Šárka Ullrichová | Celebwiki.cz

Šárka Ullrichová

Datum narození: 10. 12. 1974
Místo narození: Turnov
Profese: herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Pro herní nadšence uváděla Šárka Ullrichová pořad Game Page. Televizní obrazovky zpříjemnila i v dramatu Nezvěstný či v seriálech Pojišťovna štěstí a On je žena!. V nekonečné Ulici ztvárnila postavu feťačky Zuzany Hrubé.

Herečka Šárka Ullrichová od mládí sportovala, tančila, zpívala i recitovala. V deseti letech se objevila v pohádce Nefňukej, veverko. O dva roky později ji neminula dramatická Houpačka. Později se předvedla v komediích Jak básnící neztrácejí naději a Hezké chvilky bez záruky. Krom toho měla v rádiu vlastní magazín Šárky párky.

Po studiích na pražské DAMU vyrazila na roční angažmá v libereckém Divadle F. X. Šaldy. Zázemí jí nabídlo i pražské divadelní sdružení CD 94. Zahrála si v dramatech Peer Grynt, Ostře sledované vlaky nebo ve hře Jak je důležité míti Filipa. V Bóžím dopuštění rozzářila Divadlo Radka Brzobohatého.

Ke dnu ji srazila závislost na drogách a alkoholu, jimž předcházela bulimie a anorexie. V roce 2008 sama požádala o ústavní léčbu, která ji během 14 týdnů postavila znovu na nohy. O dva roky později prožila románek s fotografem Jakubem Ludvíkem.

V říjnu 2016 postihla Šárku Ullrichovou další ránu osudu. Před očimi jí v nemocnici na Bulovce umíral herec Tomáš Valík, který pro ni byl nejen kolega ze seriálu TV Nova Ulice, ale hlavně skvělý kamarád a zpřízněná duše.

 

Články o celebritě

Proč se ženy stávají alkoholičkami? Pijí nejčastěji tajně doma! Proč se ženy stávají alkoholičkami? Pijí nejčastěji tajně doma! Zatímco muži nejraději popíjejí ve společnosti, ženy se s lahví schovávají v domácím prostředí. A kd... číst článek
Nejen Koukalová! Tyhle hvězdy také trpěly anorexií. Poznali byste ji u dcery? Nejen Koukalová! Tyhle hvězdy také trpěly anorexií. Poznali byste ji u dcery? Biatlonistka Gábina Koukalová o sobě odhaluje jedno tajemství za druhým. Dneska na ni prasklo, že př... číst článek
Exkluzivně! Herec Martin Zounar »zmizel«. A Blesk ví kam: Je v léčebně kvůli alkoholu... Exkluzivně! Herec Martin Zounar »zmizel«. A Blesk ví kam: Je v léčebně kvůli alkoholu... Z Růžové zahrady do Červeného Dvora! Psychicky i fyzicky vyčerpaný ze svých alkoholových excesů skon... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Radvít Novák
Radvít Novák
zobrazit profil Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
zobrazit profil Lenka Plačková
Lenka Plačková
zobrazit profil Alena Doláková
Alena Doláková
zobrazit profil Lukáš Latinák
Lukáš Latinák
zobrazit profil Jan Šťastný
Jan Šťastný
zobrazit profil Robert Urban
Robert Urban
zobrazit profil Zuzana Stavná
Zuzana Stavná