Pavel Liška

Datum narození: 29. 1. 1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička. Dali jí jméno Rika. O svém rozchodu veřejně informovali tři roky po něm, a to v srpnu 2021.

 

Články o celebritě

Překvapivé doprovody na Lvech: Brabec s Liškou vyvedli „drobotinu“. Komu dělala garde tajemná černoška? Překvapivé doprovody na Lvech: Brabec s Liškou vyvedli „drobotinu“. Komu dělala garde tajemná černoška? Nezvyklé doprovody zvolili někteří z hostů na slavnostní večer předávání filmových cen Český lev. Mo... číst článek
Herec Karel Dobrý: Marný boj s alkoholem Herec Karel Dobrý: Marný boj s alkoholem O své závislosti na alkoholu mluví Karel Dobrý (52) zcela upřímně a otevřeně. Strážmistr Vlach ze se... číst článek
Bára Poláková zveřejnila děsivý snímek: Zranění jí otevřelo nový rozměr! Havlová souhlasí Bára Poláková zveřejnila děsivý snímek: Zranění jí otevřelo nový rozměr! Havlová souhlasí Herečka a zpěvačka Barbora Poláková (38) zveřejnila na sociální síti děsivý snímek sebe samé. Na fot... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Markéta Martiníková
Markéta Martiníková
zobrazit profil Anna Schmidtmajerová
Anna Schmidtmajerová
zobrazit profil Deana Horváthová Jakubisková
Deana Horváthová Jakubisková
zobrazit profil Igor Chmela
Igor Chmela
zobrazit profil Čestmír Řanda st.
Čestmír Řanda st.
zobrazit profil Andrea Daňková
Andrea Daňková
zobrazit profil Hana Brejchová
Hana Brejchová