Karolína Šafránková herečka | Celebwiki.cz

Karolína Šafránková

Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Herečka Karolína Šafránková se divákům představila rolí studentky, která šikanovala spolužačku, v seriálu Ulice. Sama prošla nejen šikanou, ale byla i napadena.

Již od malička chtěla být herečkou, takže není divu, že kroky Karolíny Šafránkové vedly na Mezinárodní konzervatoř v Praze. Pravidelně také jezdívala na letní herecké tábory, kde se seznámila např. se Sarou Sandevou.

Objevila se v úspěšném seriálu ČT Vyprávěj. Pozornost na sebe Karolína Šafránková více upoutala v seriálech TV Nova. V Gymplu s (r)učením omezeným si zahrála Alenu Sučanskou, v Ordinaci v růžové zahradě Pavlínu Kůrkovou.

Roku 2014 se Karolína Šafránková zařadila mezi herce, které diváci vídají v nekonečné novácké Ulici. Dostala zde roli blondýnky Lucie Webberové, která dost drsně šikanovala spolužačku Rozinu. Se šikanou se herečka kdysi setkala i na vlastní kůži. Vše tehdy došlo tak daleko, že musela změnit školu.

A to není všechno, co ji potkalo. Karolína Šafránková se 30. března 2018 ve večerních hodinách stala obětí napadení. Neznámý násilník se na ni vrhl, aby ji oloupil. Žádná vážná zranění, až na monokla, naštěstí neutrpěla.

O KAROLÍNĚ ŠAFRÁNKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Karolína Šafránková pochází z malé vesnice nedaleko Písku. Má mladšího bratra.

 

Články o celebritě

Nová verze Popelky: Švandová v roli macechy! Nová verze Popelky: Švandová v roli macechy! Vybráno, obsazeno! Všichni představitelé rodinné show Tři oříšky pro Popelku včetně hvězd krále Pavla… číst článek
Napadená a okradená hvězda Ulice Šafránková? Policie: Vše si vymyslela! Napadená a okradená hvězda Ulice Šafránková? Policie: Vše si vymyslela! Na sociální síti ze sebe udělala chudinku, když si o Velikonocích postěžovala, jak ji v noční Praze… číst článek
Herečka z Ulice Šafránková (20): Vymyslela si loupežné přepadení! Herečka z Ulice Šafránková (20): Vymyslela si loupežné přepadení! Na sociální síti ze sebe udělala chudinku, když si o Velikonocích postěžovala, jak ji v noční Praze… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kateřina Sedláková
Kateřina Sedláková
zobrazit profil Petr Motloch
Petr Motloch
zobrazit profil Kryštof Rímský
Kryštof Rímský
zobrazit profil Jana Holcová
Jana Holcová
zobrazit profil Iva Pazderková
Iva Pazderková
zobrazit profil Maroš Kramár
Maroš Kramár
zobrazit profil Zuzana Bydžovská
Zuzana Bydžovská
zobrazit profil Malgorzata Pikus
Malgorzata Pikus