Jan Sýkora

Datum narození: 29.12.1993
Místo narození: Plzeň
Váha: 60 kg
Výška: 170 cm
Profese: fotbalový záložník

Související celebrity

Životopis

Fotbalový záložník Jan Sýkora, který v reprezentačním A-mužstvu ČR debutoval v srpnu 2016, následující rok získal s SK Slavia Praha titul mistra nejvyšší české soutěže.

Kariéru Jan Sýkora odstartoval v týmu FC Švihov, odkud v průběhu mládeže zamířil nejprve do mužstva TJ Přeštice a posléze do Viktorie Plzeň. V roce 2011 přestoupil do klubu AC Sparta Praha. Krátce hostoval ve Zbrojovce Brno.

JAN SÝKORA – ROZHOVOR PRO VIP SPORT

Tříletý kontrakt Jan Sýkora uzavřel s FC Slovan Liberec, s nímž se v sezóně 2015/2016 představil v základní skupině Evropské ligy UEFA. Mužstvo do jarní vyřazovací části nepostoupilo. V utkání s FK Qarabağ 15. září 2016 časem 10,69 sekund překonal rekord nejrychlejšího gólu Evropské ligy UEFA.

V zimní přestávce sezóny 2016/2017 o Jana Sýkoru projevily zájem týmy AC Sparta Praha, SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Nakonec za zhruba 23 milionů korun v lednu 2017 přestoupil k sešívaným, s nimiž téhož roku získal titul mistra nejvyšší české soutěže.

S reprezentací Jan Sýkora začal již v rámci působení za mládež. V A-mužstvu České republiky debutoval v srpnu 2016.

Vzorem Jana Sýkory je Pavel Nedvěd, bývalý záložník, jeden z nejslavnějších českých fotbalistů.

O JANU SÝKOROVI ČTĚTE ZDE>>

Fotbalový záložník Jan Sýkora dva roky chodil s modelkou Lucií Duškovou. Rozešli se koncem roku 2016. Začátkem ledna 2018 se objevil s novou láskou, herečkou Sarou Sandeva, na premiéře pohádky Zdeňka Trošky Čertoviny.

 

Články o celebritě

Budování Slavie: brankářská výměna, síla v obraně i mladé eso v záloze Budování Slavie: brankářská výměna, síla v obraně i mladé eso v záloze Od úterý čeká Slavii soustředění v Emirátech, pod dubajským sluncem bude tým úřadujících šampionů… číst článek
Trpišovský: Poslední příchod bude Tecl. Potěšil ho Pokorný i mladíci Trpišovský: Poslední příchod bude Tecl. Potěšil ho Pokorný i mladíci Kádr Slavie pro jarní část HET ligy začíná nabývat své finální podoby. Po neúspěšném přátelském utkání… číst článek
Slavia pod Trpišovským: Mešanovič povýší, Stoch musí být účelnější Slavia pod Trpišovským: Mešanovič povýší, Stoch musí být účelnější Fotbalisté Slavie už na kondičním soustředění ve Španělsku poznávají, jak náročný je trenér Jindřich… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Marek Šindler
Marek Šindler
zobrazit profil David Ferrer
David Ferrer
zobrazit profil Kateřina Louthanová
Kateřina Louthanová
zobrazit profil Jiří Dopita
Jiří Dopita
zobrazit profil Pavel Vrba
Pavel Vrba
zobrazit profil Ondřej Pažout
Ondřej Pažout
zobrazit profil Karolína Plíšková
Karolína Plíšková
zobrazit profil Radim Vrbata
Radim Vrbata