Lucie Šilhánová | Celebwiki.cz

Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová dlouhou dobu uváděla Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Poté moderovala Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde Lucie Šilhánová spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

Když se Leoš Mareš v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii Šilhánovou obhajoval a spolu s Patrikem Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávyTV Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala, a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky.

O LUCII ŠILHÁNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jednu dobu Lucie Šillhánová žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Po několikaletém vztahu s partnerem Jaroslavem Černým přivedla na svět dceru Johanu (narozena leden 2018).

 

Články o celebritě

Libor Bouček je potřetí v chomoutu: Vzal si  finalistku České Miss 2014 Libor Bouček je potřetí v chomoutu: Vzal si finalistku České Miss 2014 Populární moderátor Libor Bouček (38) potřetí vstoupil do svazku manželského. Oženil se s finalistkou… číst článek
Budoucí nevěsta Lucie Šilhánová ukázala dům, který nedávno dostavěli! Budoucí nevěsta Lucie Šilhánová ukázala dům, který nedávno dostavěli! Moderátorka Lucie Šilhánová už zanedlouho řekne ANO svému příteli a otci dcery Johanky Jardovi. Blesk.cz… číst článek
Budoucí nevěsta Lucie Šilhánová: Dům už mám, teď svatbu! Budoucí nevěsta Lucie Šilhánová: Dům už mám, teď svatbu! Bývalá moderátorka televize Prima a rádiové stanice Evropa 2 Lucie Šilhánová (37) si s přítelem Jaroslavem… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný