Julia Roberts | Celebwiki.cz

Julia Roberts

Datum narození: 28. 10. 1967
Místo narození: Atlanta, USA
Výška: 175 cm
Profese: herečka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Pretty Woman Julia Roberts je nejen krásná, ale také úspěšná herečka. Ba jedna z nejúspěšnějších a také nejlépe placených.

Bývalá modelka Julia Fiona Roberts se nesmazatelně zapsala do dějin (nejen) amerického filmu - je držitelkou tří Zlatých glóbů (filmy Erin Brockovich, Pretty Woman a Ocelové magnólie) a jednoho Oskara (Erin Brockovich). Patří mezi nejlépe placené filmové herečky všech dob (stala první herečkou, která se dostala nad dvacetimilionovou hranici za film, samozřejmě v dolarech).

Julia Roberts chtěla být herečkou odmala, navštěvovala soukromé herecké kurzy, ale nemohla se chytit. Upsala se tedy modelingové agentuře, nicméně nakonec se jí její sen splnil. První - byť jen drobnou - roli dostala v eroticky laděném snímku Firehouse. Pak už ale následovaly (kromě zmíněných, oceněných snímků) trháky jako Noci s nepřítelem, Nevěsta na útěku, Dannyho parťáci, Úsměv Mony Lisy, Na sv. Valentýna, Moje krásná učitelka nebo Sněhurka, kde si Julia Roberts zahrála zlou královnu.

Julia Roberts je vdaná a má tři děti. V životě měla několik partnerů, patří mezi ně třeba herci Liam Neeson, Kiefer Sutherland (s ním dokonce plánovala svatbu), Jason Patric, Matthew Perry, Benjamin Bratt nebo zpěvák Lyle Lovett (toho si dokonce v roce 1993 vzala, ale vydrželi spolu jen rok a půl).

V roce 2002 se Julia Roberts provdala znovu, jejím mužem se stal kameramana Daniel Moder. Mají spolu dvojčata Hazel Patricii a Finna Waltera (narozeni 2004) a Henryho Daniela (narozen 2007).

 

Články o celebritě

Sexuoložka zhodnotila »roušku« Boudové: Já ji chápu! Jenže je tu velké ALE... Sexuoložka zhodnotila »roušku« Boudové: Já ji chápu! Jenže je tu velké ALE... Snad žádnou ze svých rolí na sebe neupozornila tak moc jako jedinou fotkou umístěnou na sociální sít... číst článek
Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Nejdřív ušetřily za rtěnky, když si pod roušky nemalovaly rty. Teď mají nahý rovnou celý obličej! Če... číst článek
Nuda v karanténě? Julia Robertsová ukázala svou „nahou“ tvář! Nuda v karanténě? Julia Robertsová ukázala svou „nahou“ tvář! Nedobrovolnými hereckými „prázdninami“ netrpí kvůli koronaviru jenom naši umělci, ale i herci v zahr... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Barbora Černá
Barbora Černá
zobrazit profil Karina Rchichev
Karina Rchichev
zobrazit profil Cristiano Donati
Cristiano Donati
zobrazit profil Milan Šimáček
Milan Šimáček
zobrazit profil Uma Thurman
Uma Thurman
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska
zobrazit profil Ivo Niederle
Ivo Niederle