Renáta Czadernová | Celebwiki.cz

Renáta Czadernová

Datum narození: 2. 1. 1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek např. v soutěžích Bludiště nebo Tak neváhej a toč.

O RENÁTĚ CZADERNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Největší příležitost se jí naskytla v roce 2007, kdy byla z Novy propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová přišla na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Posléze vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou, později s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová po šestiletém vztahu provdala za kameramana TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

Krásná Renáta Czadernová pak zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adéla. V červenci 2019 moderátorka přivedla na svět dceru Karolínu.

 

Články o celebritě

Pláč v přímém přenosu! Zprávařka Renáta Czadernová řekla, co spustilo vodopád slz Pláč v přímém přenosu! Zprávařka Renáta Czadernová řekla, co spustilo vodopád slz Zpráva o utýraném chlapci tolik dojala moderátorku Renátu Czadernovou (35), až se jednoduše rozplaka... číst článek
Návrat z mateřské se nekoná? Hvězda Novy Renáta Czadernová se bojí o místo! Návrat z mateřské se nekoná? Hvězda Novy Renáta Czadernová se bojí o místo! Sama možná ještě ani netuší, že to bude problém. Podle informací deníku Aha! není jisté, jestli Rená... číst článek
Czadernová: TRPKÝ NÁVRAT Z RODIČOVSKÉ?! Nedostane původní místo? Czadernová: TRPKÝ NÁVRAT Z RODIČOVSKÉ?! Nedostane původní místo? Sama možná ještě ani netuší, že to bude problém. Podle informací deníku Aha! není jisté, jestli Rená... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Stanislava Lekešová
Stanislava Lekešová
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Heda Čechová
Heda Čechová