Soňa Norisová | Celebwiki.cz

Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Soňa Norisová o nenávisti českých hereček: Prozradila, proč režiséři preferují Slovenky! Soňa Norisová o nenávisti českých hereček: Prozradila, proč režiséři preferují Slovenky! Hvězda seriálů Policie Modrava a V.I.P vraždy Soňa Norisová (45) otevřeně promluvila o nenávisti… číst článek
Lukáš Vaculík v novém filmu Ten, kdo tě miloval: Na stará kolena vzplál! Nejen láskou Lukáš Vaculík v novém filmu Ten, kdo tě miloval: Na stará kolena vzplál! Nejen láskou Má další zářez na pažbě. Lukáš Vaculík (56) kvůli nové roli ve snímku Ten, kdo tě miloval zariskoval.… číst článek
Václav Postránecký o největším přání: Kéž by se nemocní uzdravili Václav Postránecký o největším přání: Kéž by se nemocní uzdravili Diváci ho co nevidět uvidí na filmovém plátně! I když nyní statečně bojuje se zákeřnou nemocí, tak… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kamil Halbich
Kamil Halbich
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Matyáš  Valenta
Matyáš Valenta
zobrazit profil Karel Dobrý
Karel Dobrý
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Penélope Cruz
Penélope Cruz
zobrazit profil Michele  Mercier
Michele Mercier
zobrazit profil Leighton Meester
Leighton Meester