Eva Josefíková | Celebwiki.cz

Eva Josefíková

Datum narození: 3.2.1990
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eva Josefíková, která se proslavila jako Čertova nevěsta, půvabná Verunka z filmu Signál či Markétka z Menzelových Donšajnů, slaví úspěchy i na divadelních prknech.

Ve dvaceti letech se objevila Eva Josefíková poprvé před filmovou kamerou, a to ve snímku Tomáše Řehořka Piko. Od té doby filmaři její pohlednou tvář do svých snímků rádi zařazují. Zdeněk Troška jí nabídl roli Štěpánky v pohádce Čertova nevěsta, Jiří Menzl ji obsadil do svých Donšajnů, Tomáš Řehořek si na ni vzpomněl, když točil SignálVojtěchem Dykem a Kryštofem Hádkem.

EVA JOSEFÍKOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O NAHOTĚ

K dalším jejím filmům patří Vejška (kde se objevila po boku svého bývalého partnera Jířího Mádla), Fair play a Probudím se včera. Dánští filmaři Evu Josefíkovou obsadili do historického seriálu 1864, který je největší investicí v dějinách tamní televizní produkce. Natáčel se částečně v Milovicích a krásná Češka v něm ztvárnila roli mladičké Sofie.

Herectví se Eva Josefíková začala věnovat už v devíti letech na základní škole v Uherském Hradišti. Tam také začínala jako členka divadelního souboru Dohráli jsme. Po absolvování DAMU si ji kromě filmařů všimli i pražští divadelníci. Dostala role ve Stavovském divadle, v Národním divadle, v Disku či angažmá ve Švandově divadle. Eva Josífková se věnuje také dabingu; její hlas znají i děti z rozhlasových pohádek.

O EVĚ JOSEFÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnerem Evy Josefíkové byl herec Jiří Mádl. Dali se spolu dohromady při natáčení filmu Probudím se včera v roce 2011. Rozešli se v březnu 2015. V roce 2016 začala atraktivní brunetka chodit též s kolegou z branže Tomášem Červinkem.

 

Články o celebritě

Nemocný Mrkvička (80) v obležení dam: Nečekané pocty i polibky! Nemocný Mrkvička (80) v obležení dam: Nečekané pocty i polibky! Herecká legenda Ladislav Mrkvička (80) se po dlouhé době opět objevil ve společnosti. Nenechal si… číst článek
Jiří Mádl se nezdá: To jsou jeho nejžhavější erotické scény! Jiří Mádl se nezdá: To jsou jeho nejžhavější erotické scény! Kdo by to byl řekl, že z panice Jáchyma ze Snowboarďáků vyroste během 15 let jeden z největších svůdníků… číst článek
S Mádlem jsme kamarádi a budeme mít dítě! Herečka Křenková se těší na natáčení seriálu Sever S Mádlem jsme kamarádi a budeme mít dítě! Herečka Křenková se těší na natáčení seriálu Sever Českým lvem ověnčená herečka Eliška Křenková (29) je s Jiřím Mádlem (32) velká kamarádka. Dokonce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alexej Pyško
Alexej Pyško
zobrazit profil Iva Hüttnerová
Iva Hüttnerová
zobrazit profil Jamie Belman
Jamie Belman
zobrazit profil Miroslav Hanuš
Miroslav Hanuš
zobrazit profil Růžena Merunková
Růžena Merunková
zobrazit profil Michal Pešek
Michal Pešek
zobrazit profil Johana Matoušková
Johana Matoušková
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová