Antonie Talacková

Antonie Talacková

Datum narození: 27. 7. 1978
Místo narození: Praha
Profese: herečka, muzikálová zpěvačka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečku Antonii Talackovou diváci znají převážně z prken, která znamenají svět. Stala se manželkou herce Igora Bareše, jemuž porodila tři děti.

Jako mladá dívka chtěla být Antonie Talacková doktorkou. I proto se vydala cestou gymnázia, kde odmaturovala z biologie a chemie. Přesto se nakonec viděla spíše jako herečka, a tak nastoupila na JAMU.

ANTONIE TALACKOVÁ S CHORÝM MUŽEM NA DLAŽBĚ

Svůj herecký um Antonie Talacková dokázala prodat natolik, že již ve druhém ročníku školy dostala angažmá v Brně. Zde ztvárnila postavy v několika úspěšných inscenacích. Mezi nejznámější patří Sen noci Svatojánské nebo Kráska a zvíře. Tyto hry byly pro ni klíčové i z osobního hlediska. Hrála v nich s kolegou Igorem Barešem, kterého si v roce 2008 vzala za manžela a s nímž má tři děti.

Po úspěšných letech v Brně se Antonie Talacková přesunula do Prahy, kde v Národním divadle vystřihla mj. roli Beatrice Rasponi ve hře Sluha dvou pánů, v níž exceloval Miroslav Donutil.

Antonie Talacková do vínku dostal pěkný hlas, díky němuž získala roli v retro muzikálu Rebelové. Objevila se na televizní obrazovce, a to mj. v seriálech Vyprávěj, Pojišťovna štěstí nebo Kapitán Exner, a také na stříbrném plátně, např. v životopisném dramatu Filipa Renče Lída Baarová.

O ANTONII TALACKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Dojemný pohřeb Libušky Šafránkové (†68): Přehlídka celebrit a smutný pohled na zdrcenou rodinu! Dojemný pohřeb Libušky Šafránkové (†68): Přehlídka celebrit a smutný pohled na zdrcenou rodinu! Poslední rozloučení s milovanou herečkou Libuší Šafránkovou (†68), oblíbenou filmovou Popelkou, se k... číst článek
Igor Bareš v Národním divadle? Vyrazili ho, ale hraje tam dál! Igor Bareš v Národním divadle? Vyrazili ho, ale hraje tam dál! Vyhodili ho dveřmi, vrátil se oknem! Igor Bareš (53) sice dostal v roce 2015 výpověď z Národního div... číst článek
Herec Aleš Háma: Mistr světa v houbaření! Herec Aleš Háma: Mistr světa v houbaření! Houbařská horečka postihla celou republiku. Lidé vyrážení do lesů s nůšemi a v pohodě je naplní. Pod... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Langmajer
Lukáš Langmajer
zobrazit profil Kelly Bishop
Kelly Bishop
zobrazit profil Vlastimil Bedrna
Vlastimil Bedrna
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Olga Schoberová
Olga Schoberová
zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes