Soňa Norisová | Celebwiki.cz

Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Václav Postránecký o největším přání: Kéž by se nemocní uzdravili Václav Postránecký o největším přání: Kéž by se nemocní uzdravili Diváci ho co nevidět uvidí na filmovém plátně! I když nyní statečně bojuje se zákeřnou nemocí, tak… číst článek
Policie Modrava chystá třetí řadu! Režisér po Norisové obsadil další Slovenku Policie Modrava chystá třetí řadu! Režisér po Norisové obsadil další Slovenku Chystají se nové díly seriálového trháku Policie Modrava. Ovšem režisér a scenárista Jaroslav Soukup… číst článek
V.I.P. vraždy! Co jste v TV neviděli: Když mrtvola kouří… V.I.P. vraždy! Co jste v TV neviděli: Když mrtvola kouří… Zážitek, na který se nezapomíná, má za sebou Jana Synková (74). Když promovanou psycholožku Kudlákovou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Trine Dyrholm
Trine Dyrholm
zobrazit profil Regina Řandová
Regina Řandová
zobrazit profil Kristýna Leichtová
Kristýna Leichtová
zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Pavla Drtinová
Pavla Drtinová
zobrazit profil Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
zobrazit profil Ladislav Ondřej
Ladislav Ondřej
zobrazit profil Pavel Neškudla
Pavel Neškudla