Petr Suchoň

Datum narození: 7. 5. 1984
Místo narození: Zlín (dříve Gottwaldov)
Profese: moderátor, bývalý sporťák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Petr Suchoň, jehož diváci TV Nova znají zejména z Televizních novin, po vyhazovu přesedlal na TV Prima.

Zhubnout a změnit práci. To je v krátkosti recept, kterým se Petr Suchoň stal krásnými ženami žádaným mužem. Když se z nakynutého sporťáka proměnil ve štíhlého fešáka, moderátora Televizních novin TV Nova, život se mu začal ubírat jiným směrem. A to nejenže jeho „parťáky“ přestali být udýchaní fotbalisté, ale atraktivní Renáta Czadernová, s níž vytvořil moderátorskou dvojici.

PETR SUCHOŇ A NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY

Na Primě začal Suchoň uvádět Nový den

Petr Suchoň na TV Nova začínal roku 2008. Jeho dobrým kamarádem se stal sporťák Michal Hrdlička. Není také divu, vždyť měli společné zájmy: ženy, party a auta. V jednom, které řídil Petr Suchoň, dokonce sestřelili prase.

Na svém kontě má Petr Suchoň i exces v TV Nova, který jej na nějaký čas stál místo na obrazovce. V květnu 2021 Nova, údajně kvůli reorganizaci redakce, s ním na hodinu rozvázala smlouvu. U konkurence, tedy na TV Prima, uváděl ranní vysílání, tedy pořad Nový den.

Posléze začal Petr Suchoň moderovat Hlavní zprávy.

Petr Suchoň si vzal Kláru Koukalovou

O PETRU SUCHOŇOVI ČTĚTE ZDE>>

Ještě v květnu 2013 Petr Suchoň zamilovaně mluvil o své lásce Tereze, která studovala chemii. Posléze bylo všechno jinak. Dostal kopačky. Není divu, vždyť se na veřejnosti objevoval s mediálně známými kráskami. Jaké to byly kočky? Tak např., když se stal tváří jedné modní značky, byl ve společnosti modelky Elišky Bučkové.

Na afterparty po udělování cen Český slavík 2015 jej fotoreportéři zachytili pro změnu ve víc než družné zábavě s Miss Gabrielou Frankovou. Média hned spekulovala o tom, zda nevzniká nový pár. Petr Suchoň se ale poohlédl v jiných vodách. A ulovil tenistku Kláru Koukalovou, s níž se v únoru 2018 oženil na ostrově Mauricius.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová