Kryštof Zapletal | Celebwiki.cz
Kryštof Zapletal

Kryštof Zapletal

Profese: herec, občanský aktivista

Životopis

Aktivista Kryštof Zapletal se coby šestnáctiletý student gymnázia zařadil do nejužšího okruhu organizátorů kampaně Milion chvilek pro demokracii spolku Milion chvilek.

Kromě studia se Kryštof Zapletal věnuje herectví. Televizní diváci jej mohli vidět mj. v seriálech Svatby v Benátkách nebo Krejzovi.

KRYŠTOF ZAPLETAL NA REFLEX.CZ

Aktivity Milionu chvilek Kryštof Zapletal začal sledovat již v době, kdy měly název Chvilka pro Andreje. Tuto studentskou výzvu podepsal. Když v lednu 2018 vznikl spolek Milion, přišel mu jako signatáři e-mail.

"Napsal jsem jim, čím bych sám mohl přispět. Kontaktoval mě Mikuláš Minář, sešli jsme se spolu v bistru na filozofické fakultě a od té doby v tom jedu,“ řekl Kryštof Zapletal serveru Reflex.cz.

Jednou z prvních povinností Kryštofa Zapletal bylo zajišťování výroby placek nebo odpovídání na e-maily. Dále do jeho portfolia spadá technická podpora nebo prezentace spolku navenek.

Během demonstrací se Kryštof Zapletal stará zejména o hosty, jimž zajišťuje komfort, a o celkovou logistiku. Zaměřuje se na divadla - úspěšně získal např. podporu herců z Národního nebo divadla Járy Cimrmana.

 

Další Herci

zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk
zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Marek Šimon
Marek Šimon
zobrazit profil Jana Kopecká
Jana Kopecká
zobrazit profil Eva Elsnerová
Eva Elsnerová
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová