David Kraus | Celebwiki.cz

David Kraus

Datum narození: 13.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli.

 

Články o celebritě

David Kraus už netruchlí: Myšlenky na smrt zahnala krásná blondýnka! David Kraus už netruchlí: Myšlenky na smrt zahnala krásná blondýnka! Po rozchodu s tenistkou Barborou Strýcovou (33) se po boku Davida Krause (39) žádná nová kráska neukázala… číst článek
Zpěvák David Kraus v slzách: Zatímco hrál, zemřel milovaný člen rodiny! Zpěvák David Kraus v slzách: Zatímco hrál, zemřel milovaný člen rodiny! Pohledný syn moderátora Jana Krause (66) David (39) nyní prožívá velice smutné chvíle. Přestože se… číst článek
Rozchod se Strýcovou hodil za hlavu? Mám novou partnerku Evelínu, culí se Kraus Rozchod se Strýcovou hodil za hlavu? Mám novou partnerku Evelínu, culí se Kraus Zpěvák David Kraus (39) má v současné době velmi napilno. Režíruje divadelní hru, začíná psát televizní… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová
zobrazit profil Keith Flint
Keith Flint
zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková