David Kraus | Celebwiki.cz

David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli.

 

Články o celebritě

Mega trapas Davida Krause: To si vážně vypil! Mega trapas Davida Krause: To si vážně vypil! Muzikant a syn moderátora Jana Krause (66) David (36) nemám problém trochu se shodit. Netají se tím,… číst článek
Kraus se neztratí: ODTAJNĚNÉ VÝDĚLKY BEROU DECH Kraus se neztratí: ODTAJNĚNÉ VÝDĚLKY BEROU DECH Moderátor Jan Kraus (66) patří mezi oblíbené glosátory české nejen politické i showbyznysové scény.… číst článek
Kraus a Norrisová: První setkání po veřejném odmítnutí lásky! Kraus a Norrisová: První setkání po veřejném odmítnutí lásky! Ona mu zlomila srdce, on ji svým veřejným vyznáním dostal do trapné situace. David Kraus (39) složil… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Eva Děpoltová
Eva Děpoltová
zobrazit profil Jiří Schelinger
Jiří Schelinger
zobrazit profil Marie Křížová
Marie Křížová
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen