Aneta Vignerová | Celebwiki.cz

Aneta Vignerová

Datum narození: 27. 10. 1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

V roce 2019 Aneta Vignerová utvořila pár se scenáristou a autorem divadelních her Petrem Kolečkem. V únoru 2020 mu porodila syna Jiřího.

 

Články o celebritě

Aneta Vignerová čtyři měsíce po porodu: Už nemá nahoře 25 kilogramů, ale jen polovinu! Aneta Vignerová čtyři měsíce po porodu: Už nemá nahoře 25 kilogramů, ale jen polovinu! Poslední vítězka Miss ČR, modelka Aneta Vignerová má za sebou první společenskou akci. V pánském out... číst článek
Aneta Vignerová v těhotenství přibrala čtvrt metráku! Půlku zhubla za čtyři měsíce Aneta Vignerová v těhotenství přibrala čtvrt metráku! Půlku zhubla za čtyři měsíce Jako modelka chrastila kostmi a o ženských tvarech nemohla být řeč, to se ale po roce razantně změni... číst článek
ČT točí nové »Chalupáře«! Napsal je autor populárního Mostu Kolečko ČT točí nové »Chalupáře«! Napsal je autor populárního Mostu Kolečko Už roky díky reprízám vládnou obrazovkám Chalupáři, ovšem nyní přišla Česká televize s odvážným plán... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková