Marek Taclík | Celebwiki.cz

Marek Taclík

Datum narození: 9.5.1973
Přezdívka: Tácek
Místo narození: Ústí nad Labem
Profese: Herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herec Marek Taclík přezdívaný "Tácek" má za sebou bohatou divadelní, filmovou a seriálovou kariéru. Ať už je to komedie Jedna ruka netleská či krimiseriál Kriminálka Anděl.

Marek Taclík vystudoval gymnázium v Duchcově, odkud následně pokračoval na pražskou DAMU. Nejprve působil jako kulisák ve studiu v Ústí nad Labem. Po dokončení studií v Praze mu bylo nabídnuto angažmá v divadelním souboru CD94. Kvůli změnám ve vedení ale odešel a začal působit v pražském Činoherním klubu a objevoval se i na prknech Dejvického divadla.

První příležitost u filmu dostal v komedii Jedna ruka netleská. Nabídky na další role na sebe nenechaly dlouho čekat. Marek Taclík se objevil v jedné z rolí ve filmu Milenci a vrazi a při castingu na film Grandhotel byl okamžitě vybrán do hlavní role podivína, snílka a údržbáře Fleischmana. Jak sám říká, rád ztvárňuje komplikované postavy s negativními vlastnostmi nebo „hraje debily“.

Na televizních obrazovkách se Marek Taclík objevuje v nováckém nekonečném seriálu Ulice či v seriálu Kriminálka Anděl, kde hraje jednoho z vyšetřovatelů po boku Martina Stropnického.

Herec se opakovaně nechal slyšet, že by rád založil rodinu. Po jeho boku se dlouho žádná žena neobjevovala. Kvůli roli ve filmu Martin a Venuše začal Marek Taclík hubnout. Po skončení natáčení ale nepřestal a zhubl 15 kilo, což na něm bylo opravdu vidět. Jeho tajný recept? Nežrat.

Ve svých 40 letech se Marek Taclík nějaký čas objevoval na veřejnosti v doprovodu modelky Kateřiny Krňanské.

 

Články o celebritě

Marek Taclík omládl a... Přiznal to, co chlapi většinou zatloukají! Marek Taclík omládl a... Přiznal to, co chlapi většinou zatloukají! Hvězda Strážmistra Topinky, herec Marek Taclík, nedávno oslavil šestačtyřicáté narozeniny. Během… číst článek
Expartnerka Taclíka se toho nebojí: Fanoušky dráždí nahotou! Expartnerka Taclíka se toho nebojí: Fanoušky dráždí nahotou! Ačkoliv mnoho lidí označuje Veroniku Lálovou (24) za nejvíc sexy tanečnici StarDance, pravda bude… číst článek
Pořádně žhavé tělíčko! Taclíkova tanečnice se předvedla úplně nahá na pláži Pořádně žhavé tělíčko! Taclíkova tanečnice se předvedla úplně nahá na pláži V populární taneční soutěži StarDance tančila po boku Marka Taclíka (46), ovšem pak se po ní zdánlivě… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alena Karešová
Alena Karešová
zobrazit profil Františka Stropnická
Františka Stropnická
zobrazit profil Zuzana Čapková
Zuzana Čapková
zobrazit profil Patrik Holubář
Patrik Holubář
zobrazit profil Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
zobrazit profil Jana Janěková
Jana Janěková
zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová
zobrazit profil Alan Rickman
Alan Rickman