Soňa Norisová

Datum narození: 27. 8. 1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Norisová (42) porodila! Princeznička jménem Liliana Kovalka Norisová (42) porodila! Princeznička jménem Liliana Kovalka Ač Zuzana Norisová (42) druhé těhotenství tajila až do osmého měsíce, s porodem miminka se herečka r... číst článek
Hvězda Rebelů a Tváře Norisová (42) porodila! Po 11 dnech přenášení má druhou dceru Hvězda Rebelů a Tváře Norisová (42) porodila! Po 11 dnech přenášení má druhou dceru Slovenská herečka Zuzana Norisová (42) se do povědomí českých diváků zapsala rolí něžné maturantky T... číst článek
Oslavenkyně Zuzana Norisová (42): Druhé těhotenství propálil režisér Rebelů! Oslavenkyně Zuzana Norisová (42): Druhé těhotenství propálil režisér Rebelů! 24. ledna 2021 oslaví slovenská herečka Zuzana Norisová své 42. narozeniny. Od natáčení retro muziká... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kimberly Scott
Kimberly Scott
zobrazit profil Otakar Brousek mladší
Otakar Brousek mladší
zobrazit profil Dušan Sitek
Dušan Sitek
zobrazit profil Soňa Norisová
Soňa Norisová
zobrazit profil Pavel Kříž
Pavel Kříž
zobrazit profil Jana Holcová
Jana Holcová
zobrazit profil Richard Gere
Richard Gere
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská