Renáta Czadernová | Celebwiki.cz

Renáta Czadernová

Datum narození: 2.1.1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek například v soutěžích Bludiště, nebo Tak neváhej a toč.

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už dokonce pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

O RENÁTĚ CZADERNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Renátě Czadernové se největší příležitost naskytla v roce 2007, kdy byla na Nově propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová byla přijata na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Později vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou. V současné době moderuje ve dvojici s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová na Ostravském zámečku, po šestiletém vztahu, provdala za kameramana konkurenční TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli. Krásná moderátorka posléze zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adélka.

 

Články o celebritě

Hrozí komplikace! Těhotná moderátorka Czadernová: Musí na císařský řez? Hrozí komplikace! Těhotná moderátorka Czadernová: Musí na císařský řez? Jednu holčičku Adélku už moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová (34) doma má, teď si pod… číst článek
Setkaní Miss po 30 letech: Neznámé osudy královen krásy! Setkaní Miss po 30 letech: Neznámé osudy královen krásy! Startovní čáru měly poté, co získaly korunku krásy, všechny stejnou. Každá z nich se z ní ale rozběhla… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová