Patricie Solaříková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka Patricie Solaříková se paměti široké divácké obce zapsala především letitým ztvárněním Terezy Jordánové v seriálu TV Nova Ulice.

Její rodiče pracovali v televizi, takže se před kamerou objevila brzy - v dětském pořadu Návštěvy paní Hudby. To jí bylo děvet let. Postupně se pak u filmu začala Patricie Solaříková prosazovat (např. ve dvanácti letech v seriálu  Ranč U Zelené sedmy), až k její nejznámější roli Terezy Jordánové v seriálu Ulice TV Nova.

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ O ULICI

V Ulici začala Patricie Solaříková působí již v samého počátku, tedy ve svých sedmnácti letech (zhruba v té době vznikly zřejmě i její lechtivé snímky, které ale nemají s filmařinou nic společného).

Patricie Solaříková herectví nestudovala, absolvovala management obchodu a služeb na střední technické škole.

Když si Patricie Solaříková chce od hraní odpočinout, věnuje se sportu, má ráda kolo, tenis a plavání. A občas si také zaběhá, to když venčí svou fenku Ritu.

Přesto Patricie Solaříková opakovaně přiznala, že se potýká s váhou a musí občas držet přísnou dietu. Však ji také v době, kdy nejvíce přibrala, média překřtila z drobné blondýnky na oplácanou brunetku (obarvila si vlasy).

O PATRICII PAGÁČOVÉ SOLAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Patricie Solaříková seznámila s Markem, a vztah s ním si ještě po osmi letech pochvalovala jako kvalitní a stálý. V roce 2014 se zaláskovala do mladíka, který není z branže.

V květnu 2018 si Patricie Solaříková našla přítele Tibora Pagáče, od ledna 2019 byli zasnoubení a v červnu 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

Erbové ex Gulaši se chlubí bříškem! Za dva měsíce se konečně stane tátou Erbové ex Gulaši se chlubí bříškem! Za dva měsíce se konečně stane tátou Rozchod jim obrátil život vzhůru nohama. Zatímco Vlaďka Erbová (38) našla cestu ke svému prvnímu exm... číst článek
České krásky vzaly Chorvatsko útokem! Bočanová rozdýchává rozchod, Agáta s novým  milencem?! České krásky vzaly Chorvatsko útokem! Bočanová rozdýchává rozchod, Agáta s novým milencem?! Jen co se po koronavirové pandemii otevřely hranice do Chorvatska, tak Češi vyrazili. Pozadu nezůsta... číst článek
Uniklo ze zakázané pařby SuperStar: Marešovy manévry s bourákem a tahoun Pagáčová! Co jim teď hrozí? Uniklo ze zakázané pařby SuperStar: Marešovy manévry s bourákem a tahoun Pagáčová! Co jim teď hrozí? Zavíračka v jedenáct, jak stanovila vláda? Ani omylem! Po nedělním finále SuperStar pařili porotci P... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Komínek
Jan Komínek
zobrazit profil Carmen Electra
Carmen Electra
zobrazit profil Jan Skopeček
Jan Skopeček
zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Duy Anh Tran
Duy Anh Tran
zobrazit profil Michael Madsen
Michael Madsen
zobrazit profil Marek Vašut
Marek Vašut
zobrazit profil Vladimír Hajdu
Vladimír Hajdu