Igor Bareš | Celebwiki.cz

Igor Bareš

Datum narození: 15.4.1966
Místo narození: Olomouc
Profese: herec, dabér
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herec Igor Bareš se televizním divákům vryl do paměti rolemi v seriálech. Na divadelních prknech to dotáhl k nominacím na Cenu Alfréda Radoka a Cenu Thálie.

Při studiu na brněnské JAMU Igor Bareš hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal herečku Antonii Talackovou, svou budoucí manželkou.

IGOR BAREŠ PROŠEL VÁLKOU O ALIMENTY

Milovníci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo z dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Cenu Thálie za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest. Hrál v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech.

Do povědomí širší veřejnosti se Igor Bareš dostal zejména díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky. Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí či jako otec početné rodiny Jan v Horákových.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. V seriálu Dallas do češtiny převedl postavu Raye Krebbse. Svůj hlas propůjčil mj. Kevinu Spaceymu.

O IGORU BAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Igor Bareš se s Antonií Talackovou oženil roku 2008. Má s ní tři děti.

 

Články o celebritě

Hezounek z Černých vdov se nezdá: Havlová z něj servala hned tři trička! Hezounek z Černých vdov se nezdá: Havlová z něj servala hned tři trička! Je mu čerstvých čtyřiadvacet, ale zažil toho víc než mnozí jeho starší kolegové. V seriálu Černé… číst článek
Měl bych být sochařem, říká Igor Bareš! Která jeho vlastnost mu v herectví zatápí? Měl bych být sochařem, říká Igor Bareš! Která jeho vlastnost mu v herectví zatápí? Jako malý chtěl být lesníkem, nakonec zvítězila láska k divadlu. Ale jak sám herec Igor Bareš (53)… číst článek
Herec Marek Lambora (24): Paní Havlová mi roztrhala tři trika Herec Marek Lambora (24): Paní Havlová mi roztrhala tři trika Je mu čerstvých čtyřiadvacet, ale zažil toho víc než mnozí starší kolegové. V seriálu Černé vdovy… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Viggo Mortensen
Viggo Mortensen
zobrazit profil Olga Želenská
Olga Želenská
zobrazit profil Carmen Electra
Carmen Electra
zobrazit profil Filip Cíl
Filip Cíl
zobrazit profil Miroslav Hruška
Miroslav Hruška
zobrazit profil Barbora Srncová
Barbora Srncová
zobrazit profil Filip Čáp
Filip Čáp
zobrazit profil Petr Brukner
Petr Brukner