Tereza Kostková

Datum narození: 14. 6. 1976
Místo narození: Praha
Výška: 168 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Tereza Nvotová Kostková se stala tváří televizních seriálů a soutěže hvězd StarDance. Hraje v Divadle pod Palmovkou, jehož ředitel Petr Kracík byl jejím manželem.

Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.

TEREZA KOSTKOVÁ: NEJLEPŠÍ JE NEŽRAT A CVIČIT

Tereza Kostková umí i Silvestra

V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.

Do StarDance 2021 Tereza Kostková vnesla rozruch, když oznámila, že má covid.

O TEREZE KOSTKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Moderátorka a herečka Tereza Kostková nesnáší slovo koníčky. Koně naopak miluje. Krom toho hraje na klavír, ráda čte a stepuje.

Tereza Kostková je patronkou nadačního fondu Veselý senior.

Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem KracíkemTereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.

V roce 2018 se Tereza Kostková tajně provdala za herce a režiséra Jakuba Nvotu.

 

Články o celebritě

Další podivnost ve StarDance: Proč Babčáková chyběla v publiku? Mlčí ČT i hygiena! Další podivnost ve StarDance: Proč Babčáková chyběla v publiku? Mlčí ČT i hygiena! Mlžení ve StarDance pokračuje! Natvrdo vyřazená Simona Babčáková (48) se v sobotu neobjevila ani v p... číst článek
Čím dál drsnější StarDance: Kostková urazila porotu! A to nebylo vše Čím dál drsnější StarDance: Kostková urazila porotu! A to nebylo vše Ostrý rozjezd, v jehož duchu se pak nesl celý přímý přenos, měl sobotní 5. díl taneční show StarDanc... číst článek
Odvázané zákulisí StarDance! Verner se chlubí břišáky a Cina líbal tanečnici Odvázané zákulisí StarDance! Verner se chlubí břišáky a Cina líbal tanečnici Pátý soutěžní večer populární taneční show StarDance …když hvězdy tančí, je za námi. Soutěžící si so... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Radvít Novák
Radvít Novák
zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Gabriela Mikulková
Gabriela Mikulková
zobrazit profil Vladimír  Černohorský
Vladimír Černohorský
zobrazit profil Colin Farrell
Colin Farrell
zobrazit profil Václav Svoboda
Václav Svoboda
zobrazit profil Denzel Washington
Denzel Washington
zobrazit profil Petra Vraspírová
Petra Vraspírová