David Kraus | Celebwiki.cz

David Kraus

Datum narození: 13. 2. 1980
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec, režisér, textař, skladatel, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus vydává alba, hraje ve filmech a s Jaroslavem Duškem proháněl Pražany v taxi.

Nerealizovatelný. Tak zněl verdikt profesorů Ježkovy hudební konzervatoře, kterou David Kraus studoval tři roky. Řekli mu tím, že by neměl zpívat, ani hrát a už vůbec vystupovat před lidmi. David Kraus ale vydává alba, koncertuje a zahrál si třeba hlavní roli v Obrazu Doriana Graye. Zkrátka neposlechl.

OPILECKÁ JÍZDA DAVIDA KRAUSE

Po odchodu ze školy se David Kraus stal jednou z šelem skupiny Laura a její tygři. V roce 2002 vydal své první album David Kraus. Známou se stala píseň Zuzano, se kterou vyznával bezhraniční a nebojácnou lásku slovenské herečce Zuzaně Norisové. Dalším hitem se byla Nevinná, titulní píseň ke snímku Účastníci zájezdu.

S otcem, hercem a moderátorem Janem Krausem, vystupuje v pořadu Show Jana Krause. David Kraus a Jan Kraus si spolu zahráli v pohádce Královský slib. Dále se David Kraus objevil ve filmu Bolero, Vy nám taky, šéfe! nebo v Hezkých chvilkách bez záruky, kde hraje i jeho matka, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Zápornou postavu David Kraus ztvárnil v muzikálu Příběh ulice.

O DAVIDU KRAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

David Kraus nejraději poslouchá černošskou muziku ze 70. let 20. století. 

Herec, zpěvák, textař, skladatel a režisér David Kraus má bratry Adama a Jáchyma.

Pět let David Kraus chodil s exotickou zpěvačkou Nicole Chybovou. Jeho partnerkou a múzou byla i finalistka Miss Slovensko 2009 Petronela Pribilová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. V roce 2015 se dal dohromady s tenistkou Barborou Strýcovou. Po třech letech se rozešli.

 

Články o celebritě

Zelenková dostala k 70. narozeninám neskutečný dárek: Šok, ztráta řeči a nakonec pláč!  Zelenková dostala k 70. narozeninám neskutečný dárek: Šok, ztráta řeči a nakonec pláč! Zpěvačka Jitka Zelenková oslaví 5. června 70 let. Její přátelé jí o pár dní dřív uspořádali tajnou o... číst článek
David Kraus (40) vyznal lásku mladší krásce (20)! Strýcové ale nikdy neodpustí David Kraus (40) vyznal lásku mladší krásce (20)! Strýcové ale nikdy neodpustí Po sedmi měsících tajností přiznal nový vztah. David Kraus (40) miluje o 20 let mladší modelku Sarah... číst článek
Strýcová je pasé! Zpěvák David Kraus sbalil o dvacet let mladší modelku Strýcová je pasé! Zpěvák David Kraus sbalil o dvacet let mladší modelku Z těžkého rozchodu s tenistkou Barborou Strýcovou (34) se zpěvák David Kraus (40) už očividně dostal... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Nikola Ďuricová
Nikola Ďuricová
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil
zobrazit profil Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta
zobrazit profil Michaela Pártlová
Michaela Pártlová
zobrazit profil Frank Sinatra
Frank Sinatra
zobrazit profil Zdenka Trvalcová
Zdenka Trvalcová