Antonie Talacková

Datum narození: 27.7.1978
Místo narození: Praha
Profese: herečka, muzikálová zpěvačka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečku Antonii Talackovou diváci znají převážně z prken, která znamenají svět. Stala se manželkou herce Igora Bareše, jemuž porodila tři děti.

Jako mladá dívka chtěla být Antonie Talacková doktorkou. I proto se vydala cestou gymnázia, kde odmaturovala z biologie a chemie. Přesto se nakonec viděla spíše jako herečka, a tak nastoupila na JAMU.

ANTONIE TALACKOVÁ S CHORÝM MUŽEM NA DLAŽBĚ

Svůj herecký um Antonie Talacková dokázala prodat natolik, že již ve druhém ročníku školy dostala angažmá v Brně. Zde ztvárnila postavy v několika úspěšných inscenacích. Mezi nejznámější patří Sen noci Svatojánské nebo Kráska a zvíře. Tyto hry byly pro ni klíčové i z osobního hlediska. Hrála v nich s kolegou Igorem Barešem, kterého si v roce 2008 vzala za manžela a s nímž má tři děti.

Po úspěšných letech v Brně se Antonie Talacková přesunula do Prahy, kde v Národním divadle vystřihla mj. roli Beatrice Rasponi ve hře Sluha dvou pánů, v níž exceloval Miroslav Donutil.

Antonie Talacková do vínku dostal pěkný hlas, díky němuž získala roli v retro muzikálu Rebelové. Objevila se na televizní obrazovce, a to mj. v seriálech Vyprávěj, Pojišťovna štěstí nebo Kapitán Exner, a také na stříbrném plátně, např. v životopisném dramatu Filipa Renče Lída Baarová.

O ANTONII TALACKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Herec Igor Bareš (51): Velké finanční trápení! Herec Igor Bareš (51): Velké finanční trápení! Snad největší popularitu si Igor Bareš (51) získal díky seriálům Pojišťovna štěstí a Horákovi. A… číst článek
Bareše drtí obří alimenty: Musí doplatit 100 tisíc! Na další děti mi peníze nezbývají Bareše drtí obří alimenty: Musí doplatit 100 tisíc! Na další děti mi peníze nezbývají Herec Igor Bareš (51), který kvůli alimentům ve výši 18 000 Kč na nemanželskou dceru Sonju (19) dokonce… číst článek
Bareš vyměnil právničku: Obří doplatek mu nedá spát! Bareš vyměnil právničku: Obří doplatek mu nedá spát! Připadá si jako v kleštích. Igor Bareš (51), který kvůli vysokým alimentům 18 000 Kč na nemanželskou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger
zobrazit profil Alena Antalová
Alena Antalová
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová
zobrazit profil Kim Cattrall
Kim Cattrall
zobrazit profil Miley Cyrus
Miley Cyrus
zobrazit profil Marie Tomášová
Marie Tomášová