Aneta Vignerová | Celebwiki.cz

Aneta Vignerová

Datum narození: 27. 10. 1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

V roce 2019 Aneta Vignerová utvořila pár se scenáristou a autorem divadelních her Petrem Kolečkem.

 

Články o celebritě

Aneta Vignerová v domácí karanténě: S novorozeným synem v náručí a s úsměvem! Aneta Vignerová v domácí karanténě: S novorozeným synem v náručí a s úsměvem! Jak tráví aktuální dny, kdy celý svět sužuje šířící se koronavirus, ukázala Aneta Vignerová (32) skr... číst článek
Český lev ve znamení rodinných pout: Vnučka Janžurky je celá maminka! Český lev ve znamení rodinných pout: Vnučka Janžurky je celá maminka! Jako by se domluvili, že tentokrát nechají své drahé polovičky doma a na předávání filmových cen Čes... číst článek
Hvězdy Českého lva vzdaly hold svým maminkám! Tereza Ramba toho lituje Hvězdy Českého lva vzdaly hold svým maminkám! Tereza Ramba toho lituje Zatímco Vladimír Polívka (30) se na Českém lvu pochlubil svou novou přítelkyní, jeho kolegové Jiří M... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Maria Boichenko
Maria Boichenko
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko