Patricie Solaříková

Datum narození: 19. 12. 1988
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Patricie Solaříková se paměti široké divácké obce zapsala především letitým ztvárněním Terezy Jordánové v seriálu TV Nova Ulice.

Její rodiče pracovali v televizi, takže se před kamerou objevila brzy - v dětském pořadu Návštěvy paní Hudby. To jí bylo děvet let. Postupně se pak u filmu začala Patricie Solaříková prosazovat (např. ve dvanácti letech v seriálu  Ranč U Zelené sedmy), až k její nejznámější roli Terezy Jordánové v seriálu Ulice TV Nova.

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ O ULICI

V Ulici začala Patricie Solaříková působí již v samého počátku, tedy ve svých sedmnácti letech (zhruba v té době vznikly zřejmě i její lechtivé snímky, které ale nemají s filmařinou nic společného).

Patricie Solaříková herectví nestudovala, absolvovala management obchodu a služeb na střední technické škole.

Když si Patricie Solaříková chce od hraní odpočinout, věnuje se sportu, má ráda kolo, tenis a plavání. A občas si také zaběhá, to když venčí svou fenku Ritu.

Přesto Patricie Solaříková opakovaně přiznala, že se potýká s váhou a musí občas držet přísnou dietu. Však ji také v době, kdy nejvíce přibrala, média překřtila z drobné blondýnky na oplácanou brunetku (obarvila si vlasy).

O PATRICII PAGÁČOVÉ SOLAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Patricie Solaříková seznámila s Markem, a vztah s ním si ještě po osmi letech pochvalovala jako kvalitní a stálý. V roce 2014 se zaláskovala do mladíka, který není z branže.

V květnu 2018 si Patricie Solaříková našla přítele Tibora Pagáče, od ledna 2019 byli zasnoubení a v červnu 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

Pláč Pagáčové v přímém přenosu! Co se stalo? Pláč Pagáčové v přímém přenosu! Co se stalo? Co se jí stalo? Veřejnost ji zná jako veselou herečku, jejíž úsměv od ucha k uchu je až nakažlivý. P... číst článek
Žhavá líbačka v Jedné rodině: Fešák Matějovský konečně klofnul Pagáčovou! Žhavá líbačka v Jedné rodině: Fešák Matějovský konečně klofnul Pagáčovou! Romantika u jezera. Tak by se dalo nazvat sblížení mezi herci Vaškem Matějovským (27) a Patricií Pag... číst článek
Diváci zuří! Třetí řadě Jedné rodiny hrozí drsný bojkot Diváci zuří! Třetí řadě Jedné rodiny hrozí drsný bojkot Spolu s Novým rokem odstartovala také třetí řada oblíbeného seriálu Jedna rodina. Vypadá to ale, že ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Paige Spara
Paige Spara
zobrazit profil Bětka Stanková
Bětka Stanková
zobrazit profil Ilja Prachař
Ilja Prachař
zobrazit profil Tom Hiddleston
Tom Hiddleston
zobrazit profil Jana Holcová
Jana Holcová
zobrazit profil Mark  Wahlberg
Mark Wahlberg
zobrazit profil Freddie Highmore
Freddie Highmore
zobrazit profil Kateřina Kornová
Kateřina Kornová