Patricie Solaříková | Celebwiki.cz

Patricie Solaříková

Datum narození: 19.12.1988
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Patricie Solaříková se paměti široké divácké obce zapsala především letitým ztvárněním Terezy Jordánové v seriálu TV Nova Ulice.

Její rodiče pracovali v televizi, takže se před kamerou objevila brzy - v dětském pořadu Návštěvy paní Hudby. To jí bylo děvet let. Postupně se pak u filmu začala Patricie Solaříková prosazovat (např. ve dvanácti letech v seriálu  Ranč U Zelené sedmy), až k její nejznámější roli Terezy Jordánové v seriálu Ulice TV Nova.

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ O ULICI

V Ulici začala Patricie Solaříková působí již v samého počátku, tedy ve svých sedmnácti letech (zhruba v té době vznikly zřejmě i její lechtivé snímky, které ale nemají s filmařinou nic společného).

Patricie Solaříková herectví nestudovala, absolvovala management obchodu a služeb na střední technické škole.

Když si Patricie Solaříková chce od hraní odpočinout, věnuje se sportu, má ráda kolo, tenis a plavání. A občas si také zaběhá, to když venčí svou fenku Ritu.

Přesto Patricie Solaříková opakovaně přiznala, že se potýká s váhou a musí občas držet přísnou dietu. Však ji také v době, kdy nejvíce přibrala, média překřtila z drobné blondýnky na oplácanou brunetku (obarvila si vlasy).

O PATRICII PAGÁČOVÉ SOLAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Patricie Solaříková seznámila s Markem, a vztah s ním si ještě po osmi letech pochvalovala jako kvalitní a stálý. V roce 2014 se zaláskovala do mladíka, který není z branže.

V květnu 2018 si Patricie Solaříková našla přítele Tibora Pagáče, od ledna 2019 byli zasnoubení a v červnu 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

Na co láká Nova letošní jaro? SuperStar s novou porotou a hasičský seriál s Rychlým! Na co láká Nova letošní jaro? SuperStar s novou porotou a hasičský seriál s Rychlým! Diváci se mohou těšit na pokračování nejúspěšnějších seriálů Novy – Ulice, Ordinace v růžové zahradě… číst článek
Porota SuperStar odhalena! Kdo usedne vedle Bagárové a Habery? Dva muži a jedna žena! Porota SuperStar odhalena! Kdo usedne vedle Bagárové a Habery? Dva muži a jedna žena! Už příští rok se diváci televize Nova mohou těšit na zářné pokračování oblíbené pěvecké show SuperStar.… číst článek
Psychický kolaps Patricie Solaříkové s dobrým koncem: Úplně nahá v jezírku! Psychický kolaps Patricie Solaříkové s dobrým koncem: Úplně nahá v jezírku! Zveřejnila nahou fotku, pak ji rychle stáhla a nakonec ji opět umístila na sociální síť. Herečka… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alice Bendová
Alice Bendová
zobrazit profil Robert Urban
Robert Urban
zobrazit profil Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones
zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Trine Dyrholm
Trine Dyrholm
zobrazit profil Leoš  Noha
Leoš Noha
zobrazit profil Ivan Trojan
Ivan Trojan
zobrazit profil Ayelet Zurerová
Ayelet Zurerová