Eva Josefíková | Celebwiki.cz

Eva Josefíková

Datum narození: 3.2.1990
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eva Josefíková, která se proslavila jako Čertova nevěsta, půvabná Verunka z filmu Signál či Markétka z Menzelových Donšajnů, slaví úspěchy i na divadelních prknech.

Ve dvaceti letech se objevila Eva Josefíková poprvé před filmovou kamerou, a to ve snímku Tomáše Řehořka Piko. Od té doby filmaři její pohlednou tvář do svých snímků rádi zařazují. Zdeněk Troška jí nabídl roli Štěpánky v pohádce Čertova nevěsta, Jiří Menzl ji obsadil do svých Donšajnů, Tomáš Řehořek si na ni vzpomněl, když točil SignálVojtěchem Dykem a Kryštofem Hádkem.

EVA JOSEFÍKOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O NAHOTĚ

K dalším jejím filmům patří Vejška (kde se objevila po boku svého bývalého partnera Jířího Mádla), Fair play a Probudím se včera. Dánští filmaři Evu Josefíkovou obsadili do historického seriálu 1864, který je největší investicí v dějinách tamní televizní produkce. Natáčel se částečně v Milovicích a krásná Češka v něm ztvárnila roli mladičké Sofie.

Herectví se Eva Josefíková začala věnovat už v devíti letech na základní škole v Uherském Hradišti. Tam také začínala jako členka divadelního souboru Dohráli jsme. Po absolvování DAMU si ji kromě filmařů všimli i pražští divadelníci. Dostala role ve Stavovském divadle, v Národním divadle, v Disku či angažmá ve Švandově divadle. Eva Josífková se věnuje také dabingu; její hlas znají i děti z rozhlasových pohádek.

O EVĚ JOSEFÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnerem Evy Josefíkové byl herec Jiří Mádl. Dali se spolu dohromady při natáčení filmu Probudím se včera v roce 2011. Rozešli se v březnu 2015. V roce 2016 začala atraktivní brunetka chodit též s kolegou z branže Tomášem Červinkem.

 

Články o celebritě

David Gránský a Eva Josefíková z Modrého kódu ve vášnivé scéně: Styděl se líbat s kamarádkou David Gránský a Eva Josefíková z Modrého kódu ve vášnivé scéně: Styděl se líbat s kamarádkou Do seriálu se vrátila po delší pauze a hned na place zažila horké chvilky. Eva Josefíková (29) totiž… číst článek
Záložní plán krásné Evy Josefíkové: Kvůli strachu rodičů! Záložní plán krásné Evy Josefíkové: Kvůli strachu rodičů! Seriálová herečka Eva Josefíková (29) jde z role do role, ale začátky hraní v jejím případě nebyly… číst článek
Krásná hosteska ze Zlatých glóbů je hitem! Zastínila všechny hvězdy Krásná hosteska ze Zlatých glóbů je hitem! Zastínila všechny hvězdy Během jednoho jediného večera se hosteska a příležitostná modelka Kelleth Cuthbert stala hvězdou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miluše Šplechtová
Miluše Šplechtová
zobrazit profil Vladimír  Černohorský
Vladimír Černohorský
zobrazit profil Casey Affleck
Casey Affleck
zobrazit profil Sabina Rojková
Sabina Rojková
zobrazit profil Naďa Konvalinková
Naďa Konvalinková
zobrazit profil Marek Salvet herec
Marek Salvet herec
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická