Antonie Talacková

Antonie Talacková

Datum narození: 27. 7. 1978
Místo narození: Praha
Profese: herečka, muzikálová zpěvačka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečku Antonii Talackovou diváci znají převážně z prken, která znamenají svět. Stala se manželkou herce Igora Bareše, jemuž porodila tři děti.

Jako mladá dívka chtěla být Antonie Talacková doktorkou. I proto se vydala cestou gymnázia, kde odmaturovala z biologie a chemie. Přesto se nakonec viděla spíše jako herečka, a tak nastoupila na JAMU.

ANTONIE TALACKOVÁ S CHORÝM MUŽEM NA DLAŽBĚ

Svůj herecký um Antonie Talacková dokázala prodat natolik, že již ve druhém ročníku školy dostala angažmá v Brně. Zde ztvárnila postavy v několika úspěšných inscenacích. Mezi nejznámější patří Sen noci Svatojánské nebo Kráska a zvíře. Tyto hry byly pro ni klíčové i z osobního hlediska. Hrála v nich s kolegou Igorem Barešem, kterého si v roce 2008 vzala za manžela a s nímž má tři děti.

Po úspěšných letech v Brně se Antonie Talacková přesunula do Prahy, kde v Národním divadle vystřihla mj. roli Beatrice Rasponi ve hře Sluha dvou pánů, v níž exceloval Miroslav Donutil.

Antonie Talacková do vínku dostal pěkný hlas, díky němuž získala roli v retro muzikálu Rebelové. Objevila se na televizní obrazovce, a to mj. v seriálech Vyprávěj, Pojišťovna štěstí nebo Kapitán Exner, a také na stříbrném plátně, např. v životopisném dramatu Filipa Renče Lída Baarová.

O ANTONII TALACKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Divoká premiéra Bastardů: Kajínek dorazil s bouchačkou! Divoká premiéra Bastardů: Kajínek dorazil s bouchačkou! Už dlouho se Jiří Krampol (84) zdržoval za zavřenými dveřmi, buď svého domu, nebo špitálu. Jak se al... číst článek
Zákulisí Hanzlíkova večírku na Malé Straně: S partnerkou do tramvaje Zákulisí Hanzlíkova večírku na Malé Straně: S partnerkou do tramvaje Narozeninový mejdan uspořádal Jaromír Hanzlík (75) v pražské Malostranské besedě. Kdo dorazil a jak ... číst článek
Tajná oslava 75. narozenin Jaromíra Hanzlíka: Mejdan s kovbojem! Tajná oslava 75. narozenin Jaromíra Hanzlíka: Mejdan s kovbojem! Herecký bard oslavil ve čtvrtek krásné 75. narozeniny. A o den později uspořádal v pražské Malostran... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sabina Remundová
Sabina Remundová
zobrazit profil Morfydd Clark
Morfydd Clark
zobrazit profil Charlie Reid
Charlie Reid
zobrazit profil Tereza Hofová
Tereza Hofová
zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Anna Vejvodová
Anna Vejvodová
zobrazit profil Lenka Janíková
Lenka Janíková