Igor Bareš

Datum narození: 15. 4. 1966
Místo narození: Olomouc
Profese: herec, dabér
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herec Igor Bareš se televizním divákům vryl do paměti rolemi v seriálech. Na divadelních prknech to dotáhl k nominacím na Cenu Alfréda Radoka a Cenu Thálie.

Při studiu na brněnské JAMU Igor Bareš hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal herečku Antonii Talackovou, svou budoucí manželkou.

IGOR BAREŠ PROŠEL VÁLKOU O ALIMENTY

Milovníci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo z dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Cenu Thálie za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest. Hrál v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech.

Do povědomí širší veřejnosti se Igor Bareš dostal zejména díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky. Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí či jako otec početné rodiny Jan v Horákových.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. V seriálu Dallas do češtiny převedl postavu Raye Krebbse. Svůj hlas propůjčil mj. Kevinu Spaceymu.

O IGORU BAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Igor Bareš se s Antonií Talackovou oženil roku 2008. Má s ní tři děti.

 

Články o celebritě

Pavel Nový, turista z Osady: Problémy s mobilem Pavel Nový, turista z Osady: Problémy s mobilem V Záhoří se poprvé objevil zeťák Stýblových, zchudlý šlechtic v podání Jaromíra Dulavy (60). „Já mám... číst článek
Rodinné tajemství Igora Bareše (55): Náhradník za mrtvého bratra (†9)! Rodinné tajemství Igora Bareše (55): Náhradník za mrtvého bratra (†9)! Igor Bareš (55) právě zahájil svou sedmou sezonu v Divadle na Vinohradech. Předchozích jedenáct let ... číst článek
Arnošt Goldflam si napsal k narozeninám divadelní představení: Nezvěstný Uhlíř jako hra?! Arnošt Goldflam si napsal k narozeninám divadelní představení: Nezvěstný Uhlíř jako hra?! Před rokem po něm manželka vyhlásila pátrání a nyní byl mezi prvními gratulanty ve frontě na Arnošta... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Langmajer
Lukáš Langmajer
zobrazit profil Kelly Bishop
Kelly Bishop
zobrazit profil Vlastimil Bedrna
Vlastimil Bedrna
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Olga Schoberová
Olga Schoberová
zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Hynek Čermák
Hynek Čermák
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes