Laďka Něrgešová

Datum narození: 2. 2. 1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Laďka Něrgešová, moderátorka a herečka, na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Moderovat Něrgešová začala v rádiu

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč. Zahrála si i v seriálech, např. Vinaři, Přístav nebo Ohnivý kuře.

S moderováním Laďka Něrgešová začala v soukromých rozhlasových stanicích Rádio City, následně Rádio Kiss, Expres a poté i Frekvence 1. V České televizi provázela pořadem Letadlo.

Něrgešová hvězdou pořadu Showtime

Velkou popularitu Laďka Něrgešová získala moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého a Petra Holíka.

Na TV Prima Laďka Něrgešová uváděla Top Star, posléze Showtime na CNN Prima NEW, magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016. V roce 2018 se manželé rozvedli.

 

Články o celebritě

Moderátorka Laďka Něrgešová: Její malý velký muž slaví narozeniny! A přerostl jí přes hlavu Moderátorka Laďka Něrgešová: Její malý velký muž slaví narozeniny! A přerostl jí přes hlavu To to letí! Moderátorka primáckého Showtime Laďka Něrgešová (47) se pochlubila narozeninovou fotkou ... číst článek
Dojemné foto Křížka po propuštění z vězení: První objetí s dcerou! Dojemné foto Křížka po propuštění z vězení: První objetí s dcerou! Po 21 měsících mají svého tátu zase doma. Děti propuštěného jachtaře Davida Křížka (50) a modelky Lu... číst článek
Škoda rány, která padne vedle: Něrgešová si nebere servítky! Škoda rány, která padne vedle: Něrgešová si nebere servítky! Moderátorka Laďka Něrgešová (46) je dvojnásobnou maminkou a na výchovu svých dětí má celkem jasný ná... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martin Čermák
Martin Čermák
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Martin Pouva
Martin Pouva
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová