Jan Sýkora

Datum narození: 29.12.1993
Místo narození: Plzeň
Váha: 60 kg
Výška: 170 cm
Profese: fotbalový záložník

Související celebrity

Životopis

Fotbalový záložník Jan Sýkora, který v reprezentačním A-mužstvu ČR debutoval v srpnu 2016, následující rok získal s SK Slavia Praha titul mistra nejvyšší české soutěže.

Kariéru Jan Sýkora odstartoval v týmu FC Švihov, odkud v průběhu mládeže zamířil nejprve do mužstva TJ Přeštice a posléze do Viktorie Plzeň. V roce 2011 přestoupil do klubu AC Sparta Praha. Krátce hostoval ve Zbrojovce Brno.

JAN SÝKORA – ROZHOVOR PRO VIP SPORT

Tříletý kontrakt Jan Sýkora uzavřel s FC Slovan Liberec, s nímž se v sezóně 2015/2016 představil v základní skupině Evropské ligy UEFA. Mužstvo do jarní vyřazovací části nepostoupilo. V utkání s FK Qarabağ 15. září 2016 časem 10,69 sekund překonal rekord nejrychlejšího gólu Evropské ligy UEFA.

V zimní přestávce sezóny 2016/2017 o Jana Sýkoru projevily zájem týmy AC Sparta Praha, SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Nakonec za zhruba 23 milionů korun v lednu 2017 přestoupil k sešívaným, s nimiž téhož roku získal titul mistra nejvyšší české soutěže.

S reprezentací Jan Sýkora začal již v rámci působení za mládež. V A-mužstvu České republiky debutoval v srpnu 2016.

Vzorem Jana Sýkory je Pavel Nedvěd, bývalý záložník, jeden z nejslavnějších českých fotbalistů.

O JANU SÝKOROVI ČTĚTE ZDE>>

Fotbalový záložník Jan Sýkora dva roky chodil s modelkou Lucií Duškovou. Rozešli se koncem roku 2016. Začátkem ledna 2018 se objevil s novou láskou, herečkou Sarou Sandeva, na premiéře pohádky Zdeňka Trošky Čertoviny.

 

Články o celebritě

Konečně body s Plzní. Zbavil jsem se jedné noční můry, říká Trpišovský Konečně body s Plzní. Zbavil jsem se jedné noční můry, říká Trpišovský Tohle byl jeho večer. Mohl si ho totiž vychutnat v čistě osobní rovině. Teprve na šestý pokus slávistický… číst článek
Slavia proti Slovácku? Takhle nehraje vicemistr, natož mistr Slavia proti Slovácku? Takhle nehraje vicemistr, natož mistr Že Slavia alespoň ještě trošku rozdmýchá mistrovskou honičku? Že ještě před vzájemným soubojem poškádlí… číst článek
Kdo by pomohl Slavii? Jovovič, zajímavý je i Zelený, říká Kopecký Kdo by pomohl Slavii? Jovovič, zajímavý je i Zelený, říká Kopecký Souhlasí s tím, že jeden z hlavních problémů Slavie vězí na křídlech. Zkušený trenér a expert deníku… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jan Zabystřan
Jan Zabystřan
zobrazit profil Slavomír Lener
Slavomír Lener
zobrazit profil Josef Šural
Josef Šural
zobrazit profil Sidney Crosby
Sidney Crosby
zobrazit profil Andre Agassi
Andre Agassi
zobrazit profil Veronika Vítková
Veronika Vítková
zobrazit profil Petr Čech
Petr Čech
zobrazit profil Lukáš Vácha
Lukáš Vácha