Pavel Liška | Celebwiki.cz

Pavel Liška

Datum narození: 29. 1. 1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

Hazardérka Bára Poláková navzdory krizi začíná podnikat: Zbláznila jsem se! Hazardérka Bára Poláková navzdory krizi začíná podnikat: Zbláznila jsem se! Zatímco někteří podnikatelé u nás zavírají kvůli koronaviru své krámy, Barbora Poláková (36) jde opa... číst článek
Odhalení po divoké premiéře Bouráka: Exmanželka Lišky Boková je opět těhotná! Odhalení po divoké premiéře Bouráka: Exmanželka Lišky Boková je opět těhotná! Ve filmu Bourák si zahrála manželku Ivana Trojana (55) a matku skoro dospělé dcery, ale ve skutečnos... číst článek
Mrazivý zážitek Pavla Lišky: Hnali se na něj divočáci! Nebo to bylo jinak? Mrazivý zážitek Pavla Lišky: Hnali se na něj divočáci! Nebo to bylo jinak? Herec Pavel Liška (48) má podle všeho smůlu na divoká zvířata. Že by za to mohlo jeho příjmení? Témě... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Václav Vydra
Václav Vydra
zobrazit profil Zdeněk Godla
Zdeněk Godla
zobrazit profil Anna Polívková
Anna Polívková
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Sophie Turner
Sophie Turner
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Daisy Ridley
Daisy Ridley