Aneta Vignerová | Celebwiki.cz

Aneta Vignerová

Datum narození: 27.10.1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

V roce 2019 Aneta Vignerová utvořila pár se scenáristou a autorem divadelních her Petrem Kolečkem.

 

Články o celebritě

Těhulka Aneta Vignerová kupovala výbavičku na miminko: Prozradila tím pohlaví?! Těhulka Aneta Vignerová kupovala výbavičku na miminko: Prozradila tím pohlaví?! Modelka Aneta Vignerová (31) se v pátém měsíci těhotenství pomalu zakulacuje a nakupuje první kousky… číst článek
Těhotná misska Aneta Vignerová: 10 kilo nahoře, ale bříško nikde! Těhotná misska Aneta Vignerová: 10 kilo nahoře, ale bříško nikde! Modelka Aneta Vignerová je v pátém měsíci těhotenství, váha jde nahoru, ale bříško nikdy. Její přítel… číst článek
Slavné krásky o setkání s Gottem (†80): Osudová chyba zprávařky Leové! Slavné krásky o setkání s Gottem (†80): Osudová chyba zprávařky Leové! Na Karla Gotta, který 1. října ve věku 80 let podlehl akutní leukemii, se slzami v očích zavzpomínaly… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková