Ondřej Brzobohatý Gregor | Celebwiki.cz

Ondřej Brzobohatý Gregor

Datum narození: 2. 2. 1983
Místo narození: Praha
Profese: herec, hudebník, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ondřej Brzobohatý Gregor je populární český herec, moderátor a hudebník. Jeho otcem byl herec Radoslav Brzobohatý. Jeho přítelkyní je misska Taťána Kuchařová.

Ondřej Brzobohatý dává divadlu a textům hudební rozměr. Od čtyř let hrál na housle, následovaly klavír a bicí. Po studiích na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka nastoupil do skupiny Bůhví, se kterou nahrál demoalbum Bůhví a desky Akt a Hodina. Z kapely odešel v roce 2008.

Ondřej Brzobohatý se mimoto hudebně podílel na lyrikálu od Michala Horáčka a Petra Hapky Kudykam, pohádce Dvanáct měsíčků nebo seriálu Ať žijí rytíři!. Tóny vetkl i muzikálu Já, Francois Villon, který uvádí Divadlo Na Jezerce. Sám si zahrál v hudebních hrách Jesus Christ Superstar či Vražda za oponou. V divadle svého otce, herce Radoslava Brzobohatého, ho neminula dramata Klec bláznů, Tančírna nebo Vyhazovač. K divadlu má blízko i matka Ondřeje Hana Gregorová. Po ní v létě 2016 přijal přííjmení Gregor. Ondřej B. Gregor je podle něj světovější jméno než Ondřej Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý vstoupil na televizní obrazovky moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, po boku Laďky Něrgešové. Později se předvedl v seriálech Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. V roce 2012 uváděl hudební Slavíky.

Ondřej Brzobohatý si v roce 2008 bez požehnání rodičů vzal PR manažerku Johanu Indrákovou (rodiče se odmítli svatby účastnit, s Indrákovou si prostě nepadli do oka). Manželství ale nefungovalo. Ondřej Brzobohatý se zamiloval do Martiny Brezové, a tak se svou ženou se rozvedl. Od roku 2013 chodí s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou., kterou si v červnu 2016 bzal za ženu (fotogalerii ze svatby najdete zde)

 

Články o celebritě

Sylva Popelková: Jaká je představitelka jedné z hlavních postav Slunečné? Sylva Popelková: Jaká je představitelka jedné z hlavních postav Slunečné? Herečka Barbora Jánová (30), která své sexy křivky předvedla v nováckém seriálu Doktoři z Počátků, k... číst článek
Monika Absolonová si zavařila: Nenávidí ji spolužačky! Kvůli čemu? Monika Absolonová si zavařila: Nenávidí ji spolužačky! Kvůli čemu? Do srdcí fanoušků se Monika Absolonová (43) zapsala jako královna hned dvakrát! Poprvé jako Kleopatr... číst článek
Romantika v troskách! Tohle Ondra neměl Taťáně dělat Romantika v troskách! Tohle Ondra neměl Taťáně dělat V každém manželství to občas zaskřípe a ne jinak je tomu i u Gregorových. Jednou takhle Taťána čekal... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Novotný
Jan Novotný
zobrazit profil Eva Jeníčková
Eva Jeníčková
zobrazit profil Miloš Vávra
Miloš Vávra
zobrazit profil Kateřina Macháčková
Kateřina Macháčková
zobrazit profil Jaroslav Weigel
Jaroslav Weigel
zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger
zobrazit profil Zuzana Šavrdová
Zuzana Šavrdová
zobrazit profil Zuzana Kanócz
Zuzana Kanócz