Marek Taclík | Celebwiki.cz

Marek Taclík

Datum narození: 9.5.1973
Přezdívka: Tácek
Místo narození: Ústí nad Labem
Profese: Herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herec Marek Taclík přezdívaný "Tácek" má za sebou bohatou divadelní, filmovou a seriálovou kariéru. Ať už je to komedie Jedna ruka netleská či krimiseriál Kriminálka Anděl.

Marek Taclík vystudoval gymnázium v Duchcově, odkud následně pokračoval na pražskou DAMU. Nejprve působil jako kulisák ve studiu v Ústí nad Labem. Po dokončení studií v Praze mu bylo nabídnuto angažmá v divadelním souboru CD94. Kvůli změnám ve vedení ale odešel a začal působit v pražském Činoherním klubu a objevoval se i na prknech Dejvického divadla.

První příležitost u filmu dostal v komedii Jedna ruka netleská. Nabídky na další role na sebe nenechaly dlouho čekat. Marek Taclík se objevil v jedné z rolí ve filmu Milenci a vrazi a při castingu na film Grandhotel byl okamžitě vybrán do hlavní role podivína, snílka a údržbáře Fleischmana. Jak sám říká, rád ztvárňuje komplikované postavy s negativními vlastnostmi nebo „hraje debily“.

Na televizních obrazovkách se Marek Taclík objevuje v nováckém nekonečném seriálu Ulice či v seriálu Kriminálka Anděl, kde hraje jednoho z vyšetřovatelů po boku Martina Stropnického.

Herec se opakovaně nechal slyšet, že by rád založil rodinu. Po jeho boku se dlouho žádná žena neobjevovala. Kvůli roli ve filmu Martin a Venuše začal Marek Taclík hubnout. Po skončení natáčení ale nepřestal a zhubl 15 kilo, což na něm bylo opravdu vidět. Jeho tajný recept? Nežrat.

Ve svých 40 letech se Marek Taclík nějaký čas objevoval na veřejnosti v doprovodu modelky Kateřiny Krňanské.

 

Články o celebritě

Expartnerka Taclíka se toho nebojí: Fanoušky dráždí nahotou! Expartnerka Taclíka se toho nebojí: Fanoušky dráždí nahotou! Ačkoliv mnoho lidí označuje Veroniku Lálovou (24) za nejvíc sexy tanečnici StarDance, pravda bude… číst článek
Pořádně žhavé tělíčko! Taclíkova tanečnice se předvedla úplně nahá na pláži Pořádně žhavé tělíčko! Taclíkova tanečnice se předvedla úplně nahá na pláži V populární taneční soutěži StarDance tančila po boku Marka Taclíka (46), ovšem pak se po ní zdánlivě… číst článek
Tak to už je pořádné bříško! Tereza Voříšková den po oznámení těhotenství poprvé na veřejnosti Tak to už je pořádné bříško! Tereza Voříšková den po oznámení těhotenství poprvé na veřejnosti Tak to je fofr! V pátek na svém profilu na sociální síti ozmánila Tereza Voříšková (29) poněkud zašifrovaným,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiřina Krejčíková
Jiřina Krejčíková
zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Jiří Pomeje
Jiří Pomeje
zobrazit profil Jana Stryková
Jana Stryková
zobrazit profil Magdaléna Borová
Magdaléna Borová
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil Jan Čenský
Jan Čenský
zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner