Laďka Něrgešová | Celebwiki.cz

Laďka Něrgešová

Datum narození: 2. 2. 1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Laďka Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého  a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi Prima uvádí Top Star.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016. V roce 2018 se manželé rozvedli.

 

Články o celebritě

Pravda o "vyhazovu" Větrovského z CNN Prima News: Jágr v klíčové roli! Pravda o "vyhazovu" Větrovského z CNN Prima News: Jágr v klíčové roli! Promotér a kamarád Jaromíra Jágra (48) Petr Větrovský (34) si už navždy ponese nálepku - moderátor, ... číst článek
Moderátor CNN Prima News a Jágrův kamarád: Vyhodili ho dřív, než začal! Moderátor CNN Prima News a Jágrův kamarád: Vyhodili ho dřív, než začal! Měl být novou, neokoukanou tváří magazínu Showtime na CNN Prima News. Ale nebude. Moderátor Petr Vět... číst článek
Pozitivní účinek koronaviru na Moniku Absolonovou: Neuměla jsem si to představit! Pozitivní účinek koronaviru na Moniku Absolonovou: Neuměla jsem si to představit! Zatímco mnozí umělci si na sociálních sítích hlasitě stěžovali, jak je nedobrovolné koronavirové prá... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská