Adam Kraus | Celebwiki.cz

Adam Kraus

Datum narození: 9. 8. 1982
Místo narození: Praha
Profese: herec, režisér
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Adam Kraus je populární český herec a divadelní režisér. Jeho umělecké nadání pochází ze slavné herecké rodiny. Je synem Jana Krause a Jany Krausové.

Herec Adam Kraus zdědil talent po rodičích – jeho otec Jan Kraus je herec a moderátor, matka Jana Krausová je herečka a výtvarnice. Ostatně i Adamův starší bratr David se věnuje umění, skládá hudbu, zpívá a objevil se i ve filmu.

ADAM KRAUS - JAK SI RODIČE MĚNILI PARTNERY

Vystudoval DAMU, kromě herectví se Adam Kraus věnuje i divadelní režii. V pražském Studiu Dva uvedl hry Slavík a růže (kde si zahrál se svojí matkou), O lásce (kde obsadil matku a jejího partnera Karla Rodena) či Prší (na níž se autorsky podílel; ve hře opět hrají Karel Roden a Jana Krausová).

Jako herec se Adam Kraus objevil ve filmu o drogové závislosti PIKO, v road movie Modrý drak, v krimipříběhu z 50. let 20. století Ve stínu či v pohádce O pokladech. Televize Nova ho počátkem roku 2014 obsadila také do oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě.

O ADAMU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Adam Kraus udržuje vztah s úspěšnou českou modelkou Nikol Enevovou. Ta má z předchozího vztahu holčičku, o kterou se starají.

 

Další Herci

zobrazit profil Kateřina Langerová
Kateřina Langerová
zobrazit profil Julia Roberts
Julia Roberts
zobrazit profil Sára Affašová
Sára Affašová
zobrazit profil Marla Maples
Marla Maples
zobrazit profil Nataša Gáčová
Nataša Gáčová
zobrazit profil Zuzana Geislerová
Zuzana Geislerová
zobrazit profil Zuzana  Mauréry
Zuzana Mauréry
zobrazit profil Vladimír Marek
Vladimír Marek