Natália Germáni

Natália Germáni

Datum narození: 27. 1. 1993
Místo narození: Nitra, Slovensko
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Natália Germáni, známá třeba z komediální série Single Man, byla na svého prvního Českého lva nominována v roce 2022 za hlavní roli v hororu Světlonoc.

Po střední škole byla Natália Germáni přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Milovníci prken, která znamenají svět, ji mohli vidět v divadle GUnaGU nebo ve Slovenském národním divadle.

O NATÁLII GERMÁNI ČTĚTE ZDE>>

Natália Germáni se při studiu věnovala modelingu. Dělala kampaně na spodní prádlo a oblečení. Předváděla v Turecku, Thajsku nebo ve Spojených státech.

Germáni se předvedla v seriálu Vlci

Po studentských krátkometrážních filmech se před kamerou objevila v seriálu Deň a noc, poté coby dcera Soni Norisové v sérii Dr. Ema. Právničku Alici, jednu z klíčových postav, Natália Germáni ztvárnila v dramatickém slovenském seriálu Vlci.

V Česku na sebe Natália Germáni upoutala pozornost v krátkometrážní sérii režiséra Víta Karase Single Man, jehož si střihl Marek Taclík, a v komedii Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná (2018), kde si zahrála sekretářku a milenku hlavního hrdiny Josefa v podání Saši Rašilova.

Natália Germáni si zahrála princeznu

Svou první hlavní roli Natália Germáni dostala ve fantasy pohádce Princezna zakletá v čase. Do role do ní zamilovaného prince, tedy coby princezny Elleny, režisér Petr Kubík obsadil Marka Lamboru.

V roce 2022 byla Natália Germáni nominována na Českého lva za ztvárnění hlavní role v hororu Terezy Nvotové Světlonoc.

 

 

 

Další Herci

zobrazit profil Filip Kaňkovský
Filip Kaňkovský
zobrazit profil Olga Scheinpflugová
Olga Scheinpflugová
zobrazit profil Jeremy Renner
Jeremy Renner
zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová
zobrazit profil Andrej Hryc
Andrej Hryc
zobrazit profil Kamil Halbich
Kamil Halbich
zobrazit profil Jean-Paul Belmondo
Jean-Paul Belmondo
zobrazit profil Genadij Rumlena
Genadij Rumlena