Soňa Norisová | Celebwiki.cz

Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Norisovky na jednom pódiu: Já na ségru, ségra na mě! Norisovky na jednom pódiu: Já na ségru, ségra na mě! Někteří sourozenci se nemohou ani vystát, u sester Norisových to ale neplatí ani náhodou! Když se… číst článek
Poslední díl Policie Modravy uchvátil diváky! Hranice 2 milionů pokořena Poslední díl Policie Modravy uchvátil diváky! Hranice 2 milionů pokořena Dalo se to očekávat! Vzhledem ke sledovanosti krimiseriálu Policie Modrava na Nově bylo jasné, že… číst článek
Norisová z Modravy: Sbalila německého fešáka! Norisová z Modravy: Sbalila německého fešáka! Německý playboy Florian Stadler (46) v seriálu Policie Modrava pěkně zamotal hlavu slovenské krásce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marika Procházková
Marika Procházková
zobrazit profil Cameron Boyce
Cameron Boyce
zobrazit profil Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
zobrazit profil Vladislav  Müller
Vladislav Müller
zobrazit profil Vendulka Křížová
Vendulka Křížová
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Bruna Marquezine
Bruna Marquezine
zobrazit profil Gary Oldman
Gary Oldman