Lucie Šilhánová | Celebwiki.cz

Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová dlouhou dobu uváděla Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Poté moderovala Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde Lucie Šilhánová spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

Když se Leoš Mareš v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii Šilhánovou obhajoval a spolu s Patrikem Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávyTV Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala, a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky.

O LUCII ŠILHÁNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jednu dobu Lucie Šillhánová žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Po několikaletém vztahu s partnerem Jaroslavem Černým přivedla na svět dceru Johanu (narozena leden 2018).

 

Články o celebritě

Unavená máma Šilhánová na pokraji sil: Proč jí dcerka nedá spát? Unavená máma Šilhánová na pokraji sil: Proč jí dcerka nedá spát? Moderátorka Lucie Šilhánová (37) je teď asi ráda, že nemoderuje v televizi, ale jen v rádiu! Pod… číst článek
Strach moderátorky Šilhánové: Dcera (10 měsíců) skončila v nemocnici Strach moderátorky Šilhánové: Dcera (10 měsíců) skončila v nemocnici Začalo to neutišitelným pláčem, nakonec ale moderátorka Evropy 2 Lucie Šilhánová (37) musela svou… číst článek
Miss z děcáku Kašáková se zasnoubila: Pochlubila se krásným prstenem Miss z děcáku Kašáková se zasnoubila: Pochlubila se krásným prstenem Z nešťastné holčičky z dětského domova se Veronika Kašáková (28) vyšvihla v úspěšnou modelku a finalistku… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero