Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2. 2. 1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl.

Od roku 2013 Ondřej Brzobohatý chodiil s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou, kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde). V prosinci 2021 oznámili rozchod. V březnu 2022 se rozvedli. Posléze se dal dohromady s moderátorkou Danielou Písařovicovou.

 

 

Články o celebritě

Zamilovaný Brzobohatý na Slavících: Písařovicovou opatroval jako klenot! Zamilovaný Brzobohatý na Slavících: Písařovicovou opatroval jako klenot! Až po uši zamilovaní jsou do sebe hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (39) a moderátorka Daniela Písař... číst článek
Kuchařová je opět zadaná! Překvapivá reakce Písařovicové Kuchařová je opět zadaná! Překvapivá reakce Písařovicové Moderátorku Danielu Písařovicovou (43) velká láska po léta obcházela. Nakonec se ovšem sympatická br... číst článek
Obří tajemství Táni Kuchařové: V dětství jí změnili jméno! Obří tajemství Táni Kuchařové: V dětství jí změnili jméno! V poslední době jsme mohli Taťánu Kuchařovou (34) vídat spíše na fotografiích z exotických cest. Teď... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Máša  Málková
Máša Málková
zobrazit profil Marie Tomášová
Marie Tomášová
zobrazit profil Václav Postránecký
Václav Postránecký
zobrazit profil Kristýna Liška Boková
Kristýna Liška Boková
zobrazit profil Bohumil Klepl
Bohumil Klepl
zobrazit profil Pierre Richard
Pierre Richard
zobrazit profil Sofía Vergara
Sofía Vergara