Patricie Solaříková | Celebwiki.cz

Patricie Solaříková

Datum narození: 19.12.1988
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Patricie Solaříková se paměti široké divácké obce zapsala především letitým ztvárněním Terezy Jordánové v seriálu TV Nova Ulice.

Její rodiče pracovali v televizi, takže se před kamerou objevila brzy - v dětském pořadu Návštěvy paní Hudby. To jí bylo děvet let. Postupně se pak u filmu začala Patricie Solaříková prosazovat (např. ve dvanácti letech v seriálu  Ranč U Zelené sedmy), až k její nejznámější roli Terezy Jordánové v seriálu Ulice TV Nova.

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ O ULICI

V Ulici začala Patricie Solaříková působí již v samého počátku, tedy ve svých sedmnácti letech (zhruba v té době vznikly zřejmě i její lechtivé snímky, které ale nemají s filmařinou nic společného).

Patricie Solaříková herectví nestudovala, absolvovala management obchodu a služeb na střední technické škole.

Když si Patricie Solaříková chce od hraní odpočinout, věnuje se sportu, má ráda kolo, tenis a plavání. A občas si také zaběhá, to když venčí svou fenku Ritu.

Přesto Patricie Solaříková opakovaně přiznala, že se potýká s váhou a musí občas držet přísnou dietu. Však ji také v době, kdy nejvíce přibrala, média překřtila z drobné blondýnky na oplácanou brunetku (obarvila si vlasy).

O PATRICII PAGÁČOVÉ SOLAŘÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V patnácti letech se Patricie Solaříková seznámila s Markem, a vztah s ním si ještě po osmi letech pochvalovala jako kvalitní a stálý. V roce 2014 se zaláskovala do mladíka, který není z branže.

V květnu 2018 si Patricie Solaříková našla přítele Tibora Pagáče, od ledna 2019 byli zasnoubení a v červnu 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

SuperStar si vyzpívala zlato! Zrádce trochu překvapivě zradili diváci SuperStar si vyzpívala zlato! Zrádce trochu překvapivě zradili diváci Nedělní sledovanost českých televizních kanálů žebříčky netrhala. Přestože se kvůli povinným „koronavirovým… číst článek
Jiné vlasy a dvacet kilo dole! Monika ze SuperStar vyrazila dech i porotě Jiné vlasy a dvacet kilo dole! Monika ze SuperStar vyrazila dech i porotě V talentových show se často dějí zázraky. Někdy i s odstupem dvou let. Jednadvacetiletá Monika se… číst článek
Honorář porotců SuperStar 2020: Z toho se vám protočí panenky! Honorář porotců SuperStar 2020: Z toho se vám protočí panenky! Frontman kapely Team Pavol Habera (56) v  SuperStar působí jako porotce od roku 2004. Dalo by se… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Robin Wright
Robin Wright
zobrazit profil Paul  Walker
Paul Walker
zobrazit profil Jiří Ornest
Jiří Ornest
zobrazit profil Jana Sováková
Jana Sováková
zobrazit profil Marcela Čapková
Marcela Čapková
zobrazit profil René Přibil
René Přibil
zobrazit profil Štěpán Krtička
Štěpán Krtička
zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon