Renáta Czadernová | Celebwiki.cz

Renáta Czadernová

Datum narození: 2.1.1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek např. v soutěžích Bludiště nebo Tak neváhej a toč.

O RENÁTĚ CZADERNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Největší příležitost se jí naskytla v roce 2007, kdy byla z Novy propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová přišla na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Posléze vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou, později s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová po šestiletém vztahu provdala za kameramana TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

Krásná Renáta Czadernová pak zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adéla. V červenci 2019 moderátorka přivedla na svět dceru Karolínu.

 

Články o celebritě

Moderátorka Czadernová předčasně porodila: Chvíle strachu na JIP! Moderátorka Czadernová předčasně porodila: Chvíle strachu na JIP! Moderátorka Televizních novin teprve nedávno přiznala, že čeká druhého potomka. Krátce poté, co zmizela… číst článek
Náhrada za těhotnou Czadernovou? Působí jako robot, sklidila kritiku Vítová Náhrada za těhotnou Czadernovou? Působí jako robot, sklidila kritiku Vítová Vedle ostříleného Petra Suchoně (35) nedávno usedla v Televizních novinách namísto těhotné Renáty… číst článek
Škatulata na Nově! Za těhotné Czadernovou a Svobodu přijdou známé tváře! Škatulata na Nově! Za těhotné Czadernovou a Svobodu přijdou známé tváře! Zpravodajství na Nově se zanedlouho otřese v základech. Dvě moderátorky Petra Svoboda (36) a Renata… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová