David Kraus | Celebwiki.cz

David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli.

 

Články o celebritě

Za cikánku převlečená Písařovicová z ČT řádila s Krausem! Co ty dva spojilo? Za cikánku převlečená Písařovicová z ČT řádila s Krausem! Co ty dva spojilo? Před pár dny byl pokřtěn kalendář Pampelišky pro ALSU, který proběhl v rámci benefičního koncertu… číst článek
Finková se s tím nemaže: Kolegy má za zrůdičky! Finková se s tím nemaže: Kolegy má za zrůdičky! Show Tvoje tvář má známý hlas už má svou šestou řadu a jediným poradcem, který v ní zůstal od začátku,… číst článek
Novopečený ženáč Pecha: Už odkládá snubák! Novopečený ženáč Pecha: Už odkládá snubák! Ještě nejsou manželé ani měsíc a Peter Pecha (30) už sundává snubní prstýnek! Co ho k tomu vede? číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jaromír Nohavica
Jaromír Nohavica
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Hana Hegerová
Hana Hegerová
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves