Adam Kraus | Celebwiki.cz

Adam Kraus

Datum narození: 9.8.1982
Místo narození: Praha
Profese: herec, režisér
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Adam Kraus je populární český herec a divadelní režisér. Jeho umělecké nadání pochází ze slavné herecké rodiny. Je synem Jana Krause a Jany Krausové.

Herec Adam Kraus zdědil talent po rodičích – jeho otec Jan Kraus je herec a moderátor, matka Jana Krausová je herečka a výtvarnice. Ostatně i Adamův starší bratr David se věnuje umění, skládá hudbu, zpívá a objevil se i ve filmu.

ADAM KRAUS - JAK SI RODIČE MĚNILI PARTNERY

Vystudoval DAMU, kromě herectví se Adam Kraus věnuje i divadelní režii. V pražském Studiu Dva uvedl hry Slavík a růže (kde si zahrál se svojí matkou), O lásce (kde obsadil matku a jejího partnera Karla Rodena) či Prší (na níž se autorsky podílel; ve hře opět hrají Karel Roden a Jana Krausová).

Jako herec se Adam Kraus objevil ve filmu o drogové závislosti PIKO, v road movie Modrý drak, v krimipříběhu z 50. let 20. století Ve stínu či v pohádce O pokladech. Televize Nova ho počátkem roku 2014 obsadila také do oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě.

O ADAMU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Adam Kraus udržuje vztah s úspěšnou českou modelkou Nikol Enevovou. Ta má z předchozího vztahu holčičku, o kterou se starají.

 

Články o celebritě

David Kraus chtěl se Strýcovou dítě! Tak dlouho čekal, až ostrouhal úplně David Kraus chtěl se Strýcovou dítě! Tak dlouho čekal, až ostrouhal úplně Čím dál víc vyplouvají na povrch detaily vztahu Davida Krause (38) a Báry Strýcové (32). Zatímco… číst článek
Nejmladší syn Krause oslavil dvacetiny: Podobu s bratry nezapře Nejmladší syn Krause oslavil dvacetiny: Podobu s bratry nezapře Mají jinou matku, ale synové David (38), Adam (35) a Jáchym (20) svého otce Jana Krause nezapřou.… číst článek
Svatba u moderátora Jana Krause! Který ze čtyř synů se oženil? Svatba u moderátora Jana Krause! Který ze čtyř synů se oženil? Moderátor Jan Kraus (64) má čtyři syny. Z manželství s herečkou Janou Krausovou (64) Davida (38)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Chudík
Ladislav Chudík
zobrazit profil Eva Leimbergerová
Eva Leimbergerová
zobrazit profil Tim Robbins
Tim Robbins
zobrazit profil Josef Dvořák
Josef Dvořák
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek
zobrazit profil Arley Jover
Arley Jover
zobrazit profil Liza Weil
Liza Weil
zobrazit profil Pavlína Štorková
Pavlína Štorková