Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

 Ivana Chýlková: Vyfoukla Kretschmerové premiéru? Ivana Chýlková: Vyfoukla Kretschmerové premiéru? Herečku Ivanu Chýlkovou (55) a Jaroslavu Kretschmerovou (63) pojí nejen divadelní talent, ale také… číst článek
Opožděná oslava 66. narozenin Hany Gregorové: Ohňostroj od soptíka Koptíka! Opožděná oslava 66. narozenin Hany Gregorové: Ohňostroj od soptíka Koptíka! Na její narozeniny 20. srpna bylo ticho po pěšině. O pár dní později se ale milenec Hany Gregorové… číst článek
Nekonečné utrpení Hany Gregorové (65)! V hlavní roli mladý milenec (34) Nekonečné utrpení Hany Gregorové (65)! V hlavní roli mladý milenec (34) Život Hany Gregorové po boku výrazně mladšího milence není jednoduchý. Herečka je sice šťastná, ale… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Juraj Ďurdiak
Juraj Ďurdiak
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
zobrazit profil Ladislav Mrkvička
Ladislav Mrkvička
zobrazit profil Tereza Pokorná
Tereza Pokorná
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Josef Alois Náhlovský
Josef Alois Náhlovský
zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer