Aneta Vignerová

Datum narození: 27.10.1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

 

Články o celebritě

Módní přelud Osmany Laffita: Vlasy po zadek a žabky na špalcích Módní přelud Osmany Laffita: Vlasy po zadek a žabky na špalcích To se jen tak nevidí! Módní návrhář Osmany Laffita (53) se vydal na přehlídku své kolegyně Natali… číst článek
Přiznání Miroslava Etzlera: Je těžké nepodlehnout všem těm pohledům Přiznání Miroslava Etzlera: Je těžké nepodlehnout všem těm pohledům Miroslav Etzler se nedávno stal znovu tátou, a přestože je teď s časem trochu na štíru, povedlo… číst článek
Aneta Vignerová krutě narazila v zahraničí! Nebyl o ní zájem Aneta Vignerová krutě narazila v zahraničí! Nebyl o ní zájem V Česku má práce, že neví kam dřív skočit, ale v zahraničí o ní není zájem. Modelka Aneta Vignerová… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková