Soňa Norisová

Datum narození: 27. 8. 1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Oslavenkyně Zuzana Norisová (42): Druhé těhotenství propálil režisér Rebelů! Oslavenkyně Zuzana Norisová (42): Druhé těhotenství propálil režisér Rebelů! 24. ledna 2021 oslaví slovenská herečka Zuzana Norisová své 42. narozeniny. Od natáčení retro muziká... číst článek
Hlava medúzy s detektivkou Čvančarovou sklízí kritiku! Které herečky potkalo to samé? Hlava medúzy s detektivkou Čvančarovou sklízí kritiku! Které herečky potkalo to samé? V nové kriminálce Hlava medúzy se představila šéfka detektivního týmu Karin v podání Jitky Čvančarov... číst článek
Čvančarovou zdrbli, jenže kriminalistky potřebují čas Čvančarovou zdrbli, jenže kriminalistky potřebují čas V nové kriminálce Hlava medúzy se představila šéfka detektivního týmu Karin v podání Jitky Čvančarov... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Ľubica Blaškovičová
Ľubica Blaškovičová
zobrazit profil Norbert Lichý
Norbert Lichý
zobrazit profil Jeanette Rosenbergová
Jeanette Rosenbergová
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina
zobrazit profil Miroslav Šimůnek
Miroslav Šimůnek
zobrazit profil Helena Dytrtová
Helena Dytrtová