Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2.2.1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Nečekané! Gregorovou zradila vlastní krev Nečekané! Gregorovou zradila vlastní krev Není žádný tajemstvím, že vztah mezi novou principálkou Divadla Radka Brzobohatého Romanou Goščíkovou… číst článek
Tvrdá rána pro Gregorovou: Syn Ondřej jde proti mámě! Tvrdá rána pro Gregorovou: Syn Ondřej jde proti mámě! Chudák máma! Syn Hany Gregorové (65) se postavil na stranu nové majitelky Divadla Radka Brzobohatého.… číst článek
Radek Brzobohatý (†79) se musí v hrobě obracet: Podraz s divadlem! Radek Brzobohatý (†79) se musí v hrobě obracet: Podraz s divadlem! Inkasovala miliony a teď podraz. Hana Gregorová (65) před rokem prodala Divadlo Radka Brzobohatého… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová
zobrazit profil Václav Neužil
Václav Neužil
zobrazit profil Charlie  Chaplin
Charlie Chaplin
zobrazit profil Tomáš Töpfer
Tomáš Töpfer
zobrazit profil Magdaléna Borová
Magdaléna Borová
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska
zobrazit profil Kit Harington
Kit Harington
zobrazit profil Veronika Arichteva
Veronika Arichteva