Tereza Kostková

Datum narození: 14. 6. 1976
Místo narození: Praha
Výška: 168 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Tereza Nvotová Kostková je tváří především televizních seriálů a soutěže hvězd StarDance. Hraje v Divadle pod Palmovkou, jehož ředitel Petr Kracík byl jejím manželem.

Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.

TEREZA KOSTKOVÁ: NEJLEPŠÍ JE NEŽRAT A CVIČIT

V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.

Moderátorka a herečka Tereza Kostková nesnáší slovo koníčky. Koně naopak miluje. Krom toho hraje na klavír, ráda čte a stepuje.

Tereza Kostková je patronkou nadačního fondu Veselý senior.

O TEREZE KOSTKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem KracíkemTereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.

V roce 2018 se Tereza Kostková tajně provdala za herce a režiséra Jakuba Nvotu.

 

Články o celebritě

Fičák v zákulisí StarDance! Kdo byl očkovaný a kdo ne? 1,5 milionu diváků čeká, ČT mlčí Fičák v zákulisí StarDance! Kdo byl očkovaný a kdo ne? 1,5 milionu diváků čeká, ČT mlčí StarDance v ohrožení! 1,5 milionu pravidelných diváků stále zůstává v nejistotě, zda (a případně v j... číst článek
Krásnou moderátorku Novy skolil covid! Očkování nestihla Krásnou moderátorku Novy skolil covid! Očkování nestihla I když by si mnozí z nás přáli, aby už koronavirová pandemie skončila, je pravdou, že kolem nás opět... číst článek
Covidem zasažená moderátorka StarDance Tereza Kostková: Kdo další se mohl nakazit? Covidem zasažená moderátorka StarDance Tereza Kostková: Kdo další se mohl nakazit? Strach o hvězdu StarDance Terezu Kostkovou (45) se včera snažila rozptýlit samotná moderátorka! Otáz... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vlasta Chramostová
Vlasta Chramostová
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Květa Fialová
Květa Fialová
zobrazit profil Pavel Batěk
Pavel Batěk
zobrazit profil Barbora Petrová
Barbora Petrová
zobrazit profil Jakub Kohák
Jakub Kohák
zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková