Patricie Solaříková | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herečka Patricie Solaříková se paměti široké divácké obce zapsala především letitým ztvárněním Terezy Jordánové v seriálu TV Nova Ulice.

Její rodiče pracovali v televizi, takže se před kamerou objevila brzy - v dětském pořadu Návštěvy paní Hudby. To jí bylo děvet let. Postupně se pak u filmu začala Patricie Solaříková prosazovat (např. ve dvanácti letech v seriálu  Ranč U Zelené sedmy), až k její nejznámější roli Terezy Jordánové v seriálu Ulice TV Nova.

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ O ULICI

V Ulici začala Patricie Solaříková působí již v samého počátku, tedy ve svých sedmnácti letech (zhruba v té době vznikly zřejmě i její lechtivé snímky, které ale nemají s filmařinou nic společného).

Patricie Solaříková herectví nestudovala, absolvovala management obchodu a služeb na střední technické škole.

Když si Patricie Solaříková chce od hraní odpočinout, věnuje se sportu, má ráda kolo, tenis a plavání. A občas si také zaběhá, to když venčí svou fenku Ritu.

Přesto Patricie Solaříková opakovaně přiznala, že se potýká s váhou a musí občas držet přísnou dietu. Však ji také v době, kdy nejvíce přibrala, média překřtila z drobné blondýnky na oplácanou brunetku (obarvila si vlasy).

O PATRICII PAGÁČOVÉ SOLAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Patricie Solaříková seznámila s Markem, a vztah s ním si ještě po osmi letech pochvalovala jako kvalitní a stálý. V roce 2014 se zaláskovala do mladíka, který není z branže.

V květnu 2018 si Patricie Solaříková našla přítele Tibora Pagáče, od ledna 2019 byli zasnoubení a v červnu 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

Uniklo ze zakázané pařby SuperStar: Marešovy manévry s bourákem a tahoun Pagáčová! Co jim teď hrozí? Uniklo ze zakázané pařby SuperStar: Marešovy manévry s bourákem a tahoun Pagáčová! Co jim teď hrozí? Zavíračka v jedenáct, jak stanovila vláda? Ani omylem! Po nedělním finále SuperStar pařili porotci P... číst článek
Zakázaná afterparty SuperStar: Finalisté s porotci pařili až do rána! Opatření neřešili Zakázaná afterparty SuperStar: Finalisté s porotci pařili až do rána! Opatření neřešili Výhrou 75 000 eur (2 milionů korun) oslava nové vítězky SuperStar teprve začala. Pětice finalistů a ... číst článek
Letošní ročník SuperStar má svou vítězku! Barbora Piešová rozplakala celou porotu Letošní ročník SuperStar má svou vítězku! Barbora Piešová rozplakala celou porotu Letošní ročník populární pěvecké soutěže zná svou vítězku! Stala se jí sympatická Barbora Piešová ze... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Nicole Kidman
Nicole Kidman
zobrazit profil Barbora Jánová
Barbora Jánová
zobrazit profil Martin Kraus
Martin Kraus
zobrazit profil Ivan Dejmal
Ivan Dejmal
zobrazit profil Martin Zahálka
Martin Zahálka
zobrazit profil Kirk Douglas
Kirk Douglas
zobrazit profil Marek Holý
Marek Holý
zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil