Petr Koukal

Datum narození: 14. 12. 1985
Místo narození: Hořovice
Profese: badmintonista
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Biatlonista Petr Koukal, několikanásobný mistr České republiky, v roce 2010 porazil i největšího soupeře - rakovinu varlat.

Petr Koukal se stal jedním z největších průkopníků badmintonu v Česku. Už v juniorských kategoriích byl velmi úspěšný, od roku 2007 byl pak s jedinou výjimkou v roce 2012 každoročním mistrem České republiky.

SOUKALOVÁ A KOUKAL - NAHOTOU PROTI RAKOVINĚ

Nezastavila dokonce ani rakovina varlat, kterou mu lékaři zjistili v roce 2010. Petr Koukal přitom může hovořit o velkém štěstí. Na jednom večírku totiž potkal svoji kamarádku lékařku, která mu pohotově možná zachránila život.

I proto se Petr Koukal snaží na problém rakoviny varlat upozorňovat. Založil Nadační fond Petra Koukala, do kterého pravidelně přispívá mnoho známých osobností. Badmintonista se snaží pomáhat i netradičně - pro charitu se spolu s několika dalšími olympioniky dokonce svlékl.

Největší odměna pro Petra Koukala přišla v roce 2012, kdy byl vlajkonošem české olympijské výpravy v Londýně. Přítelkyní Petra Koukala byla bývalá moderátorka rádia Evropa 2 Lucie Šilhánová.

Pak se Petr Koukal dal dohromady s nejlepší českou biatlonistkou Gabrielou Soukalovou, kterou si v květnu 2016 vzal za manželku. V září 2020 sportovkyně médiím oznámila, že se jejich vztah před několika měsíci rozpadl.

 

 

Články o celebritě

Jágr o filmu o Soukalové: Jako z Hollywoodu! O něčem jsem nevěděl Jágr o filmu o Soukalové: Jako z Hollywoodu! O něčem jsem nevěděl Dokumentární film o životním příběhu Gabriely Soukalové ´Pravda se pořád vyplatí´ vstupuje ve čtvrte... číst článek
Gábina Soukalová 4 roky po rozvodu: Manžel jí musí vrátit 60 milionů! Odhalení po premiéře dokumentu… Gábina Soukalová 4 roky po rozvodu: Manžel jí musí vrátit 60 milionů! Odhalení po premiéře dokumentu… Velkolepou premiéru má za sebou filmový dokument Pravda se pořád vyplatí o Gabriele Soukalové (34). ... číst článek
Premiéra dokumentu o Soukalové: Jágra od rozvášněné Rajské odtrhávala Dominika! Premiéra dokumentu o Soukalové: Jágra od rozvášněné Rajské odtrhávala Dominika! Dlouho očekávaný dokument o životě kdysi úspěšné biatlonistky Gabriely Soukalové (34) měl v úterý 5.... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Patrik Schick
Patrik Schick
zobrazit profil Karel Brückner
Karel Brückner
zobrazit profil Eva Kaderková-Krpálková
Eva Kaderková-Krpálková
zobrazit profil Jan Vetešník
Jan Vetešník
zobrazit profil Libuše Jahodová
Libuše Jahodová
zobrazit profil Alexander Ovečkin
Alexander Ovečkin
zobrazit profil Veronika Vítková
Veronika Vítková