Lucie Šilhánová | Celebwiki.cz

Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová dlouhou dobu uváděla Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Poté moderovala Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde Lucie Šilhánová spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

Když se Leoš Mareš v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii Šilhánovou obhajoval a spolu s Patrikem Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávyTV Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala, a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky.

O LUCII ŠILHÁNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jednu dobu Lucie Šillhánová žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Po několikaletém vztahu s partnerem Jaroslavem Černým přivedla na svět dceru Johanu (narozena leden 2018).

 

Články o celebritě

Muzikálový fešák už není k mání! Svatbou zaskočil i kolegy Muzikálový fešák už není k mání! Svatbou zaskočil i kolegy Dámy, máte smůlu... Fešák Tomáš Löbl (34), který je známý především z muzikálů, se oženil! Sám se… číst článek
Lucie Šilhánová čtvrt roku od svatby bez manžela: „Vůbec to není špatný!“ Lucie Šilhánová čtvrt roku od svatby bez manžela: „Vůbec to není špatný!“ Moderátorka Lucie Černá (38), kterou si většina lidí spíše vybaví pod jejím dívčím jménem Šilhánová,… číst článek
Lucie Šilhánová se vdala! Překvapivá slova o svatební noci Lucie Šilhánová se vdala! Překvapivá slova o svatební noci Bývalá moderátorka televize Prima a rádiové stanice Evropa 2 Lucie Šilhánová (38) si s přítelem Jaroslavem… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný