Lenka Nora Návorková | Celebwiki.cz

Lenka Nora Návorková

Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lenka Nora Návorková, několikanásobná mistryně ČR, společně s hercem Jiřím Dvořákem vyhrála devátou řadu show České televize StarDance ...když hvězdy tančí.

Absolventka Metropolitní univerzity Praha Lenka Nora Návorková se stala čtyřnásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických tancích v mládežnické kategorii a finalistkou mistrovství ČR v kategorii dospělých.

LENKA NORA NÁVORKOVÁ VE STARDANCE S DVOŘÁKEM

Česko Lenka Nora Návorková mnohokrát úspěšně reprezentovala na mezinárodních soutěžích, mimo jiné na mistrovství světa a Evropy.

Sympatická blondýnka Lenka Nora Návorková v době, kdy jí Česká televize angažovala do deváté řady soutěže StarDance …když hvězdy tančí, působila jako lektorka v Taneční škole Vavruška, a to mj. společně s Michalem Necpálem, který se již v minulosti v této úspěšné show představil.

Svoje taneční zkušenosti Lenka Nora Návorková předává dál nejen v tanečních kurzech pro veřejnost, ale trénuje i výkonnostní soutěžní páry. Kromě latinskoamerických a standardních tanců se věnuje také jazzu, moderně a baletu.

O LENCE NOŘE NÁVORKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Vidět Lenku Noru Návorkovou mohli diváci i na divadelních prknech, a to mj. v muzikálech Angelika, Sibyla - královna ze Sáby, Adéla ještě nevečeřela či Ferda Mravenec.

Společně s herce Jiřím Dvořákem Lenka Nora Návorková v prosinci 2018 devátou řadu soutěže StarDarce vyhrála.

 

Články o celebritě

Skrytá hvězda přenosů StarDance: LOV NA DCERU VÍTĚZE DVOŘÁKA! Kdo se jí snaží uchvátit? Skrytá hvězda přenosů StarDance: LOV NA DCERU VÍTĚZE DVOŘÁKA! Kdo se jí snaží uchvátit? Do publika StarDance mu chodila fandit nejen přítelkyně Jitka (29), ale také dcera Anna (16). Ta je ... číst článek
Pavla Tomicová po finále StarDance: Nečekaná reakce dcery, která ji rozplakala! Pavla Tomicová po finále StarDance: Nečekaná reakce dcery, která ji rozplakala! I když nevyhrála, tak je se svým výkonem spokojená. Pavla Tomicová (56) po finálovém večeru StarDanc... číst článek
ČT si mne ruce! Finále StarDance mělo rekordní sledovanost! ČT si mne ruce! Finále StarDance mělo rekordní sledovanost! Finálový večer StarDance přilákal k obrazovkám 1,7 milionů diváků! Souboj tří tanečních párů překona... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Dušan Chrástek
Dušan Chrástek
zobrazit profil Jan Tománek
Jan Tománek
zobrazit profil Michal Šeba
Michal Šeba
zobrazit profil Miroslav Zdeněk
Miroslav Zdeněk
zobrazit profil Josef Fousek
Josef Fousek
zobrazit profil Monika Asterová
Monika Asterová
zobrazit profil David Moješčík
David Moješčík
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach