Lukáš Hejlík | Celebwiki.cz

Lukáš Hejlík

Datum narození: 27. 1. 1980
Místo narození: Most
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob života. Je známý z působení v seriálu, Ordinace v růžové zahradě.

Lukáš Hejlík nastoupil po absolutoriu Vyšší odborné herecké školy v Praze do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Poté objevil krásy jihomoravského velkoměsta Brna, kde hrál v Městském divadle. Ve Vlasech, muzikálu o lásce a míru americké společnosti 60. let, ztvárnil postavy vojáka a policisty. Zahrál si i v Poprasku na laguně, Maryši či Jindřichu VIII.

Lukáš Hejlík dobyl také televizní obrazovky. Ukázal se v seriálech Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka (kde řídil módní společnost) nebo Ordinace v růžové zahradě (kde ztvárnil oblíbeného doktora Kalinu, jeho filmovým otcem mu byl Petr Oliva, sestrou Kateřina Pechová). Ve filmu Kryštofa Hanzlíka Crash Road si zahrál vedle skandalistky Agáty Hanychové. Lukáš Hejlík taky pracuje v rozhlase a píše do časopisu.

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem zdravé stravy a přírody. Žije na statku mimo Prahu. Vytvořil také putovní projekt scénického čtení LiStOVáNí, se kterým objíždí na 400 míst Česka.

Lukáš Hejlík byl ženatý s herečkou Veronikou Senciovou, která mu porodila dceru Kláru, ale vychovávají ji střídavě. Kvůli odloučení se jejich manželství rozpadlo.

Lukáš Hejlík střídal partnerky jak ponožky. Jeho partnerkou byla nějaký čas Veronika Šebková, následovala bývalá modelka a moderátorská hvězda ČT Daniela Písařovicová a na Českých lvech v roce 2012 už byla po jeho boku přítelkyně Anežka.

Lukáš Hejlík je podruhé ženatý. Krásnou modelku Veroniku Fašinovou si vzal v únoru 2015.

 

Články o celebritě

Doba zkracování? Po znovuotevření kadeřnictví si pospíšili Krainová, Decastelo i Hejlík! Doba zkracování? Po znovuotevření kadeřnictví si pospíšili Krainová, Decastelo i Hejlík! V rámci uvolňování pravidel okolo situace s virem covid-19 mnohé zaskočilo, jak brzy se otevírají ka... číst článek
Módní kritička Blesku Ina T. ostře o českých mužích: Ordinérnost, kolotočářství i maloměšťácká snaha o luxus Módní kritička Blesku Ina T. ostře o českých mužích: Ordinérnost, kolotočářství i maloměšťácká snaha o luxus Stejně jako jejich ženské kolegyně, musí i mediálně známí pánové chodit na společenské akce. A rovně... číst článek
Den matek slavných: Vojtek jako miminko, Kerndlová na svatbě i těhotná Bagárová přejí maminkám Den matek slavných: Vojtek jako miminko, Kerndlová na svatbě i těhotná Bagárová přejí maminkám Den matek je den, kdy se vzdává pocta matkám a mateřství. Slavní to pojímají tak, že na sociální síť... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna Klausnerová
Anna Klausnerová
zobrazit profil Michal Novotný
Michal Novotný
zobrazit profil Boris Rösner
Boris Rösner
zobrazit profil Lucie Polišenská
Lucie Polišenská
zobrazit profil Zuzana  Mauréry
Zuzana Mauréry
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Benedict Cumberbatch
Benedict Cumberbatch
zobrazit profil Jarmila Bursová
Jarmila Bursová