Tereza Kostková | Celebwiki.cz

Tereza Kostková

Datum narození: 14. 6. 1976
Místo narození: Praha
Výška: 168 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Tereza Nvotová Kostková je tváří především televizních seriálů a soutěže hvězd StarDance. Hraje v Divadle pod Palmovkou, jehož ředitel Petr Kracík byl jejím manželem.

Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.

TEREZA KOSTKOVÁ: NEJLEPŠÍ JE NEŽRAT A CVIČIT

V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.

Moderátorka a herečka Tereza Kostková nesnáší slovo koníčky. Koně naopak miluje. Krom toho hraje na klavír, ráda čte a stepuje.

Tereza Kostková je patronkou nadačního fondu Veselý senior.

O TEREZE KOSTKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem KracíkemTereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.

V roce 2018 se Tereza Kostková tajně provdala za herce a režiséra Jakuba Nvotu.

 

Články o celebritě

Šokující slova Duchoslava: Tuší, kdo může za smrt Bartošové (†48)! Šokující slova Duchoslava: Tuší, kdo může za smrt Bartošové (†48)! Rozhodl se promluvit o smrti Ivety Bartošové (†48) a mnohé šokoval! Jan Antonín Duchoslav (55) pověd... číst článek
Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou! Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou! Herečka Tereza Kostková (44) je už dva roky vdaná za divadelního režiséra Jakuba Nvotu (43) a nemůže... číst článek
Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou! Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou! Herečka Tereza Kostková (44) je už dva roky vdaná za divadelního režiséra Jakuba Nvotu (43) a nemůže... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Csongor Kassai
Csongor Kassai
zobrazit profil Patricia Volny
Patricia Volny
zobrazit profil Viet Anh Doan
Viet Anh Doan
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris
zobrazit profil Alois Švehlík
Alois Švehlík
zobrazit profil Dana Syslová
Dana Syslová
zobrazit profil Jana Kopecká
Jana Kopecká