Jan Sýkora | Celebwiki.cz

Jan Sýkora

Datum narození: 29. 12. 1993
Místo narození: Plzeň
Váha: 60 kg
Výška: 170 cm
Profese: fotbalový záložník

Související celebrity

Životopis

Fotbalový záložník Jan Sýkora, který v reprezentačním A-mužstvu ČR debutoval v srpnu 2016, následující rok získal s SK Slavia Praha titul mistra nejvyšší české soutěže.

Kariéru Jan Sýkora odstartoval v týmu FC Švihov, odkud v průběhu mládeže zamířil nejprve do mužstva TJ Přeštice a posléze do Viktorie Plzeň. V roce 2011 přestoupil do klubu AC Sparta Praha. Krátce hostoval ve Zbrojovce Brno.

JAN SÝKORA – ROZHOVOR PRO VIP SPORT

Tříletý kontrakt Jan Sýkora uzavřel s FC Slovan Liberec, s nímž se v sezóně 2015/2016 představil v základní skupině Evropské ligy UEFA. Mužstvo do jarní vyřazovací části nepostoupilo. V utkání s FK Qarabağ 15. září 2016 časem 10,69 sekund překonal rekord nejrychlejšího gólu Evropské ligy UEFA.

V zimní přestávce sezóny 2016/2017 o Jana Sýkoru projevily zájem týmy AC Sparta Praha, SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Nakonec za zhruba 23 milionů korun v lednu 2017 přestoupil k sešívaným, s nimiž téhož roku získal titul mistra nejvyšší české soutěže.

S reprezentací Jan Sýkora začal již v rámci působení za mládež. V A-mužstvu České republiky debutoval v srpnu 2016.

Vzorem Jana Sýkory je Pavel Nedvěd, bývalý záložník, jeden z nejslavnějších českých fotbalistů.

O JANU SÝKOROVI ČTĚTE ZDE>>

Fotbalový záložník Jan Sýkora dva roky chodil s modelkou Lucií Duškovou. Rozešli se koncem roku 2016. Začátkem ledna 2018 se objevil s novou láskou, herečkou Sarou Sandeva, na premiéře pohádky Zdeňka Trošky Čertoviny. Jejich vztah neměl dlouhého trvání.

 

Články o celebritě

Jablonec zahájí přípravu téměř beze změn. O Sýkorovi bude jednat se Slavií Jablonec zahájí přípravu téměř beze změn. O Sýkorovi bude jednat se Slavií Fotbalisté Jablonce zahájí v úterý ráno zimní přípravu prakticky se stejným kádrem, s nímž zakončili... číst článek
TOP posila Kalvach. Do Plzně skvěle zapadl, čím je nejvíc prospěšný? TOP posila Kalvach. Do Plzně skvěle zapadl, čím je nejvíc prospěšný? Pod Pavlem Vrbou to má v Plzni těžké každý nováček. Nikoliv však Lukáš Kalvach. Ihned po příchodu z ... číst článek
Jablonec přišel o domácí šňůru. Slavia vládne lize, chválil trenér Rada Jablonec přišel o domácí šňůru. Slavia vládne lize, chválil trenér Rada Musel se obejít bez svých dvou nejproduktivnějších hráčů Jana Matouška (5 gólů) s Janem Sýkorou (4 g... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Alexander Ovečkin
Alexander Ovečkin
zobrazit profil Alex Čejka
Alex Čejka
zobrazit profil Karel Jarolím
Karel Jarolím
zobrazit profil Matěj Vydra
Matěj Vydra
zobrazit profil Pavel Nedvěd
Pavel Nedvěd
zobrazit profil Dominik Hrachovina
Dominik Hrachovina
zobrazit profil Marek Jankulovski
Marek Jankulovski
zobrazit profil Olga Šplíchalová
Olga Šplíchalová