Igor Bareš

Datum narození: 15. 4. 1966
Místo narození: Olomouc
Profese: herec, dabér
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herec Igor Bareš se televizním divákům vryl do paměti rolemi v seriálech. Na divadelních prknech to dotáhl k nominacím na Cenu Alfréda Radoka a Cenu Thálie.

Při studiu na brněnské JAMU Igor Bareš hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal herečku Antonii Talackovou, svou budoucí manželkou.

IGOR BAREŠ PROŠEL VÁLKOU O ALIMENTY

Milovníci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo z dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Cenu Thálie za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest. Hrál v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech.

Do povědomí širší veřejnosti se Igor Bareš dostal zejména díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky. Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí či jako otec početné rodiny Jan v Horákových.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. V seriálu Dallas do češtiny převedl postavu Raye Krebbse. Svůj hlas propůjčil mj. Kevinu Spaceymu.

O IGORU BAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Igor Bareš se s Antonií Talackovou oženil roku 2008. Má s ní tři děti.

 

Články o celebritě

Nejsilnější momenty rozloučení se Simonou Postlerovou (†59): Dcera Jana promluvila nad rakví, zhroucený bratr a smutek exmilence Nejsilnější momenty rozloučení se Simonou Postlerovou (†59): Dcera Jana promluvila nad rakví, zhroucený bratr a smutek exmilence Rodina, kolegové, přátelé i veřejnost se rozloučila s předčasně zesnulou herečkou Simonou Postlerovo... číst článek
Pohřeb Simony Postlerové (†59) ve velkém stylu: Vyprovodí ji 6 farářů! Pohřeb Simony Postlerové (†59) ve velkém stylu: Vyprovodí ji 6 farářů! Nacházela v kostele tolik potřebnou útěchu duše. Simonu Postlerovou (†59) vyprovodí dnes hned 6 fará... číst článek
Náhlá smrt Simony Postlerové (†59): Našel ji syn! Nemohl probudit maminku Náhlá smrt Simony Postlerové (†59): Našel ji syn! Nemohl probudit maminku Konec týdne, který bohužel znamenal i konec života oblíbené herečky a dabérky Simony Postlerové (†59... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Deana Horváthová Jakubisková
Deana Horváthová Jakubisková
zobrazit profil Petra Špalková
Petra Špalková
zobrazit profil Kunal Nayyar
Kunal Nayyar
zobrazit profil Jan Šťastný
Jan Šťastný
zobrazit profil Milan Bahúl
Milan Bahúl
zobrazit profil Robert Bárta
Robert Bárta
zobrazit profil Vlastimil Bedrna
Vlastimil Bedrna