Laďka Něrgešová | Celebwiki.cz

Laďka Něrgešová

Datum narození: 2. 2. 1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Laďka Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého  a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi Prima uvádí Top Star.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016. V roce 2018 se manželé rozvedli.

 

Články o celebritě

Showtime je děs, běsní fanoušci zrušeného Top Staru! Něrgešová se je marně snaží krotit Showtime je děs, běsní fanoušci zrušeného Top Staru! Něrgešová se je marně snaží krotit Moderátorka Laďka Něrgešová (44), která v rámci změn na Primě plynule přešla z Top Staru do Showtime... číst článek
Roman Tomeš alias Tony ze Slunečné: Už mě odvážela policie! Oplétačky se zákonem? Roman Tomeš alias Tony ze Slunečné: Už mě odvážela policie! Oplétačky se zákonem? V oblíbeném seriálu Slunečná hraje napraveného průšviháře Tonyho a ani v reálu prý Roman Tomeš (32) ... číst článek
Hvězdy CNN Prima News: Před kameru chodí se šperky za miliony Hvězdy CNN Prima News: Před kameru chodí se šperky za miliony Pozornost diváků chtějí přitáhnout i luxusními šperky. Nový zpravodajský kanál CNN Prima News tak pr... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Sophia Turdeau
Sophia Turdeau
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová