Renáta Czadernová

Datum narození: 2. 1. 1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek např. v soutěžích Bludiště nebo Tak neváhej a toč.

O RENÁTĚ CZADERNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Největší příležitost se jí naskytla v roce 2007, kdy byla z Novy propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová přišla na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Posléze vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou, později s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová po šestiletém vztahu provdala za kameramana TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

Krásná Renáta Czadernová pak zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adéla. V červenci 2019 moderátorka přivedla na svět dceru Karolínu.

 

Články o celebritě

První vánoční ochutnávka: Slavné ženy prozradily své recepty na sváteční pečení! První vánoční ochutnávka: Slavné ženy prozradily své recepty na sváteční pečení! Pomalu sbíráte vánoční inspiraci a rádi byste letos zkusili nový recept? Inspirujte se tradičními sv... číst článek
Iveta Vítová je doma z porodnice: Táta je vítal s odřeným nosem! Iveta Vítová je doma z porodnice: Táta je vítal s odřeným nosem! Rodina je pohromadě! Minulý čtvrtek přivedla Iveta Vítová (38) na svět chlapečka Matýska a v pondělí... číst článek
Zprávařka Novy Iveta Vítová se stala dvojnásobnou mámou! Chlapeček dostal krásné jméno Zprávařka Novy Iveta Vítová se stala dvojnásobnou mámou! Chlapeček dostal krásné jméno Moderátorka hlavních zpráv na Nově Iveta Vítová (38) se těhotenstvím pochlubila v pátém měsíci, kdy ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Horst Fuchs
Horst Fuchs
zobrazit profil Petra Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová