Soňa Norisová | Celebwiki.cz

Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Na co koukají Češi? Tvář opět ztrácela, Policie Modrava dominuje! Na co koukají Češi? Tvář opět ztrácela, Policie Modrava dominuje! Jak se zdá, dramaturgové TV Nova si mohou mnout ruce radostí. Přestože v sobotu byl sledovanější… číst článek
Nejdřív prohra, pak triumf! Nova díky Modravě pokořila novinku i Troškovu pohádku Nejdřív prohra, pak triumf! Nova díky Modravě pokořila novinku i Troškovu pohádku Zatímco sobotní večer ovládl napínavý Temný kraj na Primě, který za sebou v těsném závěsu nechal… číst článek
Policie Modrava - Komplikace během natáčení: OPERACE! Policie Modrava - Komplikace během natáčení: OPERACE! Týdny vykopaný hrob. Tak vypadal kvůli natáčení seriálu Policie Modrava hřbitov v Hartmanicích na… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Karel Heřmánek ml.
Karel Heřmánek ml.
zobrazit profil Teresa May
Teresa May
zobrazit profil Jakub Štáfek
Jakub Štáfek
zobrazit profil Libuše Šafránková
Libuše Šafránková
zobrazit profil Kamila Janovičová
Kamila Janovičová
zobrazit profil Roger Moore
Roger Moore
zobrazit profil Jakub Žáček
Jakub Žáček
zobrazit profil Pierre Richard
Pierre Richard