Laďka Něrgešová | Celebwiki.cz

Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Laďka Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého  a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi Prima uvádí Top Star.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016. V roce 2018 se manželé rozvedli.

 

Články o celebritě

Prachař doma, Agáta na útěku: Zvláštní vzkaz jako vysvětlení?! Prachař doma, Agáta na útěku: Zvláštní vzkaz jako vysvětlení?! Vypadá to, že manželé Jakub (36) a Agáta (34) Prachařovi už pod jednou střechou nevydrží ani minutu.… číst článek
Moderátorka Něrgešová bez make-upu: Jak se vám líbí? Fanoušci mají jasno Moderátorka Něrgešová bez make-upu: Jak se vám líbí? Fanoušci mají jasno Usměvavá moderátorka Laďka Něrgešová (43) se na televizních obrazovkách vždy objevuje dokonale nalíčená,… číst článek
Rozvedená Laďka Něrgešová: Na chlapy nemá pomyšlení! Rozvedená Laďka Něrgešová: Na chlapy nemá pomyšlení! Krach jedenáctiletého manželství s ní hodně zamával. Minulý rok se Laďka Něrgešová (43) rozvedla… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Pavel Zuna
Pavel Zuna
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek