Ondřej Brzobohatý Gregor | Celebwiki.cz

Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2. 2. 1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Známe scénář pocty Karlu Gottovi (†80): Slavík vystoupí z plátna! Známe scénář pocty Karlu Gottovi (†80): Slavík vystoupí z plátna! Rok 2021 přivítáme s nesmrtelným Karlem Gottem (†80), když na Silvestra těsně před půlnocí Česká tel... číst článek
Christová tomu opravdu věří? Tímhle chce porazit pandemii! Christová tomu opravdu věří? Tímhle chce porazit pandemii! Ivana Christová (49), bývalá královna krásy, je jako další miliony lidí aktivní na sociálních sítích... číst článek
5 nej z Plesu v Rudolfinu: Bočanová vyvedla chlapa, rozparek Partyšové ukázal vše a Menzelová s chlapem pod vlečkou! 5 nej z Plesu v Rudolfinu: Bočanová vyvedla chlapa, rozparek Partyšové ukázal vše a Menzelová s chlapem pod vlečkou! Ani na jednom z posledních plesů sezóny nebyla nuda, o což se postaraly některé celebrity. Titul div... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslav Hanuš
Miroslav Hanuš
zobrazit profil Petr Franěk
Petr Franěk
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves
zobrazit profil Regina Řandová
Regina Řandová
zobrazit profil Eva Jeníčková
Eva Jeníčková
zobrazit profil Barbora Poláková
Barbora Poláková
zobrazit profil Rossano Rubicondi
Rossano Rubicondi