Tereza Kostková

Datum narození: 14.6.1976
Místo narození: Praha
Výška: 168 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Tereza Nvotová Kostková je tváří především televizních seriálů a soutěže hvězd StarDance. Hraje v Divadle pod Palmovkou, jehož ředitel Petr Kracík byl jejím manželem.

Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.

TEREZA KOSTKOVÁ: NEJLEPŠÍ JE NEŽRAT A CVIČIT

V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.

Moderátorka a herečka Tereza Kostková nesnáší slovo koníčky. Koně naopak miluje. Krom toho hraje na klavír, ráda čte a stepuje.

Tereza Kostková je patronkou nadačního fondu Veselý senior.

O TEREZE KOSTKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem KracíkemTereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.

V roce 2018 se Tereza Kostková tajně provdala za herce a režiséra Jakuba Nvotu.

 

Články o celebritě

Leona Machálková:  Šaty po Kostkové! Leona Machálková: Šaty po Kostkové! Rovnou by si ji mohla najmout jako modelku. Jen co moderátorka Tereza Kostková (42) svlékla žluté… číst článek
Kostková o svém trapasu s Arichtevou: Rozhodla jsem se v daném okamžiku! Kostková o svém trapasu s Arichtevou: Rozhodla jsem se v daném okamžiku! Na předposlední kolo taneční soutěže StarDance Veronika Arichteva (32) jen tak nezapomene. Moderátorka… číst článek
Skrytá hvězda přenosů StarDance: Lov na dceru vítěze Dvořáka! Kdo se ji snaží uchvátit? Skrytá hvězda přenosů StarDance: Lov na dceru vítěze Dvořáka! Kdo se ji snaží uchvátit? Do publika StarDance mu chodila fandit nejen přítelkyně Jitka (29), ale také dcera Anna (16). Ta… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Juraj Ďurdiak
Juraj Ďurdiak
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
zobrazit profil Ladislav Mrkvička
Ladislav Mrkvička
zobrazit profil Tereza Pokorná
Tereza Pokorná
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Josef Alois Náhlovský
Josef Alois Náhlovský
zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer