Barbora Munzarová | Celebwiki.cz

Barbora Munzarová

Datum narození: 28.12.1971
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Barbora Munzarová je populární česká herečka, známá především rolemi v seriálech jako Místo nahoře, Pojišťovna štěstí nebo Ordinace v růžové zahradě.

Barbora Munzarová se jako malá moc nepředváděla. V mládí ani nechodila do dramatického kroužku, věnovala se sepíše sportu a jízdě na motorce. Nakonec vystudovala pražskou DAMU a pokračuje tak v hereckém umění svých rodičů, Jany Hlaváčové a Luďka Munzara. Má o 8 let starší sestru Terezu, která se dala k městské policii.

BARBORA MUNZAROVÁ UKÁZALA KRÁSNOU DCERU

Po škole Barbora Munzarová nastoupila pětileté angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. Vystupovala v několika operetách a za hlavní roli v muzikálu Holka nebo kluk získala nominaci na divadelní Cenu Thálie. V pražském Divadle na Vinohradech poznala dnes už bývalého manžela Jiřího Dvořáka. Role ztvárnila v Shakespearově Othellovi nebo v hudební komedii Donaha!.

Z Vinohrad Barbora Munzarová odešla údajně kvůli sporům s hereckými kolegy. Teď je na volné noze. Spolupracuje s Divadlem Viola a s uměleckým spolkem Frída. Na televizních obrazovkách se objevila ve snímcích Vůně vanilky, In nomine patris nebo v pohádce Čertova nevěsta.

Herecky se Barbora Munzarová podílela i na seriálech Místo nahoře nebo Pojišťovna štěstí. V Ordinaci v růžové zahradě se předvedla v hlavní roli doktorky Pavly Barnové. Během natáčení se s ní seznámil i její partner a posléze snoubenec, herec Martin Trnavský. V srpnu 2018 se tajně vzali.

Barboře Munzarové zůstala touha po adrenalinu. Skáče s padákem z letadla nebo na laně z mostu, jezdí na motorce. V roce 2012 měla při jízdě s Martinem Trnavským nehodu, kdy je srazilo auto. Herečka vyvázla s velkou tržnou ránou na noze. Kvůli této nehodě tak přišla o hlavní roli v primáckém seriálu Obchoďák, kde ji nahradila Tereza Kostková.

Jiřím Dvořákem má Barbora Munzarová dceru Annu. Rozvedli se v roce 2009.

O BARBOŘE MUNZAROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Několik let Barbora Munzarová také udržovala vztah s hercem a dabérem Martinem Stránským.

 

Články o celebritě

Jana Hlaváčová (81) po letech promluvila: PRVNÍ ZPOVĚĎ O SVÝCH NEMOCECH! Jana Hlaváčová (81) po letech promluvila: PRVNÍ ZPOVĚĎ O SVÝCH NEMOCECH! Hltali ji teď opět všichni u televizních obrazovek. Sestřičku Toničku z Básníků i Humlovu dceru Jarču… číst článek
Přiznání Ladislava Freje: Kvůli dětem u nás byla policie! Přiznání Ladislava Freje: Kvůli dětem u nás byla policie! Za svou kariéru vystřídal desítky rolí v televizi i v divadle a také celou řadu žen. Ženatý byl Ladislav… číst článek
Luďka Munzara (†85) nechala rodina rozptýlit: Vdova Hlaváčová nepřišla! Luďka Munzara (†85) nechala rodina rozptýlit: Vdova Hlaváčová nepřišla! V deštivém sobotním odpoledni se na zbraslavském hřbitově sešla rodina zesnulého herce Luďka Munzara… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Trojan
Ladislav Trojan
zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Jacob Pitts
Jacob Pitts
zobrazit profil Mahulena Bočanová
Mahulena Bočanová
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Zuzana  Mauréry
Zuzana Mauréry
zobrazit profil Pavel Landovský
Pavel Landovský
zobrazit profil Malgorzata Pikus
Malgorzata Pikus