Lucie Šilhánová | Celebwiki.cz

Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová dlouhou dobu uváděla Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Poté moderovala Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde Lucie Šilhánová spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

Když se Leoš Mareš v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii Šilhánovou obhajoval a spolu s Patrikem Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávyTV Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala, a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky.

O LUCII ŠILHÁNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jednu dobu Lucie Šillhánová žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Po několikaletém vztahu s partnerem Jaroslavem Černým přivedla na svět dceru Johanu (narozena leden 2018).

 

Články o celebritě

Lucie Šilhánová se vdala! Překvapivá slova o svatební noci Lucie Šilhánová se vdala! Překvapivá slova o svatební noci Bývalá moderátorka televize Prima a rádiové stanice Evropa 2 Lucie Šilhánová (38) si s přítelem Jaroslavem… číst článek
Bydlení Lucie Šilhánové: Dětský pokoj pro princeznu! Bydlení Lucie Šilhánové: Dětský pokoj pro princeznu! Parťačka Leoše Mareše a Patrika Hezuckého Lucie Šilhánová dlouhou dobu s partnerem makala na rodinném… číst článek
Libor Bouček se potřetí oženil! Dorazila i Bohdalová Libor Bouček se potřetí oženil! Dorazila i Bohdalová Moderátor Libor Bouček (38) oslavil tento víkend již třetí svatbu v životě. Nejprve se oddal na Okoři… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová