Laďka Něrgešová | Celebwiki.cz

Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Laďka Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého  a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi Prima uvádí Top Star.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016. V roce 2018 se manželé rozvedli.

 

Články o celebritě

Halloweenské kostýmy hvězd vás dostanou: Zbitá Peštová, zombie Kraus a hrášek Jasmina! Halloweenské kostýmy hvězd vás dostanou: Zbitá Peštová, zombie Kraus a hrášek Jasmina! 31. října, tedy svátek mrtvých zvaný Halloween, se dostal ze zahraničí až do našich končin, kde pohltil… číst článek
Jsem pod palbou, stěžuje si Něrgešová! Jaká nemoc ji skolila? Jsem pod palbou, stěžuje si Něrgešová! Jaká nemoc ji skolila? Počasí začíná být čím dál víc pošmournější a chladnější, a tak není divu, že bacily a různé nemoci… číst článek
Říkal mi Holubice míru! Eva Holubová vzpomíná na Václava Havla Říkal mi Holubice míru! Eva Holubová vzpomíná na Václava Havla Herečka Eva Holubová (60) se nikdy netajila svým téměř až intimním přátelstvím s bývalým prezidentem,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová