Barbora Poláková | Celebwiki.cz

Barbora Poláková

Datum narození: 3. 10. 1983
Místo narození: Kolín
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a herečka Bára Poláková se proslavila jako Blonďatá bestie - ztělesnila političku Kristýnu Kočí známou z odposlechových afér Věcí veřejných.

Barbora Poláková byla od dětství pohybově nadaná, věnovala se třeba krasobruslení nebo gymnastice. Krom toho se také učila hrát na klavír a v deseti letech začal s divadlem. Není divu, že si jako svoji profesní dráhu vybrala herectví. Nicméně také zpívá.

BÁRA POLÁKOVÁ V REFLEXU.CZ

Po gymnáziu začala Bára Poláková studovat DAMU a pak se stala členkou Divadla na Vinohradech. Proslavilo ji nicméně účinkování ve studiu Rubín, kde ztělesnila poslankyni Kristýnu Kočí v sarkastické hře Blonďatá bestie, kterou inspirovaly odposlechové aféry politické strany Věci veřejné v letech 2010 a 2011.

Následoval kabaret Blonďatá bestie vrací úder, který si vzal na paškál pro změnu politické korupční kauzy. S hudebníkem Davidem Kollerem k němu vytvořila hudbení doprovod - protestsong „Sami (jsme v prdeli)“. Natočila rovněž několik videoklipů (známá je sklaba Kráva) a hraje i v muzikálech. Barbora Poláková se také v roce 2012 zúčastnila taneční televizní soutěže StarDance ...když hvězdy tančí.

Barbora Poláková se objevuje i před kamerou, třeba ve filmech František je děvkař, Kráska v nesnázích či v oblíbeném seriálu Okresní přebor. Výraznou roli prostoduché blondýny a milenky Jiřího Langmajera si střihla v seriálu Neviditelní.

Výrazné úspěchy Bára Poláková slaví jako zpěvačka. Po Cenách Anděl 2018 se stala držitelkou již pěti sošek.

O BARBOŘE POLÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2007 Barbora Poláková chodila s hercem Tomášem Měcháčkem, s nímž se ale po několika letech rozešla

V roce 2014 začala být vídána po boku herce Pavla Lišky. Po roce randění se jim narodila dcera Ronja. V říjnu 2016 Bára Poláková na sociálních sítích prozradila, že s Pavlem Liškou čekají další dítě. Proto si na rok 2017 naplánovala jen deset koncertů. Páru se 21. března 2017 narodila druhá dcera.

 

Články o celebritě

„Nafrněná" Poláková vyměnila Lišku za sexy doprovod! A prý je to spolu moc baví „Nafrněná" Poláková vyměnila Lišku za sexy doprovod! A prý je to spolu moc baví Všechno nasvědčuje tomu, že Bára Poláková (36) a Pavel Liška (48) už netvoří pár. Na premiéru filmu ... číst článek
Rozchod s expřítelem Čaputové! Nvotová prozradila, zda v tom byl někdo třetí Rozchod s expřítelem Čaputové! Nvotová prozradila, zda v tom byl někdo třetí Slovenská zpěvačka Dorota Nvotová (37) a bývalý přítel slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (47) Pe... číst článek
Modelka Gigi Hadidová porodila: Jméno novorozené dcerky úzkostlivě tají! Modelka Gigi Hadidová porodila: Jméno novorozené dcerky úzkostlivě tají! Slavné modelce Gigi Hadidové (25) a jejímu partnerovi, zpěvákovi rozpadlé skupiny One Direction Zayn... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová
zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková
zobrazit profil Petra Tenorová
Petra Tenorová
zobrazit profil Tomáš Holý
Tomáš Holý
zobrazit profil Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír
zobrazit profil Juraj Ďurdiak
Juraj Ďurdiak
zobrazit profil Pavel Neškudla
Pavel Neškudla
zobrazit profil Marilyn  Monroe
Marilyn Monroe