Kryštof Zapletal

Kryštof Zapletal

Profese: herec, občanský aktivista

Životopis

Aktivista Kryštof Zapletal se coby šestnáctiletý student gymnázia zařadil do nejužšího okruhu organizátorů kampaně Milion chvilek pro demokracii spolku Milion chvilek.

Kromě studia se Kryštof Zapletal věnuje herectví. Televizní diváci jej mohli vidět mj. v seriálech Svatby v Benátkách nebo Krejzovi.

KRYŠTOF ZAPLETAL NA REFLEX.CZ

Aktivity Milionu chvilek Kryštof Zapletal začal sledovat již v době, kdy měly název Chvilka pro Andreje. Tuto studentskou výzvu podepsal. Když v lednu 2018 vznikl spolek Milion, přišel mu jako signatáři e-mail.

"Napsal jsem jim, čím bych sám mohl přispět. Kontaktoval mě Mikuláš Minář, sešli jsme se spolu v bistru na filozofické fakultě a od té doby v tom jedu,“ řekl Kryštof Zapletal serveru Reflex.cz.

Jednou z prvních povinností Kryštofa Zapletal bylo zajišťování výroby placek nebo odpovídání na e-maily. Dále do jeho portfolia spadá technická podpora nebo prezentace spolku navenek.

Během demonstrací se Kryštof Zapletal stará zejména o hosty, jimž zajišťuje komfort, a o celkovou logistiku. Zaměřuje se na divadla - úspěšně získal např. podporu herců z Národního nebo divadla Járy Cimrmana.

 

Další Herci

zobrazit profil Jenovéfa Boková
Jenovéfa Boková
zobrazit profil Nikol Leitgeb Štíbrová
Nikol Leitgeb Štíbrová
zobrazit profil Michael Sheen
Michael Sheen
zobrazit profil James McAvoy
James McAvoy
zobrazit profil Clint Eastwood
Clint Eastwood
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák
zobrazit profil Marika Procházková
Marika Procházková
zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva