Kateřina Pechová

Kateřina Pechová

Datum narození: 14. 8. 1995
Místo narození: Strakonice
Výška: 169 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Pechová se do povědomí diváků zapsala ještě coby studentka - rolí patnáctileté těhotné Lindy v Ordinaci v růžové zahradě.

Kateřina Pechová se herectví věnuje odmala. Od pěti let byla členkou Volyňského ochotnického souboru. Ještě jako studentka se mihla i v pražském divadle Na zábradlí, a to v představení Nemladá radost.

Profesionální herečkou se Kateřina Pechová stala úplně náhodou, ještě jako sedmnáctiletá studentka. Když TV Nova hledala vhodnou dívku, která by zvládla zahrát v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě čtrnáctileté děvče, které ještě navíc otěhotní, její učitelka ji poslala na casting.

„Byla jsem hrozně nervózní, ale dopadlo to dobře. Nakonec si mě vybrali,“ svěřila se později Katka Pechová. Seriálovým otcem dítěte byl Ladislav Ondřej. To se psal rok 2012. O dva roky později se objevila v komedii Hany režiséra a scénáristy Michala Samira.

Jako malá chtěla být Kateřina Pechová "princeznou, kosmonautkou a učitelkou", ale pak se před ní narýsovala herecká dráha. U herectví hodlá zůstat, ale ráda by podle svých slov také odjela po maturitě studovat do zahraničí.

Pět let chodila Kateřina Pechová na osmileté gymnázium ve Volyni, pak dva roky na konzervatoř a pak se vrátila do Volyně na Střední a jazykovou školu studovat obor veřejná správa.

 

Články o celebritě

Hvězdy seriálu ZOO zavzpomínaly na školní léta: Tomešovou skolil rum Hvězdy seriálu ZOO zavzpomínaly na školní léta: Tomešovou skolil rum Začíná škola a herci seriálu ZOO si připomněli časy svého vzdělávání. Někdo musel lovit v hluboko v ... číst článek
Zpěvačka Debbi se vdala: Pečlivě utajovanou veselku propálila Jandová! Zpěvačka Debbi se vdala: Pečlivě utajovanou veselku propálila Jandová! Pánové, zpěvačka Debbi, což je umělecké jméno česko-německé krásky Deborah Kahlové, už není k mání! ... číst článek
Nahé kafe! Kaira Hrachovcová (47) opět provokovala svůdným tělem Nahé kafe! Kaira Hrachovcová (47) opět provokovala svůdným tělem Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (47) prostě ví, jak užívat života. Dopřát si relax ve vaně či si ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Příkazký
Lukáš Příkazký
zobrazit profil Robert Downey, Jr.
Robert Downey, Jr.
zobrazit profil Tomáš Jeřábek
Tomáš Jeřábek
zobrazit profil Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová
zobrazit profil Libuše Švormová
Libuše Švormová
zobrazit profil Šárka Ullrichová
Šárka Ullrichová
zobrazit profil Aťka Janoušková
Aťka Janoušková
zobrazit profil Jakub Nvota
Jakub Nvota