Barbora Munzarová | Celebwiki.cz

Barbora Munzarová

Datum narození: 28.12.1971
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Barbora Munzarová je populární česká herečka, známá především rolemi v seriálech jako Místo nahoře, Pojišťovna štěstí nebo Ordinace v růžové zahradě.

Barbora Munzarová se jako malá moc nepředváděla. V mládí ani nechodila do dramatického kroužku, věnovala se sepíše sportu a jízdě na motorce. Nakonec vystudovala pražskou DAMU a pokračuje tak v hereckém umění svých rodičů, Jany Hlaváčové a Luďka Munzara. Má o 8 let starší sestru Terezu, která se dala k městské policii.

BARBORA MUNZAROVÁ UKÁZALA KRÁSNOU DCERU

Po škole Barbora Munzarová nastoupila pětileté angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. Vystupovala v několika operetách a za hlavní roli v muzikálu Holka nebo kluk získala nominaci na divadelní Cenu Thálie. V pražském Divadle na Vinohradech poznala dnes už bývalého manžela Jiřího Dvořáka. Role ztvárnila v Shakespearově Othellovi nebo v hudební komedii Donaha!.

Z Vinohrad Barbora Munzarová odešla údajně kvůli sporům s hereckými kolegy. Teď je na volné noze. Spolupracuje s Divadlem Viola a s uměleckým spolkem Frída. Na televizních obrazovkách se objevila ve snímcích Vůně vanilky, In nomine patris nebo v pohádce Čertova nevěsta.

Herecky se Barbora Munzarová podílela i na seriálech Místo nahoře nebo Pojišťovna štěstí. V Ordinaci v růžové zahradě se předvedla v hlavní roli doktorky Pavly Barnové. Během natáčení se s ní seznámil i její partner a posléze snoubenec, herec Martin Trnavský. V srpnu 2018 se tajně vzali.

Barboře Munzarové zůstala touha po adrenalinu. Skáče s padákem z letadla nebo na laně z mostu, jezdí na motorce. V roce 2012 měla při jízdě s Martinem Trnavským nehodu, kdy je srazilo auto. Herečka vyvázla s velkou tržnou ránou na noze. Kvůli této nehodě tak přišla o hlavní roli v primáckém seriálu Obchoďák, kde ji nahradila Tereza Kostková.

Jiřím Dvořákem má Barbora Munzarová dceru Annu. Rozvedli se v roce 2009.

O BARBOŘE MUNZAROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Několik let Barbora Munzarová také udržovala vztah s hercem a dabérem Martinem Stránským.

 

Články o celebritě

Jana Hlaváčová po smrti manžela: MUNZARA POHŘBILA NA ZAHRADĚ! Jana Hlaváčová po smrti manžela: MUNZARA POHŘBILA NA ZAHRADĚ! Přestože Luděk Munzar (†85) v lednu zemřel, Jana Hlaváčová (81) s ním příští rok 55 let od svatby… číst článek
Zeť Luďka Munzara (†85) Trnavský: Vyčistili jsme si hlavu! Zeť Luďka Munzara (†85) Trnavský: Vyčistili jsme si hlavu! Vysoko v horách a na čerstvém vzduchu přicházela po smrti tatínka Luďka Munzara (†85) na lepší myšlenky… číst článek
Munzarová a Trnavský: Dohromady je daly peníze! „Nebyl čas na hrdinství," hájí se Bára Munzarová a Trnavský: Dohromady je daly peníze! „Nebyl čas na hrdinství," hájí se Bára Po deseti letech vztahu na »psí knížku« do toho herečka Barbora Munzarová (47) a herec Martin Trnavský… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Matyáš  Valenta
Matyáš Valenta
zobrazit profil Stanislav Majer
Stanislav Majer
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš
zobrazit profil Tereza Vítů
Tereza Vítů
zobrazit profil Olga Želenská
Olga Želenská
zobrazit profil Karel Hábl
Karel Hábl
zobrazit profil Markéta Coufalová
Markéta Coufalová
zobrazit profil Bára Fišerová
Bára Fišerová