Pavel Liška | Celebwiki.cz

Pavel Liška

Datum narození: 29.1.1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

Po natáčení hned „postřižiny“? Dvě hvězdy filmu Bourák spěchaly za změnou! Po natáčení hned „postřižiny“? Dvě hvězdy filmu Bourák spěchaly za změnou! Konec natáčení, čas na novou vizáž! Anebo důvod zbavit se „poklice“? Tak pojali poslední klapku právě… číst článek
Kuriózní natáčení pohádky Tři bratři: Paroží mezi nohama i princezna na záchodě! Kuriózní natáčení pohádky Tři bratři: Paroží mezi nohama i princezna na záchodě! Pohádka Tři bratři, která potěší televizní diváky na Štědrý den, je bezesporu filmem velice povedeným… číst článek
Langmajer měl v hledišti vzácné fanynky! Gondíková s dcerou Nelou jako sestry Langmajer měl v hledišti vzácné fanynky! Gondíková s dcerou Nelou jako sestry Ta ale vyrostla. Adéla Gondíková (46) vzala na premiéru svého manžela Jiřího Langmajera (53) dceru… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
zobrazit profil Dominika Býmová
Dominika Býmová
zobrazit profil Ondřej Sokol
Ondřej Sokol
zobrazit profil Martin Dejdar
Martin Dejdar
zobrazit profil Kateřina Winterová
Kateřina Winterová
zobrazit profil Kamila Magálová
Kamila Magálová
zobrazit profil Ondřej Havel
Ondřej Havel
zobrazit profil Daniela Bambasová
Daniela Bambasová