Jiří Dvořák | Celebwiki.cz

Jiří Dvořák

Datum narození: 4.2.1967
Místo narození: Brno
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jiří Dvořák je oblíbený filmový, seriálový i divadelní herec. Byl dvakrát ženatý. Jeho další partnerkou se stala o 21 let mladší modelka Jitka Randárová.

Po angažmá v brněnském Národním divadle a v Městském divadle Brno, Jiří Dvořák zakořenil v Praze na Vinohradech. Po tamějších prknech začal kráčet roku 1999. Publiku se předvedl v dramatech Cyrano z Bergeracu, Ideální manžel, Višňový sad nebo Kdo se bojí Virginie Woolfové?. Nahrává rozhlasové hry a věnuje se dabingu. Jeho hlasem promlouvá např. Daniel Craig ve filmech o agentovi 007 Jamesi Bondovi.

JIŘÍ DVOŘÁK - ČÁST DĚTSTVÍ BEZ MATKY A V CHUDOBĚ

Jiří Dvořák je kromě divadla vidět i v televizi. Zahrál si v komedii Brouk v hlavě, v detektivkách Vyvraždění rodiny Greenů či Ďáblova lest nebo ve válečné Operaci Silver A. V pohádce Anděl páně ztvárnil Jiří Dvořák huňatého čerta Uriáše. Neminuly ho ani seriály Pojišťovna štěstí, Ulice či Sanitka 2.

Společně s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou Jiří Dvořák v prosinci 2018 vyhrál devátou řadu soutěže České televize StarDance ...hvězdy tančí.

O JIŘÍM DVOŘÁKOVI ČTĚTE ZDE>>

Poprvé se Jiří Dvořák oženil krátce po studiích herectví na brněnské JAMU. Vzal si operní pěvkyni Yvetu Tannenbergerovou. Manželství se však po dvou letech rozpadlo. V roce 2002 se za něj provdala herečka Bára Munzarová. Mají spolu dceru Annu. O osm let později přišel druhý rozvod.

Poté se Jiří Dvořák zamiloval do studentky a příležitostné modelky, o 21 let mladší Jitky Randárové.

 

Články o celebritě

Krásná dcera Munzarové a Dvořáka Anička (18): Už je z ní nevěrnice! Krásná dcera Munzarové a Dvořáka Anička (18): Už je z ní nevěrnice! Dostala první kšeft. Dcera Jiřího Dvořáka (52) a Barbory Munzarové (48), kolem jejíž krásy se strhlo… číst článek
Jana Hlaváčová rok po smrti Luďka Munzara (†85): Na hrob mu nikdy nepůjdu! Jana Hlaváčová rok po smrti Luďka Munzara (†85): Na hrob mu nikdy nepůjdu! Žili spolu 50 let a milovali se až do posledního vydechnutí Luďka Munzara (†85). Přesto se Jana Hlaváčová… číst článek
Bolek Polívka povýšil na boha! Poprvé s dcerou a exmanželkou Bolek Polívka povýšil na boha! Poprvé s dcerou a exmanželkou Valašský král Bolek Polívka (70) povýšil na boha! V nové pohádce Největší dar hraje pohanského boha… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michał  Żebrowski
Michał Żebrowski
zobrazit profil Josef Dvořák
Josef Dvořák
zobrazit profil Zuzana Slavíková
Zuzana Slavíková
zobrazit profil David Matásek
David Matásek
zobrazit profil Ivan Řezáč
Ivan Řezáč
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Chace Crawford
Chace Crawford
zobrazit profil Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha