Lukáš Hejlík | Celebwiki.cz

Lukáš Hejlík

Datum narození: 27. 1. 1980
Místo narození: Most
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob života. Je známý z působení v seriálu, Ordinace v růžové zahradě.

Lukáš Hejlík nastoupil po absolutoriu Vyšší odborné herecké školy v Praze do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Poté objevil krásy jihomoravského velkoměsta Brna, kde hrál v Městském divadle. Ve Vlasech, muzikálu o lásce a míru americké společnosti 60. let, ztvárnil postavy vojáka a policisty. Zahrál si i v Poprasku na laguně, Maryši či Jindřichu VIII.

Lukáš Hejlík dobyl také televizní obrazovky. Ukázal se v seriálech Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka (kde řídil módní společnost) nebo Ordinace v růžové zahradě (kde ztvárnil oblíbeného doktora Kalinu, jeho filmovým otcem mu byl Petr Oliva, sestrou Kateřina Pechová). Ve filmu Kryštofa Hanzlíka Crash Road si zahrál vedle skandalistky Agáty Hanychové. Lukáš Hejlík taky pracuje v rozhlase a píše do časopisu.

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem zdravé stravy a přírody. Žije na statku mimo Prahu. Vytvořil také putovní projekt scénického čtení LiStOVáNí, se kterým objíždí na 400 míst Česka.

Lukáš Hejlík byl ženatý s herečkou Veronikou Senciovou, která mu porodila dceru Kláru, ale vychovávají ji střídavě. Kvůli odloučení se jejich manželství rozpadlo.

Lukáš Hejlík střídal partnerky jak ponožky. Jeho partnerkou byla nějaký čas Veronika Šebková, následovala bývalá modelka a moderátorská hvězda ČT Daniela Písařovicová a na Českých lvech v roce 2012 už byla po jeho boku přítelkyně Anežka.

Lukáš Hejlík je podruhé ženatý. Krásnou modelku Veroniku Fašinovou si vzal v únoru 2015.

 

Články o celebritě

Dominika Gottová u konce s dechem! Noční můra graduje Dominika Gottová u konce s dechem! Noční můra graduje Dominika Gottová (44) se stejně jako jiní pomalu vrací do běžného života. Mnozí během pandemie koron... číst článek
Romantik Hejlík: Manželce připravil narozeninový den snů! Romantik Hejlík: Manželce připravil narozeninový den snů! Svou ženu miluje a dává to znát! Lukáš Hejlík, který před lety zářil v seriálu Ordinace v růžové zah... číst článek
Doba zkracování? Po znovuotevření kadeřnictví si pospíšili Krainová, Decastelo i Hejlík! Doba zkracování? Po znovuotevření kadeřnictví si pospíšili Krainová, Decastelo i Hejlík! V rámci uvolňování pravidel okolo situace s virem covid-19 mnohé zaskočilo, jak brzy se otevírají ka... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Vondráček
Petr Vondráček
zobrazit profil Dominika Morávková Zeleníková
Dominika Morávková Zeleníková
zobrazit profil Denisa Pfauserová
Denisa Pfauserová
zobrazit profil Václav Kopta
Václav Kopta
zobrazit profil Jiří Michný
Jiří Michný
zobrazit profil Kateřina Pechová
Kateřina Pechová
zobrazit profil Adam Novák
Adam Novák
zobrazit profil Andrej  Chalimon
Andrej Chalimon