Laďka Něrgešová | Celebwiki.cz

Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Laďka Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého  a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi Prima uvádí Top Star.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016. V roce 2018 se manželé rozvedli.

 

Články o celebritě

Co dělají Lábus, Kuklová a další hvězdy: Moderují v roušce! Co dělají Lábus, Kuklová a další hvězdy: Moderují v roušce! Museli většinou »zavřít krám«. Ani s nasazením roušek a radikálními kroky české vlády proti nákaze… číst článek
Něrgešová našla fotky z dětství: Nosík jak před 41 lety! Něrgešová našla fotky z dětství: Nosík jak před 41 lety! Podle nosa poznáš nejen kosa, ale třeba i Laďku Něrgešovou (43). Moderátorka primáckého Top Staru… číst článek
Po útocích na moderátora StarDance: Velký boj o Ebena! Po útocích na moderátora StarDance: Velký boj o Ebena! Útoky na Marka Ebena (61) rozpálily doběla nejen jeho fanoušky, ale i kolegy z branže. „Tohle jsou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák