobrazit profil Anna Remková
Anna Remková
zobrazit profil Elizabeth Lail
Elizabeth Lail
zobrazit profil Jan František Uher
Jan František Uher
zobrazit profil Arley Jover
Arley Jover