Renáta Czadernová | Celebwiki.cz

Renáta Czadernová

Datum narození: 2. 1. 1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek např. v soutěžích Bludiště nebo Tak neváhej a toč.

O RENÁTĚ CZADERNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Největší příležitost se jí naskytla v roce 2007, kdy byla z Novy propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová přišla na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Posléze vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou, později s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová po šestiletém vztahu provdala za kameramana TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

Krásná Renáta Czadernová pak zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adéla. V červenci 2019 moderátorka přivedla na svět dceru Karolínu.

 

Články o celebritě

Moderátor Novy Petr Suchoň: Ženu jsem sbalil na chlupy! Moderátor Novy Petr Suchoň: Ženu jsem sbalil na chlupy! Na TV Nova ho můžeme vídat už dvanáct let – nejdřív jako sporťáka, dnes už jako moderátora Televizní... číst článek
Pláč Czadernové v přímém přenosu nenechali diváci bez odezvy! Renáta musela reagovat! Pláč Czadernové v přímém přenosu nenechali diváci bez odezvy! Renáta musela reagovat! O tom, jak náročný může být přímý přenos, se na vlastní kůži přesvědčila moderátorka Renáta Czaderno... číst článek
Slzy v přímé přenosu! Czadernová neudržela emoce na uzdě Slzy v přímé přenosu! Czadernová neudržela emoce na uzdě Při uvádění zprávy o tragické smrti dvouletého chlapce se pětatřicetiletá moderátorka rozplakala pří... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Stanislava Lekešová
Stanislava Lekešová
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda