Barbora Munzarová

Datum narození: 28. 12. 1971
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Barbora Munzarová je populární česká herečka, známá především rolemi v seriálech jako Místo nahoře, Pojišťovna štěstí nebo Ordinace v růžové zahradě.

Barbora Munzarová se jako malá moc nepředváděla. V mládí ani nechodila do dramatického kroužku, věnovala se sepíše sportu a jízdě na motorce. Nakonec vystudovala pražskou DAMU a pokračuje tak v hereckém umění svých rodičů, Jany Hlaváčové a Luďka Munzara. Má o 8 let starší sestru Terezu, která se dala k městské policii.

BARBORA MUNZAROVÁ UKÁZALA KRÁSNOU DCERU

Po škole Barbora Munzarová nastoupila pětileté angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. Vystupovala v několika operetách a za hlavní roli v muzikálu Holka nebo kluk získala nominaci na divadelní Cenu Thálie. V pražském Divadle na Vinohradech poznala dnes už bývalého manžela Jiřího Dvořáka. Role ztvárnila v Shakespearově Othellovi nebo v hudební komedii Donaha!.

Z Vinohrad Barbora Munzarová odešla údajně kvůli sporům s hereckými kolegy. Teď je na volné noze. Spolupracuje s Divadlem Viola a s uměleckým spolkem Frída. Na televizních obrazovkách se objevila ve snímcích Vůně vanilky, In nomine patris nebo v pohádce Čertova nevěsta.

Herecky se Barbora Munzarová podílela i na seriálech Místo nahoře nebo Pojišťovna štěstí. V Ordinaci v růžové zahradě se předvedla v hlavní roli doktorky Pavly Barnové. Během natáčení se s ní seznámil i její partner a posléze snoubenec, herec Martin Trnavský. V srpnu 2018 se tajně vzali.

Barboře Munzarové zůstala touha po adrenalinu. Skáče s padákem z letadla nebo na laně z mostu, jezdí na motorce. V roce 2012 měla při jízdě s Martinem Trnavským nehodu, kdy je srazilo auto. Herečka vyvázla s velkou tržnou ránou na noze. Kvůli této nehodě tak přišla o hlavní roli v primáckém seriálu Obchoďák, kde ji nahradila Tereza Kostková.

Jiřím Dvořákem má Barbora Munzarová dceru Annu. Rozvedli se v roce 2009.

O BARBOŘE MUNZAROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Několik let Barbora Munzarová také udržovala vztah s hercem a dabérem Martinem Stránským.

 

Články o celebritě

Krásná dcera Munzarové a Dvořáka v Hlavě medúzy: Konečně s tátou před kamerou! Krásná dcera Munzarové a Dvořáka v Hlavě medúzy: Konečně s tátou před kamerou! Herectví má v krvi! Anna Dvořáková (18) se poprvé objevila před kamerou se svým slavným tátou Jiřím ... číst článek
Dcera Dvořáka a Munzarové: Poprvé si zahrála s tátou! Dcera Dvořáka a Munzarové: Poprvé si zahrála s tátou! Herectví má v krvi! Anna Dvořáková (18) se poprvé objevila před kamerou se svým slavným tátou Jiřím ... číst článek
Dcera Dvořáka z Anděla Páně a Munzarové: Po kom je tak nebezpečně sexy?! Dcera Dvořáka z Anděla Páně a Munzarové: Po kom je tak nebezpečně sexy?! Herci Jiří Dvořák (53) a Barbora Munzarová (48) stvořili vskutku krásnou dceru. Anna Dvořáková (18) ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Catherine Deneuve
Catherine Deneuve
zobrazit profil Sandra Černodrinská
Sandra Černodrinská
zobrazit profil Miroslav Donutil
Miroslav Donutil
zobrazit profil Kateřina Sedláková
Kateřina Sedláková
zobrazit profil Maisie Williams
Maisie Williams
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Natálie Halouzková
Natálie Halouzková
zobrazit profil Rudolf Hrušínský nejml.
Rudolf Hrušínský nejml.