Aneta Vignerová

Datum narození: 27. 10. 1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

V roce 2019 Aneta Vignerová utvořila pár se scenáristou a autorem divadelních her Petrem Kolečkem. V únoru 2020 mu porodila syna Jiřího. Jejich vztah nevydržel. K obratu došlo v březnu 2023, kdy se vzali.

 

Články o celebritě

Slavní pláčou pro Denisu (†35) z MasterChefa: Zdrcená Slováčková i Punčochář! Slavní pláčou pro Denisu (†35) z MasterChefa: Zdrcená Slováčková i Punčochář! V úterý obletěla Česko zpráva o úmrtí Denisy Zajícové (†35), za svobodna Cziglové, která se proslavi... číst článek
Tajná oslava 40. narozenin Kolečka: Překvapení v ložnici  a Petrův pláč! Tajná oslava 40. narozenin Kolečka: Překvapení v ložnici a Petrův pláč! Tak tohle se Anetě (36) opravdu povedlo! Svého manžela Petra Kolečka v den jeho 40. narozenin "unesl... číst článek
Nestárnoucí Daniela Peštová: Na obálce známého magazínu září dnes... stejně jako před 30 lety! Nestárnoucí Daniela Peštová: Na obálce známého magazínu září dnes... stejně jako před 30 lety! Jen těžko se věří tomu, že je modelce Daniele Peštové (53) tolik, kolik jí je. Člověk by se skoro do... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Helena Čermáková
Helena Čermáková
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Karolína Kopíncová
Karolína Kopíncová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková