Eva Josefíková | Celebwiki.cz

Eva Josefíková

Datum narození: 3. 2. 1990
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eva Josefíková, která se proslavila jako Čertova nevěsta, půvabná Verunka z filmu Signál či Markétka z Menzelových Donšajnů, slaví úspěchy i na divadelních prknech.

Ve dvaceti letech se objevila Eva Josefíková poprvé před filmovou kamerou, a to ve snímku Tomáše Řehořka Piko. Od té doby filmaři její pohlednou tvář do svých snímků rádi zařazují. Zdeněk Troška jí nabídl roli Štěpánky v pohádce Čertova nevěsta, Jiří Menzl ji obsadil do svých Donšajnů, Tomáš Řehořek si na ni vzpomněl, když točil SignálVojtěchem Dykem a Kryštofem Hádkem.

EVA JOSEFÍKOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O NAHOTĚ

K dalším jejím filmům patří Vejška (kde se objevila po boku svého bývalého partnera Jířího Mádla), Fair play a Probudím se včera. Dánští filmaři Evu Josefíkovou obsadili do historického seriálu 1864, který je největší investicí v dějinách tamní televizní produkce. Natáčel se částečně v Milovicích a krásná Češka v něm ztvárnila roli mladičké Sofie.

Herectví se Eva Josefíková začala věnovat už v devíti letech na základní škole v Uherském Hradišti. Tam také začínala jako členka divadelního souboru Dohráli jsme. Po absolvování DAMU si ji kromě filmařů všimli i pražští divadelníci. Dostala role ve Stavovském divadle, v Národním divadle, v Disku či angažmá ve Švandově divadle. Eva Josífková se věnuje také dabingu; její hlas znají i děti z rozhlasových pohádek.

O EVĚ JOSEFÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnerem Evy Josefíkové byl herec Jiří Mádl. Dali se spolu dohromady při natáčení filmu Probudím se včera v roce 2011. Rozešli se v březnu 2015. V roce 2016 začala atraktivní brunetka chodit též s kolegou z branže Tomášem Červinkem.

 

Články o celebritě

Zpověď Evy Josefíkové: Mladá herečka se sexu neubrání Zpověď Evy Josefíkové: Mladá herečka se sexu neubrání Vypadá jako nestyda, která se nerozpakuje před kamerou svléknout. Diváci už mohli Evu Josefíkovou (3... číst článek
Nová posila Modrého kódu? Procházkovou nahradila »psychopatka« z novácké Ordinace Nová posila Modrého kódu? Procházkovou nahradila »psychopatka« z novácké Ordinace Herečka Štěpánka Fingerhutová (23), kterou diváci doposud znali jako Šárku z novácké Ordinace v růžo... číst článek
Modrý kód zahájí koronavirovou osvětu: Gránský a Frejová vás budou učit! Modrý kód zahájí koronavirovou osvětu: Gránský a Frejová vás budou učit! Populární seriál FTV Prima Modrý kód se nesnaží své diváky jenom bavit, ale i vzdělávat. Ve spoluprá... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Aleš Háma
Aleš Háma
zobrazit profil Miroslav Etzler
Miroslav Etzler
zobrazit profil Petra Hřebíčková
Petra Hřebíčková
zobrazit profil Václav Svoboda
Václav Svoboda
zobrazit profil Bohumil Klepl
Bohumil Klepl
zobrazit profil Chuck Norris
Chuck Norris
zobrazit profil Rostislav Novák starší
Rostislav Novák starší
zobrazit profil Marla Maples
Marla Maples