Jakub Štáfek

Datum narození: 22.5.1990
Místo narození: Praha
Výška: 190 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Štáfek, který se proslavil rolí Matěje Jordána v nekonečném nováckém seriálu Ulice, se pustil do natáčení vlastních filmů.

Po maturitě, již složil roku 2008, se Matěj Štáfek pustil do studia na soukromé střední škole fotografické a filmové ve Vokovicích. Již v útlém dětství spolupracoval s amatérským divadlem Radar v Praze. Na profesionálních prknech, které znamenají svět, poprvé stanul v Divadle Na Fidlovačce, a to v představení Tři sestry, dále pak v Městském divadle Kladno v inscenaci Donaha!.

JAKUB ŠTÁFEK: KVŮLI ULICI MĚ ZMLÁTILI

Jako herec se Jakub Štáfek televizním divákům představil postavou Matěje Jordána v seriálu Ulice TV Nova, v němž hrál od jeho počátku. Na obrazovce se tedy objevil v roce 2005. Mihl se v seriálech Kriminálka Anděl či Případy 1. oddělení, výraznější roli ztvárnil v sérii Specialisté, hlavní ve Vyšehradu. Zahrál si v sci-fi komedii Probudím se včera (2012), v němž ústřední postavu ztvárnili Jiří Mádl a Filip Blažek, ve filmu Tomáše Vorla Vejška (2014) nebo v režijním debutu Vojtěcha Kotka Padesátka (2014).

JAKUB ŠTÁFEK - STAL SE BLONĎÁKEM

Talentovaný Matěj Štáfek se chce stát slavným režisérem a scénáristou. Jeho režijním debutem je krátký film Rozsvěcet se nevyplácí (2009). Společně s Martinem Koppem režíroval komediální seriál Vyšehrad (2016), kam kromě sebe obsadil Jakuba Prachaře, Ondřeje Pavelku, Jaromíra Bosáka či Moniku Timkovou.

Roku 2014 se Matěj Štáfek stal partnerem půvabné brunetky Moniky Timkové známé z hlavních rolí v pohádce Princezna a písař či v thrilleru Nebezpečná kořist.

Mezi koníčky Matěje Štáfka patří sport, především fotbal, který hrál sedm let závodně, dále lyžování, stolní tenis a cyklistika.

VŠE O JAKUBU ŠTÁFKOVI NAJDETE ZDE

 

Články o celebritě

Do Ordinace jde sexbomba: Je příbuzná Etzlera! Bude ho svádět! Do Ordinace jde sexbomba: Je příbuzná Etzlera! Bude ho svádět! Topmodelka v kamenické nemocnici ještě nebyla, a o to větší poprask to bude! Pavlína Němcová (45)… číst článek
Bývalá hvězda Ulice Jakub Štáfek: Exekuce! Co je to za blbost, zazněla slova zloby Bývalá hvězda Ulice Jakub Štáfek: Exekuce! Co je to za blbost, zazněla slova zloby Od svých čtrnácti let hrál Matěje Jordána v Ulici. Časem ale Jakub Štáfek (28) začal pošilhávat po… číst článek
Hvězda ULICE Jakub Štáfek (28). Jeho firma: EXEKUCE Hvězda ULICE Jakub Štáfek (28). Jeho firma: EXEKUCE Od svých čtrnácti let hrál Matěje Jordána v Ulici. Časem ale Jakub Štáfek (28) začal pošilhávat po… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Valík
Tomáš Valík
zobrazit profil Šárka Ullrichová
Šárka Ullrichová
zobrazit profil Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
zobrazit profil Kristýna Frejová
Kristýna Frejová
zobrazit profil Denisa Pfauserová
Denisa Pfauserová
zobrazit profil Liz Hurley
Liz Hurley
zobrazit profil Johana Matoušková
Johana Matoušková
zobrazit profil Miroslav  Táborský
Miroslav Táborský