Patricie Solaříková

Datum narození: 19. 12. 1988
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Patricie Solaříková se paměti široké divácké obce zapsala především letitým ztvárněním Terezy Jordánové v seriálu TV Nova Ulice.

Její rodiče pracovali v televizi, takže se před kamerou objevila brzy - v dětském pořadu Návštěvy paní Hudby. To jí bylo děvet let. Postupně se pak u filmu začala Patricie Solaříková prosazovat (např. ve dvanácti letech v seriálu  Ranč U Zelené sedmy), až k její nejznámější roli Terezy Jordánové v seriálu Ulice TV Nova.

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ O ULICI

V Ulici začala Patricie Solaříková působí již v samého počátku, tedy ve svých sedmnácti letech (zhruba v té době vznikly zřejmě i její lechtivé snímky, které ale nemají s filmařinou nic společného).

Patricie Solaříková herectví nestudovala, absolvovala management obchodu a služeb na střední technické škole.

Když si Patricie Solaříková chce od hraní odpočinout, věnuje se sportu, má ráda kolo, tenis a plavání. A občas si také zaběhá, to když venčí svou fenku Ritu.

Přesto Patricie Solaříková opakovaně přiznala, že se potýká s váhou a musí občas držet přísnou dietu. Však ji také v době, kdy nejvíce přibrala, média překřtila z drobné blondýnky na oplácanou brunetku (obarvila si vlasy).

O PATRICII PAGÁČOVÉ SOLAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Patricie Solaříková seznámila s Markem, a vztah s ním si ještě po osmi letech pochvalovala jako kvalitní a stálý. V roce 2014 se zaláskovala do mladíka, který není z branže.

V květnu 2018 si Patricie Solaříková našla přítele Tibora Pagáče, od ledna 2019 byli zasnoubení a v červnu 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

Patricie Pagáčová se rozparádila: Ukázala výstřih v termálech! Patricie Pagáčová se rozparádila: Ukázala výstřih v termálech! Půvabná herečka Patricie Pagáčová (34) se se svými fanoušky podělila o fotky z krátké dovolené v ter... číst článek
Takhle cvičí Patricie Pagáčová: Matky můžou taky! Takhle cvičí Patricie Pagáčová: Matky můžou taky! Že matky na mateřské nemají čas samy na sebe a už vůbec ne na nějaké cvičení? To rozhodně neplatí Pa... číst článek
Zemřel Ladislav Trojan (†90): Úsměv měl na tváři do posledních chvil, usmíření se ale nedočkal... Zemřel Ladislav Trojan (†90): Úsměv měl na tváři do posledních chvil, usmíření se ale nedočkal... Představitel vnuka Potůčka z populárního seriálu ze 60. let minulého století Tři chlapi v chalupě La... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Langmajer
Jiří Langmajer
zobrazit profil Ulrike Kotajná
Ulrike Kotajná
zobrazit profil Martin Preiss
Martin Preiss
zobrazit profil Jaroslav Matějka
Jaroslav Matějka
zobrazit profil Jeremy Renner
Jeremy Renner
zobrazit profil Patrik Děrgel
Patrik Děrgel
zobrazit profil Jan Vlasák
Jan Vlasák