Petr Suchoň | Celebwiki.cz

Petr Suchoň

Datum narození: 7.5.1984
Místo narození: Zlín (dříve Gottwaldov)
Profese: moderátor, bývalý sporťák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor Petr Suchoň, jehož diváci TV Nova znají zejména z Televizních novin, si vzal tenistku Kláru Koukalovou, vítězku Fed Cupu 2014.

Zhubnout a změnit práci. To je v krátkosti recept, kterým se Petr Suchoň stal krásnými ženami žádaným mužem. Když se z nakynutého sporťáka proměnil ve štíhlého fešáka, moderátora Televizních novin TV Nova, život se mu začal ubírat jiným směrem. A to nejenže jeho „parťáky“ přestali být udýchaní fotbalisté, ale atraktivní Renáta Czadernová, s níž vytvořil moderátorskou dvojici.

PETR SUCHOŇ A NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY

Ještě v květnu 2013 Petr Suchoň zamilovaně mluvil o své lásce Tereze, která studovala chemii. Posléze bylo všechno jinak. Dostal kopačky. Není divu, vždyť se na veřejnosti objevoval s mediálně známými kráskami. Jaké to byly kočky? Tak např., když se stal tváří jedné modní značky, byl ve společnosti modelky Elišky Bučkové.

Na afterparty po udělování cen Český slavík 2015 jej fotoreportéři zachytili pro změnu ve víc než družné zábavě s Miss Gabrielou Frankovou. Média hned spekulovala o tom, zda nevzniká nový pár. Petr Suchoň se ale poohlédl v jiných vodách. A ulovil tenistku Kláru Koukalovou, s níž se v únoru 2018 oženil na ostrově Mauricius.

O PETRU SUCHOŇOVI ČTĚTE ZDE>>

Petr Suchoň na TV Nova začínal roku 2008. Jeho dobrým kamarádem se stal sporťák Michal Hrdlička. Není také divu, vždyť měli společné zájmy: ženy, party a auta. V jednom, které řídil Petr Suchoň, dokonce sestřelili prase.

 

Články o celebritě

Přestaňte se překřikovat! Odbornice usměrňuje Peroutku s Nicol ze Snídaně s Novou Přestaňte se překřikovat! Odbornice usměrňuje Peroutku s Nicol ze Snídaně s Novou Snídaně s Novou má od pondělka novou moderátorskou dvojici – zpěváka Milana Peroutku (29) a Nikolu… číst článek
VÍME PRVNÍ: Moderátorka Czadernová z Novy je podruhé těhotná! Čeká holku, nebo kluka? VÍME PRVNÍ: Moderátorka Czadernová z Novy je podruhé těhotná! Čeká holku, nebo kluka? Pod světle růžovými šaty, ve kterých Renáta Czadernová (34) ve čtvrtek uváděla Televizní noviny,… číst článek
Tajemství největších svateb roku! Munzarová, Kostková a další... Tajemství největších svateb roku! Munzarová, Kostková a další... Na veselky to byl bohatý rok! Tuzemské i zahraniční celebrity se braly v českém kostele, na ostrově… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Jan Musil
Jan Musil
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička