Charlie Vickers

Charlie Vickers

Datum narození: 24. 10. 1992
Místo narození: Melbourne, Austrálie
Profese: herec
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Charlie Vickers se proslavil rolemi v historickém seriálu Medici, ve filmu Pozdrav z Palm Beach a ve fantasy sérii Amazon Prime The Lord of the Rings: The Rings of Power.

Studoval umělecký obor na RMIT University v Melbourne a účinkoval v amatérských divadelních představeních. Charlie Vickers absolvoval konkurz na britskou divadelní školu, který se konal v Sydney.

Na filmovém plátně Charlie Vickers debutoval v australském snímku Pozdrav z Palm Beach z roku 2019. Tehdy již hrál Guglielma Pazziho v několika epizodách italského-britského životopisného seriálu společnosti Netflix Medici, který v televizi poprvé běžel v letech 2016 až 2019.

Ve fantasy seriálu Amazon Prime Pán prstenů: Prsteny moci (The Lord of the Rings: The Rings of Power), který měl premiéru v září 2022, Charlie Vickers dostal roli Saurona (lidský převlek Temného pána Halbranda).

V miniseriálové adaptaci románu Holly Ringland Ztracené květiny Alice Hart (The Lost Flowers of Alice Hart) z roku 2023 Charlie Vickers přijal jednu z výrazných postav.

 

Další Herci

zobrazit profil Dana Morávková
Dana Morávková
zobrazit profil Hana Vagnerová
Hana Vagnerová
zobrazit profil René Slováčková
René Slováčková
zobrazit profil Marie Drahokoupilová
Marie Drahokoupilová
zobrazit profil Roger Moore
Roger Moore
zobrazit profil Jaroslava Hanušová
Jaroslava Hanušová
zobrazit profil Sienna Miller
Sienna Miller
zobrazit profil Dana Batulková
Dana Batulková