Lukáš Hejlík

Datum narození: 27. 1. 1980
Místo narození: Most
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob života. Je známý z působení v seriálu, Ordinace v růžové zahradě.

Lukáš Hejlík nastoupil po absolutoriu Vyšší odborné herecké školy v Praze do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Poté objevil krásy jihomoravského velkoměsta Brna, kde hrál v Městském divadle. Ve Vlasech, muzikálu o lásce a míru americké společnosti 60. let, ztvárnil postavy vojáka a policisty. Zahrál si i v Poprasku na laguně, Maryši či Jindřichu VIII.

V Ordinaci ztvárnil populárního doktora Kalinu

Lukáš Hejlík dobyl také televizní obrazovky. Ukázal se v seriálech Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka (kde řídil módní společnost) nebo Ordinace v růžové zahradě (kde ztvárnil oblíbeného doktora Kalinu, jeho filmovým otcem mu byl Petr Oliva, sestrou Kateřina Pechová). Ve filmu Kryštofa Hanzlíka Crash Road si zahrál vedle skandalistky Agáty Hanychové. Lukáš Hejlík taky pracuje v rozhlase a píše do časopisu.

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem zdravé stravy a přírody. Žije na statku mimo Prahu. Vytvořil také putovní projekt scénického čtení LiStOVáNí, se kterým objíždí na 400 míst Česka.

S Veronikou Senciovou má dceru

Lukáš Hejlík byl ženatý s herečkou Veronikou Senciovou, která mu porodila dceru Kláru, ale vychovávají ji střídavě. Kvůli odloučení se jejich manželství rozpadlo.

Lukáš Hejlík střídal partnerky jak ponožky. Jeho partnerkou byla nějaký čas Veronika Šebková, následovala bývalá modelka a moderátorská hvězda ČT Daniela Písařovicová a na Českých lvech v roce 2012 už byla po jeho boku přítelkyně Anežka.

Lukáš Hejlík je podruhé ženatý. Krásnou modelku Veroniku Fašinovou si vzal v únoru 2015.

 

Články o celebritě

Manželka Lukáše Hejlíka na dovolené: Otrava den před návratem a nehoda ve výtahu! Manželka Lukáše Hejlíka na dovolené: Otrava den před návratem a nehoda ve výtahu! Manželka herce a gastromilovníka Lukáše Hejlíka (41) Veronika (39) si se synem Vojtou (6) vyrazila n... číst článek
České celebrity reagují na výsledky voleb 2021: Slzy dojetí, panáčky alkoholu, euforie a národní hrdost! České celebrity reagují na výsledky voleb 2021: Slzy dojetí, panáčky alkoholu, euforie a národní hrdost! Letošní volby skutečně vzburcovaly celou republiku. Všichni s napětím sledovali výsledky a s každou ... číst článek
Smetánka na Letné: Kdo dorazil podpořit svůj klub při derby? Smetánka na Letné: Kdo dorazil podpořit svůj klub při derby? Velký fotbalový svátek si nenechaly ujít ani některé osobnosti. Na Letné se to známými osobnostmi př... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Marcela Čapková
Marcela Čapková
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil Jakub Štáfek
Jakub Štáfek
zobrazit profil Kristýna Podzimková
Kristýna Podzimková
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves