David Kraus

Datum narození: 13. 2. 1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli. V březnu 2021 mu porodila dceru Ester modelka Sarah Opravilová.

 

Články o celebritě

David Kraus už se na to nemohl dívat: Jedu na Ukrajinu! Pomáhá mu Schneiderová David Kraus už se na to nemohl dívat: Jedu na Ukrajinu! Pomáhá mu Schneiderová Když herec David Kraus (43) na vlastní oči viděl, jak dospělí i děti žijí ve válkou zmítaném Mukačev... číst článek
Proměny pohádkových princů: Do kterého z nich se zub času nelítostně zakousnul? Proměny pohádkových princů: Do kterého z nich se zub času nelítostně zakousnul? Vánoce bez pohádek? Není možná. A pohádky bez udatných princů? Jistě si je dokážeme představit, ale ... číst článek
Slavní chovatelé slepic: Kdákavé překvapení pro Pártlovou! Následuje Kluse i Noida Slavní chovatelé slepic: Kdákavé překvapení pro Pártlovou! Následuje Kluse i Noida Tak tohle zpěvačka opravdu, ale opravdu nečekala! Chalupa, která prochází nákladnou rekonstrukcí, je... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney
zobrazit profil Martina Balogová
Martina Balogová
zobrazit profil Radka Fišarová
Radka Fišarová
zobrazit profil Hana Horká
Hana Horká
zobrazit profil Juwana Jenkins
Juwana Jenkins
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková