Tereza Kostková | Celebwiki.cz

Tereza Kostková

Datum narození: 14.6.1976
Místo narození: Praha
Výška: 168 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Tereza Nvotová Kostková je tváří především televizních seriálů a soutěže hvězd StarDance. Hraje v Divadle pod Palmovkou, jehož ředitel Petr Kracík byl jejím manželem.

Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.

TEREZA KOSTKOVÁ: NEJLEPŠÍ JE NEŽRAT A CVIČIT

V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.

Moderátorka a herečka Tereza Kostková nesnáší slovo koníčky. Koně naopak miluje. Krom toho hraje na klavír, ráda čte a stepuje.

Tereza Kostková je patronkou nadačního fondu Veselý senior.

O TEREZE KOSTKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem KracíkemTereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.

V roce 2018 se Tereza Kostková tajně provdala za herce a režiséra Jakuba Nvotu.

 

Články o celebritě

Kostková před velkou výzvou: Je to teprve v plenkách, mlží Tereza Kostková před velkou výzvou: Je to teprve v plenkách, mlží Tereza Tereza Kostková (43) má letos pauzu od StarDance a tak se může konečně pustit do pořádného filmování.… číst článek
Vdaná Kostková šokuje: Necítím ho v srdci ... Vdaná Kostková šokuje: Necítím ho v srdci ... Tereza Kostková (43), dcera legendárního herce Petra Kostky (81), se v roce 2018 podruhé vdala. Jejím… číst článek
Kostková šla s pravdou ven: Boj s psychickou poruchou Kostková šla s pravdou ven: Boj s psychickou poruchou Tereza Kostková (43) je workoholička! Dovolenou si totiž užije až na podzim, takže dlouhé měsíce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Matt  Czuchry
Matt Czuchry
zobrazit profil Miley Cyrus
Miley Cyrus
zobrazit profil Billy Crudup
Billy Crudup
zobrazit profil Viktor Zavadil
Viktor Zavadil
zobrazit profil Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
zobrazit profil Lubomír Kostelka
Lubomír Kostelka
zobrazit profil George Clooney
George Clooney
zobrazit profil Jana Kolesárová
Jana Kolesárová