Aneta Vignerová | Celebwiki.cz

Aneta Vignerová

Datum narození: 27.10.1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

V roce 2019 Aneta Vignerová utvořila pár se scenáristou a autorem divadelních her Petrem Kolečkem.

 

Články o celebritě

Po rozchodu s hvězdou Tváře nesmutní: Na krásku Kubíčkovou vystartoval lovec missek! Po rozchodu s hvězdou Tváře nesmutní: Na krásku Kubíčkovou vystartoval lovec missek! Na pozoru by se měla mít čerstvě rozejitá Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková (21). Krátce po té,… číst článek
Setkaní Miss po 30 letech: Neznámé osudy královen krásy! Setkaní Miss po 30 letech: Neznámé osudy královen krásy! Startovní čáru měly poté, co získaly korunku krásy, všechny stejnou. Každá z nich se z ní ale rozběhla… číst článek
Velká show Mikolase Josefa za 3,5 milionu byla v ohrožení! Na dva dny přišel o hlas Velká show Mikolase Josefa za 3,5 milionu byla v ohrožení! Na dva dny přišel o hlas Mladý zpěvák Mikolas Josef (23) ve středu večer vystoupil v pražském Foru Karlín a předvedl obrovskou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová