Jakub Štáfek | Celebwiki.cz

Jakub Štáfek

Datum narození: 22.5.1990
Místo narození: Praha
Výška: 190 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Štáfek, který se proslavil rolí Matěje Jordána v nekonečném nováckém seriálu Ulice, se pustil do natáčení vlastních filmů.

Po maturitě, již složil roku 2008, se Jakub Štáfek pustil do studia na soukromé střední škole fotografické a filmové ve Vokovicích. Již v útlém dětství spolupracoval s amatérským divadlem Radar v Praze. Na profesionálních prknech, které znamenají svět, poprvé stanul v Divadle Na Fidlovačce, a to v představení Tři sestry, dále pak v Městském divadle Kladno v inscenaci Donaha!.

JAKUB ŠTÁFEK: KVŮLI ULICI MĚ ZMLÁTILI

Jako herec se Jakub Štáfek televizním divákům představil postavou Matěje Jordána v seriálu Ulice TV Nova, v němž hrál od jeho počátku. Na obrazovce se tedy objevil v roce 2005. Mihl se v seriálech Kriminálka Anděl či Případy 1. oddělení, výraznější roli ztvárnil v sérii Specialisté, hlavní ve Vyšehradu. Zahrál si v sci-fi komedii Probudím se včera (2012), v němž ústřední postavu ztvárnili Jiří Mádl a Filip Blažek, ve filmu Tomáše Vorla Vejška (2014) nebo v režijním debutu Vojtěcha Kotka Padesátka (2014).

JAKUB ŠTÁFEK - JAK SE STAL BLONĎÁKEM

Talentovaný Jakub Štáfek se chce stát slavným režisérem a scEnáristou. Jeho režijním debutem BYL krátký film Rozsvěcet se nevyplácí (2009). Společně s Martinem Koppem režíroval komediální seriál Vyšehrad (2016), kam kromě sebe obsadil Jakuba Prachaře, Ondřeje Pavelku, Jaromíra Bosáka či Moniku Timkovou.

Jednu z hlaních rolí si Jakub Štáfek zahrál v krimi seriálu Specialisté.

O JAKUBU ŠTÁFKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Jakuba Štáfka patří sport, především fotbal, který hrál sedm let závodně, dále lyžování, stolní tenis a cyklistika.

Roku 2014 se Jakub Štáfek stal partnerem půvabné brunetky Moniky Timkové známé z hlavních rolí v pohádce Princezna a písař či v thrilleru Nebezpečná kořist. Jejich vztah skončil v roce 2017.

 

 

 

 

Články o celebritě

Dejdar „propálil“ novou kolegyni Specialistů: Okatá herečka přiznala strach! Dejdar „propálil“ novou kolegyni Specialistů: Okatá herečka přiznala strach! V seriálu Specialisté došlo k celé řadě změn a původní „ansámbl“ se naprosto proměnil. Již před nějakým… číst článek
Zvracení, křeče a pláč! Misska Langmannová s manželem si sáhli na dno Zvracení, křeče a pláč! Misska Langmannová s manželem si sáhli na dno Chtělo se jim zvracet, nemohli jíst ani dýchat. Na absolutní dno svých fyzických, ale i psychických… číst článek
ČT slaví: Místo zločinu Ostrava stále na špici! Který seriál se propadá? ČT slaví: Místo zločinu Ostrava stále na špici! Který seriál se propadá? Češi jsou národ milující kriminálky a dokazují to každý den, kdy je v televizi nějaký napínavý film… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michal Pešek
Michal Pešek
zobrazit profil Pavel Sedláček
Pavel Sedláček
zobrazit profil Michal Dlouhý
Michal Dlouhý
zobrazit profil Monika Timková
Monika Timková
zobrazit profil Eliška Boušková
Eliška Boušková
zobrazit profil Vanda Konečná
Vanda Konečná
zobrazit profil Dorota Nvotová
Dorota Nvotová
zobrazit profil Dominika Morávková Zeleníková
Dominika Morávková Zeleníková