Aneta Vignerová | Celebwiki.cz

Aneta Vignerová

Datum narození: 27.10.1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

V roce 2019 Aneta Vignerová utvořila pár se scenáristou a autorem divadelních her Petrem Kolečkem.

 

Články o celebritě

Má ho tam! Těhotná kráska Vignerová odhalila, jak na tom je Má ho tam! Těhotná kráska Vignerová odhalila, jak na tom je Jak už tak její profese napovídá, byť obdařena výškou přes metr osmdesát, modelka Aneta Vignerová… číst článek
Poslední ortel Františky Čížkové: 25 nejlepších outfitů roku 2019 Poslední ortel Františky Čížkové: 25 nejlepších outfitů roku 2019 Odešla do nebe, díky svým článkům a dechberoucí knize tu ale pro své čtenáře zůstane dál. Nekompromisní… číst článek
Konečně má břicho! Modelka Vignerová v 7. měsíci odhalila křivky Konečně má břicho! Modelka Vignerová v 7. měsíci odhalila křivky Krásná modelka Aneta Vignerová (32) už se těší na prvního potomka, kterého nosí pod srdcem. Ovšem… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Markéta Kazdová
Markéta Kazdová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná