Renáta Czadernová | Celebwiki.cz

Renáta Czadernová

Datum narození: 2. 1. 1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek např. v soutěžích Bludiště nebo Tak neváhej a toč.

O RENÁTĚ CZADERNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Největší příležitost se jí naskytla v roce 2007, kdy byla z Novy propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová přišla na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Posléze vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou, později s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová po šestiletém vztahu provdala za kameramana TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

Krásná Renáta Czadernová pak zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adéla. V červenci 2019 moderátorka přivedla na svět dceru Karolínu.

 

Články o celebritě

Drsná kritika Vítové: „Kdyby raději každý řešil sám sebe!“ Drsná kritika Vítové: „Kdyby raději každý řešil sám sebe!“ Moderátorka Iveta Vítová (36) dostala pořádnou sodu od fanoušků, když se na televizních obrazovkách ... číst článek
Czadernovou s Václavkem zneužili v reklamě! Přítel Bokové o tom nechce mluvit Czadernovou s Václavkem zneužili v reklamě! Přítel Bokové o tom nechce mluvit Vítěz Robinsonova ostrova Martin Složil (31), který už nějaký ten pátek tvoří pár s přední českou he... číst článek
Nečekané drama Czadernové: Chvíle strachu na JIP Nečekané drama Czadernové: Chvíle strachu na JIP Moderátorka zpráv a II. vicemiss České republiky z roku 2006 Renata Czadernová (34) se stala dvojnás... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková