Lenka Nora Návorková | Celebwiki.cz

Lenka Nora Návorková

Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lenka Nora Návorková, několikanásobná mistryně ČR, společně s hercem Jiřím Dvořákem vyhrála devátou řadu show České televize StarDance ...když hvězdy tančí.

Absolventka Metropolitní univerzity Praha Lenka Nora Návorková se stala čtyřnásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických tancích v mládežnické kategorii a finalistkou mistrovství ČR v kategorii dospělých.

LENKA NORA NÁVORKOVÁ VE STARDANCE S DVOŘÁKEM

Česko Lenka Nora Návorková mnohokrát úspěšně reprezentovala na mezinárodních soutěžích, mimo jiné na mistrovství světa a Evropy.

Sympatická blondýnka Lenka Nora Návorková v době, kdy jí Česká televize angažovala do deváté řady soutěže StarDance …když hvězdy tančí, působila jako lektorka v Taneční škole Vavruška, a to mj. společně s Michalem Necpálem, který se již v minulosti v této úspěšné show představil.

Svoje taneční zkušenosti Lenka Nora Návorková předává dál nejen v tanečních kurzech pro veřejnost, ale trénuje i výkonnostní soutěžní páry. Kromě latinskoamerických a standardních tanců se věnuje také jazzu, moderně a baletu.

O LENCE NOŘE NÁVORKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Vidět Lenku Noru Návorkovou mohli diváci i na divadelních prknech, a to mj. v muzikálech Angelika, Sibyla - královna ze Sáby, Adéla ještě nevečeřela či Ferda Mravenec.

Společně s herce Jiřím Dvořákem Lenka Nora Návorková v prosinci 2018 devátou řadu soutěže StarDarce vyhrála.

 

Články o celebritě

Pavla Tomicová po finále StarDance: Nečekaná reakce dcery, která ji rozplakala! Pavla Tomicová po finále StarDance: Nečekaná reakce dcery, která ji rozplakala! I když nevyhrála, tak je se svým výkonem spokojená. Pavla Tomicová (56) po finálovém večeru StarDance,… číst článek
ČT si mne ruce! Finále StarDance mělo rekordní sledovanost! ČT si mne ruce! Finále StarDance mělo rekordní sledovanost! Finálový večer StarDance přilákal k obrazovkám 1,7 milionů diváků! Souboj tří tanečních párů překonal… číst článek
Finále StarDance: EBEN OVLIVNIL VÝSLEDEK FINÁLE Finále StarDance: EBEN OVLIVNIL VÝSLEDEK FINÁLE Ve finále StarDance měli soutěžící na programu i freestyle tance! Ten Pavly Tomicové (56) prošel… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Jan Onder
Jan Onder
zobrazit profil Vladimír Jiránek
Vladimír Jiránek
zobrazit profil Kája Saudek
Kája Saudek
zobrazit profil Václav Kuneš
Václav Kuneš
zobrazit profil Jaroslav Němeček
Jaroslav Němeček
zobrazit profil Iva Havránková
Iva Havránková
zobrazit profil Jiří Káš
Jiří Káš