Tereza Kostková | Celebwiki.cz

Tereza Kostková

Datum narození: 14. 6. 1976
Místo narození: Praha
Výška: 168 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Tereza Nvotová Kostková je tváří především televizních seriálů a soutěže hvězd StarDance. Hraje v Divadle pod Palmovkou, jehož ředitel Petr Kracík byl jejím manželem.

Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.

TEREZA KOSTKOVÁ: NEJLEPŠÍ JE NEŽRAT A CVIČIT

V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.

Moderátorka a herečka Tereza Kostková nesnáší slovo koníčky. Koně naopak miluje. Krom toho hraje na klavír, ráda čte a stepuje.

Tereza Kostková je patronkou nadačního fondu Veselý senior.

O TEREZE KOSTKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem KracíkemTereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.

V roce 2018 se Tereza Kostková tajně provdala za herce a režiséra Jakuba Nvotu.

 

Články o celebritě

Tereza Kostková otevřeně o osudu StarDance: Řeknu vám, co mi zavolali! Tereza Kostková otevřeně o osudu StarDance: Řeknu vám, co mi zavolali! Tahle revoluce se jí naštěstí nedotkne. Jedenáctý ročník taneční soutěže StarDance bude sice až dalš... číst článek
Tereza Kostková: VŠE O OSUDU STARDANCE! Tereza Kostková: VŠE O OSUDU STARDANCE! Tahle revoluce se jí naštěstí nedotkne. Jedenáctý ročník taneční soutěže StarDance bude sice až dalš... číst článek
Vladimír Polívka o útrapách při natáčení Ženy v běhu: Nemohl jsem nic! Nedaly mi šanci Vladimír Polívka o útrapách při natáčení Ženy v běhu: Nemohl jsem nic! Nedaly mi šanci Takové natáčení ještě nezažil, jakmile neběžela kamera, nemusel mluvit, jen poslouchal a taky úplně ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sára Affašová
Sára Affašová
zobrazit profil Stanislav Zindulka
Stanislav Zindulka
zobrazit profil Gabriela Vránová
Gabriela Vránová
zobrazit profil Petr Brukner
Petr Brukner
zobrazit profil Tereza Dočkalová
Tereza Dočkalová
zobrazit profil Marie Kružíková Renčová
Marie Kružíková Renčová
zobrazit profil Martin Hofmann
Martin Hofmann