Lenka Nora Návorková

Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Lenka Nora Návorková, tanečnice, lektorka a několikanásobná mistryně ČR, s hercem Jiřím Dvořákem vyhrála devátou řadu soutěže České televize StarDance.

Absolventka Metropolitní univerzity Praha Lenka Nora Návorková se stala čtyřnásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických tancích v mládežnické kategorii a finalistkou mistrovství ČR v kategorii dospělých.

LENKA NORA NÁVORKOVÁ PLAKALA KVŮLI DVOŘÁKOVI

Česko Lenka Nora Návorková mnohokrát úspěšně reprezentovala na mezinárodních soutěžích, mimo jiné na mistrovství světa a Evropy.

Sympatická blondýnka Lenka Nora Návorková v době, kdy jí Česká televize v roce 2018 angažovala do deváté řady soutěže StarDance …když hvězdy tančí, působila jako lektorka v Taneční škole Vavruška, a to mj. společně s Michalem Necpálem, který se v této show představil již opakovaně.

Svoje taneční zkušenosti Lenka Nora Návorková předává dál nejen v tanečních kurzech pro veřejnost, ale trénuje i výkonnostní soutěžní páry. Kromě latinskoamerických a standardních tanců se věnuje také jazzu, moderně a baletu.

O LENCE NOŘE NÁVORKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Vidět Lenku Noru Návorkovou mohli diváci i na divadelních prknech, a to mj. v muzikálech Angelika, Sibyla - královna ze Sáby, Adéla ještě nevečeřela či Ferda Mravenec.

Společně s herce Jiřím Dvořákem Lenka Nora Návorková v prosinci 2018 vyhrála devátou řadu soutěže StarDarce ...když hvězdy tančí. V roce 2021 přijala nabídku účinkovat v 11. sérii. Jejím partnerem se v ní stal zpěvák a kytarista Mirai Navrátil.

Stát se hvězdou StarDance Lenka Nora Návorková neodmítla ani v roce 2023.

 

Články o celebritě

Mejdan hvězd České televize i StarDance: Zákulisí plesu, který svět neviděl! Mejdan hvězd České televize i StarDance: Zákulisí plesu, který svět neviděl! Oblíbená soutěž StarDance měla loni pauzu, ale jelikož se za letos vrací, všichni jsou už v pozoru, ... číst článek
Zpěvák Mirai Navrátil: Koncert se zlomenou rukou! Zpěvák Mirai Navrátil: Koncert se zlomenou rukou! Sympatický zpěvák Mirai Navrátil (30), frontman hudební skupiny, co nese jeho exotické křestní jméno... číst článek
Dominik Vodička ze StarDance prozradil krásnou novinu: Bude z něj táta! Dominik Vodička ze StarDance prozradil krásnou novinu: Bude z něj táta! Po vlně celebritích porodů je tady další krásná zpráva! Tanečník a vítěz 10. řady StarDance Dominik ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Ondřej Havelka
Ondřej Havelka
zobrazit profil Erika Bornová
Erika Bornová
zobrazit profil Herbert Slavík
Herbert Slavík
zobrazit profil Albert Samoura
Albert Samoura
zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil Eva Krejčířová
Eva Krejčířová
zobrazit profil Štěpánka Pučálková
Štěpánka Pučálková
zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička