Bassie Carter

Bassie Carter

Datum narození: 25. 10. 1993
Místo narození: Londýn, Velká Británie
Profese: herečka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Beatrice Carter se proslavila rolemi Evie Wilcox v minisérii BBC Howards End (Rodinné sídlo) a Violet Woodhouse v seriálu ITV Beecham House.

V roce 2016 Bassie Carter, celým jménem Bessie Beatrice Carter, absolvovala Královskou velšskou vysokou školu hudby a dramatu. Coby profesionální herečka debutovala rok nato rolí Marthy ve hře The Roundabout v londýnském divadle Park Theatre.

V roce 2018 se Bessie Carter předvedla jako Evie Wilcox v seriálu BBC Howards End (Rodinné sídlo), který byl natočen podle románu E. M. Forstera, a také v představení The Ferryman na West Endu.

Televizní diváky si Bessie Carter podmanila ztvárněním Violet Woodhouse v seriálu ITV Beecham House.

Stala se jednou z hvězd dobového dramatu společnosti Netflix Bridgerton (Bridgertonovi). V seriálu inspirovaném bestsellerem Julie Quinn, který sleduje příběhy osmi nerozlučných sourozenců z mocné rodiny a jejich touhu po lásce, si Bessie Carter zahrála Prudence Featherington.

Na filmovém plátně Bessie Carter debutovala v roce 2012 v romantickém historickém dramatu Bídníci (Les Misérables), v němž hlavní role ztvárnili Hugh Jackman a Russell Crowe.

 

 

Další Herci

zobrazit profil Gaia Girace
Gaia Girace
zobrazit profil Dalimil Klapka
Dalimil Klapka
zobrazit profil Tomáš Töpfer
Tomáš Töpfer
zobrazit profil Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
zobrazit profil Tereza Dočkalová
Tereza Dočkalová
zobrazit profil Miroslav Donutil
Miroslav Donutil
zobrazit profil Lucie Zedníčková
Lucie Zedníčková
zobrazit profil Martin Myšička
Martin Myšička