Václav Matějovský

Václav Matějovský

Datum narození: 14. 2. 1996
Místo narození: Plzeň
Výška: 179 cm
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Václav Matějovský se do povědomí široké divácké obce dostal coby Mikuláš Seidl v seriálu TV Nova Ulice. Roli získal vítězstvím v castingu.

S hraním Václav Matějovský začal na střední škole, kde navštěvoval herecký soubor. Další zkušenosti nasbíral v plzeňském divadle Alfa.

VÁCLAV MATĚJOVSKÝ PŘEDVEDL OHROMNÝ ÚD

Matějovský hrál pro známé režiséry

Na konci roku 2009 se Václav Matějovský zúčastnil castingu TV Nova s tvůrci Ulice, který vyhrál. V seriálu dostal roli Mikuláše Seidla.

Na filmovém plátně Václav Matějovský debutoval v komedie Něžné vlny (2013) Jiřího Vejdělka. Dále se objevil ve snímku Vybíjená (2015) Petra Nikolaeva nebo v Teorii tygra (2016) Radka Bajgara.

V rádiu rozjel Matějovský vlastní show

Roku 2015 začal moderovat v rádiu, kde se uplatnili i jeho další dva kolegové, které proslavila Ulice, a to Johan Mádr a Ondřej Havel. Roku 2017 Václav Matějovský ve Fajn Rádiu rozjel vlastní ranní show.

Jednu z hlavních rolí Václav Matějovský ztvárnil v seriálu O mě se neboj. Zahrál si také mj. ve sportovní komedii Vyšehrad: Fylm (2022).

Václav Matějovský se stal jedním z bojovníků drsné reality show Survivor Česko & Slovensko 2023. Soutěž musel nečekaně opustit kvůli zranění.

O VÁCLAVOVI MATĚJOVSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Kromě hraní a moderování Václav Matějovský píše povídky různých žánrů. Mezi jeho koníčky patří počítače (fanoušky rád bavil na Instagramu svými originálními příspěvky) a též sport, např. tenis, softbal, florbal a lyžování. 

 

 

Články o celebritě

Synové Vladimíra Dlouhého (†52) oživí Ulici: Jak vypadají dnes? Synové Vladimíra Dlouhého (†52) oživí Ulici: Jak vypadají dnes? Tento týden se populární seriál Ulice, který se vysílá už 18 let, rozšíří o nové tváře. Kromě charis... číst článek
Fešák Matějovský ze seriálu O mě se neboj: Náhlý konec v Survivoru! Proč? Fešák Matějovský ze seriálu O mě se neboj: Náhlý konec v Survivoru! Proč? Mnozí na něj vsázeli, že se dostane až do finále. Jenže herec a moderátor Václav Matějovský (27) v d... číst článek
Survivor 2023: Kdy bude mít premiéru a co čeká na soutěžící Survivor 2023: Kdy bude mít premiéru a co čeká na soutěžící Po roce se na televizní obrazovky vrací soutěž Survivor Česko & Slovensko. Moderátorem drsné rea... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petra Molnárová
Petra Molnárová
zobrazit profil Harry Treadaway
Harry Treadaway
zobrazit profil Zdenka Procházková
Zdenka Procházková
zobrazit profil Jaroslav Matějka
Jaroslav Matějka
zobrazit profil Anna  Bendová
Anna Bendová
zobrazit profil Tinatin Dalakišvili
Tinatin Dalakišvili
zobrazit profil Sylva Ondrušíková
Sylva Ondrušíková
zobrazit profil Jana McKinnon
Jana McKinnon